Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей9Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 6
Показано с 21 по 30 из 55.
    ри?

Re: Підлітки

Атеїст, дуже гарно викладені думки. Велика Вам подяка.
    Але хотілося б сказати дещо. Я ще не відійшла у зрілість і дорослість психологічно, не маю своїх дітей, та все одно вважаю, що більшість підлітків лековажні і поверхневі. Можливо тому, що вони за своїми проблемами не бачать майбутнього. Бо головна їх задача у такому віці - вчитися. А воно все так повертається, що за переживаннями не робиться нічого, окрім гульок і раннього "дорослішання". Я таке на засуджую - у кожного свій шлях, але й не вітаю. Та це лише моя думка і вона може бути хибною.

Палладий, ми не будемо обговорювати, хто тут нуль , а хто - ні.
    Коли в мене з’являться діти, тоді я прикладу максимум зусиль, щоб виховати особистість, а не шалаву, як Ви сказали.
    Ще одне. Ви зовсім мене не знаєте, а робите висновки. Якось це..... Тому будь ласка, слідкуйте за ходом думки, якби це важко не було. Я б не хотіла пустих балачок стосовно моди і смаку, бо це дуже індивідуально.

Частий гість

автоматически значит что шалава? помоему это определяют по поведению нежели по одежде....
    Правда? Т.е если при дороге стоит девочка ты считаешь что она просто ловит попутку, что б домой подъехать... и только пообщавший с ней пару часов ты можешь сказать что она шалава... Бу гага

Если одевают юбку такую, что аж поддон светиться, то ниче хорошего я сказать не могу... Значит больше нечем зазывать, мозгов там нет, а вся ставка на звиздень идет...

Второе, НИ ОДНА уважающая себя девушка не оденет такую юбку.... Ни одна... Ибо все прекрасно понимают с чем ассоциируются такие юбки, а уважающая себя никогда не захочет чтоб на нее смотрели как на шалаву... Это факт.

Ще одне. Ви зовсім мене не знаєте, а робите висновки. Якось це.....
    Как я говорил, на воре и шапка горит. Вообще-то о вас там и речи не было (тот кому писалось, я думаю поймет). Но раз вы приняли это на свой счет, ни вопрос. Значит знаете о чем говорите... ))) Эт к размышлению.. И на счет вникайте в пост, я б лучше писал вам, а не себе... Я стараюсь максимально понять что хочет человек сказать.....

З.Ы.
    Размышляем-с товарищи, размышляем-с
    Атеїст
    Гість

Ответ Сообщение от laithemmer
    Я ще не відійшла у зрілість і дорослість психологічно
    Сподіваюся, мій сумнів щодо сказаного Вами Вас не образить? ))))
    Ответ Сообщение от laithemmer
    ... вважаю, що більшість підлітків лековажні і поверхневі. Можливо тому, що вони за своїми проблемами не бачать майбутнього. Бо головна їх задача у такому віці - вчитися. А воно все так повертається, що за переживаннями не робиться нічого, окрім гульок і раннього "дорослішання".
    Ми надто мало знаємо про цих самих емо і підлітків взагалі... Можливо, вони щось таки роблять, а ми просто не бачимо. Можливо, й не роблять ні фіга. Можливо, роблять, але "не те". Часом мені стає дуже шкода, що я вже не працюю у школі, і зараз саме такий момент... Хотілося б аргументовано заперечити вищенаведену цитату, а ... замість аргументів суцільне "хз" (хтозна) Єдине можу сказати впевнено: мотивацію до навчання, до росту і зрештою до життя можуть давати дорослі, це в їхніх силах, і це повинні робити батьки й учителі. Схоже, що не хочуть.
    Ответ Сообщение от Палладий
    НИ ОДНА уважающая себя девушка не оденет такую юбку.... Ни одна... Ибо все прекрасно понимают с чем ассоциируются такие юбки, а уважающая себя никогда не захочет чтоб на нее смотрели как на шалаву... Это факт.
    Жодна поважаюча себе людина - пофіг, дівчина чи хлопець - не сприйматиме всерйоз думку дурня. А розумна людина судити про когось із самої зовнішності - та ще й із першого погляду! - просто не стане.
    Как я говорил, на воре и шапка горит. Вообще-то о вас там и речи не было (тот кому писалось, я думаю поймет). Но раз вы приняли это на свой счет, ни вопрос. Значит знаете о чем говорите...
    Шановний, признайтеся чесно: у Вас хронічні сімейні (чи просто з жінками) проблеми? Чи Ви ведете безладне статеве життя? Не соромтеся, Вас же в обличчя однак ніхто не зна...
    Т.е если при дороге стоит девочка ты считаешь что она просто ловит попутку, что б домой подъехать... и только пообщавший с ней пару часов ты можешь сказать что она шалава... Бу гага
    Ще раз повторюю ті самі запитання й додаю інше: скільки Вам років? От чесно?
    ри?

Ответ Сообщение от Атеїст Посмотреть сообщение
    Сподіваюся, мій сумнів щодо сказаного Вами Вас не образить? ))))
    Ні

Ответ Сообщение от Атеїст Посмотреть сообщение
    Ми надто мало знаємо про цих самих емо і підлітків взагалі... Можливо, вони щось таки роблять, а ми просто не бачимо. Можливо, й не роблять ні фіга. Можливо, роблять, але "не те". Часом мені стає дуже шкода, що я вже не працюю у школі, і зараз саме такий момент... Хотілося б аргументовано заперечити вищенаведену цитату, а ... замість аргументів суцільне "хз" (хтозна) Єдине можу сказати впевнено: мотивацію до навчання, до росту і зрештою до життя можуть давати дорослі, це в їхніх силах, і це повинні робити батьки й учителі. Схоже, що не хочуть.
    Можливо і так. Бо для мене особисто великим поштовхом у навчанні були батьки. Вони змалку заклали мені в голову, що я маю сама всього досягти. Може це і наївно звучить, але хіба зараз вчать не так?

Ответ Сообщение от Палладий Посмотреть сообщение
    Как я говорил, на воре и шапка горит. Вообще-то о вас там и речи не было (тот кому писалось, я думаю поймет). Но раз вы приняли это на свой счет, ни вопрос. Значит знаете о чем говорите... ))) Эт к размышлению.. И на счет вникайте в пост, я б лучше писал вам, а не себе... Я стараюсь максимально понять что хочет человек сказать.....
    Хочу зауважити деякі речі.
    По-перше, Ви залишили своє повідомленні як відповідь після мого. Тому я автоматично сприйняла це на свій рахунок. По-друге, Ви пишете звертання з малої літери - це другий привід, що Ви зверталися саме до мене і тому я відповіла.По-третє, будь ласка, киньте оце своє "На вору..." Ніколи нічого не приховувала, і якщо мене спитають прямо, я прямо відповім. Тому "размышлять-с" не варто, особливо у такому напрямку.
    Частий гість

Эм... перечитываю еще раз.. чтоб уловить глубокий смысл вышесказанного... Эт нормально?

Я уже писал... можете одеваться как хотите... эт ваше право, но реакция на одежку будет разная у людей... Одевайтесь как хотите и детей одевайте своих... По-моему легче дочку с детства приучать к чувству собственного достоинства и вкус... а не "ну раз хочет, значит купим". Знаете... в итоге получится шалава а 90% случаев...

есть примеры из жизни когда в 10м классе телки (по другому не назовёшь), уже опытные на раз два... И что куда взять и что кому знать знают на 5... а читать толком не могут. 16 лет, а давалище знатное... А знаете почему, потому что мама такая-же.... и позволяла дочке мини, и подобное.... Ваше право что покупать, а что нет, но и к последствиям должны быть готовы...

Вы думаете дочка просто так просит мини купить? стильно там, модно? Да, стильно, ток ща стильно и в почете шалавой быть...

З.Ы
    На счет моих личных проблем.... проблем с девушкой не имею. Хаотичный образ жизни не веду.
    Гуру

ППЦ Палладий мне кажеться или ты недоходчиво объясняеш, либо что то происходит непонятное и мистичесское!..так как, ты им пиши по десять раз одно и тоже, всё равно понимают по Своему;! сказать что невнимательно читают,-тоже нельзя, так как замечают неправильное правописание и тыкают этим в любой возможный момент!

Короче гон ещё тот! Зае***-- Пример -задаю конкретый вопрос, в 1 предложение! ответ должен быть либо "да", либо "нет",! Пишут б** по 3 абзаца ответ, + 10 цитат из Кобзаря! И ещё свое мнение, к тому же настолько неправильно-смешное, что просто ППЦ! ТЫ реально обрати внимание на стиль написания предложений-это ж целые сочинения,(ну или просто мысли в слух)..скорее 2-е--Понял ответ целое размышление, но при этоМ "РАЗМЫШЛЯТЬ НЕ ВАРТО"пишут)))))))) ОООооо у меня опять вид стола с низу)))))

КРАТКОСТЬ - СЕСТРА ТАЛАНТА!-не зря сказано!

Необижайтесь люди но реально-примите к сведенью-потому что язык, как говориться, враг ваш!
    ри?

2 Палладий
    есть примеры из жизни когда в 10м классе телки (по другому не назовёшь), уже опытные на раз два.
    А є приклади, коли дівчина носить міні і декольте, і до 25 років лишається незайманкою. До того ж має настільки ...єє...примітивні уявлення про секс, шо аж страшно робиться - 21 століття все ж таки.
    І ще: у Вас є діти? Ви особисто вивчали психологію підлітків? Думаю недоречно судити про те, чому вони так вдягаються, не покопавшись у їх мізках.

2 **SEM**
    И ещё свое мнение, к тому же настолько неправильно-смешное, что просто ППЦ!
    Посміхнуло))) Ви вважаєте, що маєте найправильніше "мнєніє"? Чи як розуміти Ваш допис? А про краткость - це ж таке...Не всі можуть обійтися двома фразами "+1" і "аффтар піші ісчо".
    На останок, якщо немає думок більше про Підлітків (тема якраз про це) і їх ставлення, виховання тощо, будь ласка, втримайтеся від коментів, як хто що понімаєт.

Я думаю, всі вже зрозуміли, що для деяких людей мірилом розуму (чи чого там ще?! - ніяк не можу збагнути) є одяг, особливо сантиметри спідниці. Добре, що не всі з цим погоджуються.
    Гуру

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    [B]2 **SEM**.Не всі можуть обійтися двома фразами "+1" і "аффтар піші ісчо".втримайтеся від коментів, як хто що понімаєт.

Я думаю, всі вже зрозуміли, що для деяких людей мірилом розуму (чи чого там ще?! - ніяк не можу збагнути) є одяг, особливо сантиметри спідниці. Добре, що не всі з цим погоджуються.
    А как "втриматись" если я ж всё же общаюсь с некоторми-тогда получиться общение в одну сторону(меня со мной же)!

Кстати "по одежде встречают" ведь "серая мышка" никогда не позволит себе носить красный цвет и юбку выше колен!
    ри?

**SEM**, до теми ближче, будь ласка.
    Гуру

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    **SEM**, до теми ближче, будь ласка.
    Кстати "по одежде встречают" ведь "серая мышка" никогда не позволит себе носить красный цвет и юбку выше колен!
    ЭТО РАЗВЕ ТЕМЫ НЕ КАСАЕТЬСЯ!!!!!2 поста назад только об этом писал, ОШИБКИ ХОТЬ ПРОВЕРИЛИ!??
+ Ответить в теме
Страница 3 из 6

Теги для этой темы