Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей9Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 6
Показано с 11 по 20 из 55.
    ри?

Re: Підлітки

NOSFERATU, і підпис ВАШ відповідає - навіть я з моїм незнанням англійської перевела.
    Тікай швидко, умри молодим - це якраз до Емо приписать можна.

Частий гість

А я эмо часто наблюдаю... бугага и ржу и плачу.... (Я НЕ ЭМО!!!) То ноють, но орут шо потерпевшие.. а еще у них в моде пирсинг.. я вообще в шорохе.. рожа вся проколота в ушах туннели в 50 копеек.. шоу уродов какое-то...

А вообще.. каждый сходит с ума как хочет... Пусть будет так, как есть.... пусть сами себя убивают... меньше дурней будет... Каждый волен сделать свой выбор, даже если принудить человека, то в конечном итоге все вернется на круги своя... так что, если маргарин в голове, то это по жизни...
    Инвалид умственного труда

Палладий,
    Это ж где такой зоопарк?
    ри?

Воно канєшно маргарін, дурєнь, волєн етсетера, от тільки мамі з папой отого малолєтнього дітяті не дуже понять, од чого воно кинулося з даху - вродь і накормлене, і напоєне, і всі новєйші прибамбаси має, і гуляє до таких годин, шо іншим вже на роботу пора, і інтернет халявний "лазь-не хочу"....а всьо равно ж полізло на той дах!!
    І як пояснить отим папіку і маміку, шо їхня дитина з жиру біситься, і того вирішила "красіво уйті"??!!
    Атеїст
    Гість

Ответ Сообщение от laithemmer
    На початку осені Полтаву жахнуло вбивство 15-річної школярки. Дівчина входила до молодіжної течії, яка називається «Готи». ЇЇ представників можна легко розпізнати за переважанням чорних кольорів у одязі, макіяжі, чорним нігтям та волоссю. Вони збираються у посадці, що неподалік Технічного університету. Це місце відоме під назвою «Каньйон» або «Каліфорнія». Саме там і знайшли труп дівчинки. Правоохоронці з'ясували, що пізно ввечері, після розпиття значної кількості спиртного разом ще з двома «готами», між цією трійцею спалахнула сварка, через яку дівчину й вбили.
    Такої хроніки у ЗМІ хоч греблю гати, з однією лише різницею: як правило, "відзначаються" НЕ готи! Вбивство під час спільного розпиття спиртного - це взагалі-то прерогатива дорослих, причому далеких від готики.
    І ще цікаво: з якого це переляку готи - молодіжна течія? Цей рух не має вікових рамок, в ньому зустрічаються представники різних поколінь. Хто то такий "обізнаний", цікаво знати?
    Мене особисто вразило оце ЕМО. Оця тупа течія. Через яку діти кидаються з балконів та покрівель будинків. Надивляться, наслухаються, навидумують - і вирішують, що пора би піти красиво з життя. Просто жах!
    А мене більше вражає старше покоління - батьки цих самих емо, котрі умудрилися їх виховати. Це ж як треба зневажати власних дітей!..
    Частий гість

Лэйтхэммер +1, хорошо сказал, но родители сами виноваты.. По-моему не заметить что ребёнок ЭМО не реально... Родители сами позволяют это... Это из разряда того, когда мама дочке покупает мини юбку, при чем такую, что у дочьки поддон "светиться", эт че такое? Воспитание малолетней шалавы? ТОчно так же и с ЭМО, родители просто не хотят что-то делать... А им бы следовало в первую очередь просто сесть и поговорить со своим чадо... НЕ более... Я думаю этого хватило б чтоб придурки не бросались с крышь.
    ри?

Атеїст, матеріали було взято на сайті ГУМВС. Можна там почитати, хто і що писав. І ще я трохи не зрозуміла, про зневажання дітей. Якщо Ваша ласка, поясніть будь ласка.

Палладий, а Ви що вважаєте, що мама скаже дочці "Ні, цю спідницю ми не купимо, бо вона ніби для шалави. Ми купимо он ту до п’ят"?? Так чи що? Зараз час не той.
    А те, щоб поговорити - оце вірно.
    Частий гість

Ну да... конечно мы дочке ниче не скажем, и купим ей батфорды и мини... и новая шалава готова... ПО-моему должна быть мера... А ВКУС формуруют с ДЕТСТВА! если вы прохлопали, то конечно поздно.. А то что время не то, так это отмаза.. Вы знаете, иметь СОБСТВЕННЫЙ вкус почётно в любое время, а сейчас мода на шалав... Слава Богу у меня много знакомых девушек, которые думают головой, а не "звездой" и одеваются в юбки не до пяток (у вас либо максимум либо минимум, ппц), а в нормальные юбки... Вам видней кого вы хотите воспитать, тут уже есть одна, пальцем тыкать не будем... Сама ниче не может толком, но вся такая деловая... и чуть что так в кусты, да к парню бежать что мол обидели... купи мне новый телефон... А сама НОЛЬ, абсолютный НОЛЬ...
    Атеїст
    Гість

я трохи не зрозуміла, про зневажання дітей. Якщо Ваша ласка, поясніть будь ласка.
    То я про недостатню увагу до дітей плюс недооцінку їхніх психологічних проблем. Такий сумний парадокс: всі (чи майже всі) добре знають, що дітям і підліткам властиве загострене світосприйняття. Та водночас більшість дорослих стереотипно приписує дітям і підліткам легковажність і поверхневість. От і виникає непорозуміння: дитячі проблеми їм самим здаються більшими, ніж насправді, а дорослим - меншими. Наслідки відомі: діти (підлітки) почуваються самотніми, страшенно переживають, не відчуваючи моральної підтримки з боку дорослих, а дорослі тільки дивуються, як то можна робити трагедію з якоїсь нікчемної дрібниці. Оскільки стосунки "дорослий - дитина (підліток)" будуються саме дорослими, то і змінювати свій підхід повинні саме вони. І розуміння повинне йти насамперед з їхнього боку. І відповідальність лежить тільки на дорослих. Звалити все на зіпсованість молодшого покоління ("ми такими не були!") легше всього, однак розв'язанню проблеми це ні краплі не сприятиме. Добре, якщо в когось (як-от у Вас особисто) є позитивний приклад своїх батьків і пам'ять не настільки куца, щоб забути себе самого в юному віці. Але таких меншість. Переважно дорослі воліють за власними проблемами не помічати підліткових і залишаються при думці, що проблеми дітей порівняно з їхніми власними - тьху, дрібничка. Ото і є справжня зневага. А діти (підлітки) цю зневагу чітко бачать і традиційно переживають її знов-таки загострено... Нема жодної необхідності пояснювати, що така ситуація - лише зайвий поштовх до спроб утечі з дому чи суїциду.
    Пророк

Ответ Сообщение от Палладий Посмотреть сообщение
    Ну да... конечно мы дочке ниче не скажем, и купим ей батфорды и мини... и новая шалава готова...

автоматически значит что шалава? помоему это определяют по поведению нежели по одежде....
+ Ответить в теме
Страница 2 из 6

Теги для этой темы