Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей20Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 5 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 50.
    гість
    Гість

Беспредел в г. Кременчуге, Полтавской области!

14.12 около 01:00 в Автозаводском РОВД, сотрудники ППС избили ногами и спецсредствами моего знакомого прямо в отделении милиции!!!!!!!!!!Просто БЕСПРЕДЕЛ!!!!!!!!А ко мне применялась ненормативная лексика,угрозы,и даже сила-выталкивали с отделения силой,чтобы я не им не мешала...Заявление в прокуратуру будет написано,я не оставлю это просто так...

модератор

Re: Беспредел в г.Кременчуге Полтавськая области!!!

Ответ Сообщение от гість Посмотреть сообщение
    14.12 около 01:00 в Автозаводском РОВД, сотрудники ППС избили ногами и спецсредствами моего знакомого прямо в отделении милиции!!!!!!!!!!Просто БЕСПРЕДЕЛ!!!!!!!!А ко мне применялась ненормативная лексика,угрозы,и даже сила-выталкивали с отделения силой,чтобы я не им не мешала...Заявление в прокуратуру будет написано,я не оставлю это просто так...
    З приводу даного факту проведено службову перевірку, в ході якої встановлено:
    близько 02.00 години в приміщення Автозаводського РВ зайшов невідомий громадянин, який перебуваючи в нетверезому стані, вчинив сварку з працівниками міліції, вів себе зухвало, виражався грубою нецензурною лайкою, на зауваження працівників міліції припинити правопорушення не реагував та намагався вчинити бійку. Після попередження, що в разі не припинення правопорушення до нього будуть застосовані спецзасоби та фізична сила, невідомий громадянин правопорушення не припинив, а навпаки, накинувся на працівників міліції, при цьому зламав службове посвідчення молодшого сержанта міліціїи, намагався нанести тілесні ушкодження працівникам БПС, підпорядкованого КМУ. Після цього, згідно статей 13 та 14 Закону України «Про міліцію» (Працівники міліції мають право застосовувати заходи фізичного впливу, в тому числі прийоми рукопашного бою, для припинення правопорушень, протидії законним вимогам міліції, якщо інші
    способи не забезпечили виконання покладених на неї обов'язків. ... Працівники міліції мають право застосовувати наручники, гумові кийки, засоби зв'язування, сльозоточиві речовини... для захисту громадян і самозахисту від нападу та інших дій, що створюють загрозу їх життю та здоров'ю. Для припинення опору працівникові міліції та іншим особам, які виконують службові або громадянські обов'язки по охороні громадського порядку і боротьбі зі злочинністю.) працівниками міліції були застосовані спеціальні засоби - наручники, слізогінний газ. Даним громадянином виявився гр. М. Після цього він був освідуваний в Кременчуцькому наркологічному диспансері на предмет вживання алкогольних напоїв. Згідно протоколу медичного огляду встановлено, що громадянин перебував в стані алкогольного сп'яніння. Відносно нього було складено адміністративний протокол від 14.12.2007 за ст. 185 КУпАП.
    Після складання протоколу про адміністративне затримання, порушник був поміщений до кімнати для затриманих, про що мається відмітка в Книзі доставлених Автозаводського РВ КМУ.
    Через деякий час даний громадянин поскаржився на погіршення стану здоров'я в зв'язку з чим йому була викликана швидка медична допомога. Після огляду лікаря о 04.30 14.12.2007 гр. М. переданий бригаді карети швидкої медичної допомоги і відправлений до 3-ї міської лікарні, де був госпіталізований.
    Згідно довідки зав. нейрохірургічним відділенням 3-ї міської лікарні м. Кременчука гр. М. протягом 14.12.2007 знаходився на стаціонарному лікуванні з діагнозом: забита рана голови.
    14.12.2007 він звернувся в Кременчуцьке відділення СМЕ Полтавського обласного бюро СМЕ. Згідно акту СМЕ у гр-на М. виявлені тілесні пошкодження які по ступеню тяжкості відносяться до легких тілесних ушкоджень, що потягли за собою короткочасний розлад здоров'я.
    Під час проведення перевірки встановлено, що адміністративний матеріал відносно даного громадянина направлено в Автозаводський районний суд м. Кременчука для прийняття рішення. На момент проведення службового розслідування рішення по даній справі не прийняте, оскільки гр. М. в суд не з'являється.
    Про застосування спецзасобів та прийомів рукопашного бою відноснопорушника співробітники БПС, підпорядкованого КМУ, згідно ст.. 12 Закону України «Про міліцію» (Про застосування фізичної сили, спеціальних засобів примусу працівник рапортом доводить до відома безпосереднього начальника), повідомили керівництво Кременчуцького МУ.
    19.12.2007 гр-ном М. була подана письмова заява до Кременчуцького по факту затримання його співробітниками БПС при КМУ, по даному факту проведено службову перевірку, матеріали направлені до прокуратури м. Кременчука. Аналогічна заява була подана і до прокуратури м. Кременчука, прокуратурою прийняте рішення про відмову в порушенні кримінальної справи на підставі ст. 6 п. 2 КПК України.

Перевірка за фактом даного звернення щодо неправомірних дій працівників міліції БПС, підпорядкованих Кременчуцькому МУ вважається закритою.
    Порушень законності та неправомірних дій з боку працівників міліції не вбачається.
    Оцінка дій та прийнятих рішень органами прокуратури не входить до компетенції ОВС.
    Завсідник

Классика,классика бюрократии,формализма и круговой поруки.
    "Ворон ворону глаз не выклюет","Не выносить сор из избы"-продолжать можно до безконечности...
    З приводу даного факту проведено службову перевірку, в ході якої встановлено:
    близько 02.00 години в приміщення Автозаводського РВ зайшов невідомий громадянин, який перебуваючи в нетверезому стані, вчинив сварку з працівниками міліції, вів себе зухвало, виражався грубою нецензурною лайкою, на зауваження працівників міліції припинити правопорушення не реагував та намагався вчинити бійку. Після попередження, що в разі не припинення правопорушення до нього будуть застосовані спецзасоби та фізична сила, невідомий громадянин правопорушення не припинив, а навпаки, накинувся на працівників міліції, при цьому зламав службове посвідчення молодшого сержанта міліціїи, намагався нанести тілесні ушкодження працівникам БПС, підпорядкованого КМУ.

Этот парень что Терминатор? или Рембо? Самому лезть отделение и скандалить как минимум с 5-6 сотрудниками? Эт сколько ж ему надо было выпить? И какие же тогда слабаки служат в милиции чтобы не могли справится с одним, и нужно применять спец средства?
    Скорее от скуки или желания попрактиковатся в применении этих спец средств.
    Возникает несколько вопросов: фамилия врача-нарколога?
    время освидетельствования?
    содержание алкоголя в крови?
    степень опьянения?
    В принципе на эти вопросы ответов и не будет, как не будет и служебного раследования,пост выше-классика которая сохранилась со времен СССР. 5-6 показаний сотрудников милиции+куча бумажек ими же составленных против жалобы одного. Кто кого победит?
    p.s. Каков начальник,такие и подчиненные-Луценко против Черновола.
    Когда от недостатка интелекта в ход идут кулаки министра МВД,то
    чего ждать от его подчиненных?
    Постійний відвідувач

Шановний адмін УМВС, а Ви самі в у вашу маячню вірите? Потерпілий сам зайшов, побив міліціантів.... з вашого опусу можна знімати чергову серію "маскі-шоу".
    Пророк

таки бывает что изрядно выпившие чувствуют себя как минимум бессмертными и начинают лезть на рожон
    Завсідник

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    таки бывает что изрядно выпившие чувствуют себя как минимум бессмертными и начинают лезть на рожон
    согласен,бывает. и вот тогда нужно защищатся спец средствами, а не то ведь побьет их бедных разбушевавшийся выпивоха(а был ли он и правда выпившим)Как это бедные милиционеры не додумались применить табельное оружие,армию и МЧС? " профессионалы и интелектуалы"
    Ума хватило только на мордобой.Все+спец средства против одного.Шакалы.
    модератор
    Lol

Ответ Сообщение от Жук©® Посмотреть сообщение
    Шановний адмін УМВС, а Ви самі в у вашу маячню вірите? Потерпілий сам зайшов, побив міліціантів.... з вашого опусу можна знімати чергову серію "маскі-шоу".
    По-перше, я не був присутній при даній конфліктній ситуації. Але можу Вас запевнити, що коли людина знаходиться в стані алкогольного сп’яніння, то попереду неї зникають всі допустимі кордони, і немає різниці хто перед нею стоїть і скільки їх. Тому при розслідуванні кримінальних справ та прийнятті по ним рішень стан алкогольного сп’яніння розглядаєтья як обтяжуюча обставина.
    По-друге, (відповідаю попередньому користувачу) не знаю звітки Ви вирішили, що було 5-6 працівників - це не так і я це не вказував.
    Завсідник

Ответ Сообщение от mia_admin Посмотреть сообщение
    По-перше, я не був присутній при даній конфліктній ситуації. Але можу Вас запевнити, що коли людина знаходиться в стані алкогольного сп’яніння, то попереду неї зникають всі допустимі кордони, і немає різниці хто перед нею стоїть і скільки їх. Тому при розслідуванні кримінальних справ та прийнятті по ним рішень стан алкогольного сп’яніння розглядаєтья як обтяжуюча обставина.
    По-друге, (відповідаю попередньому користувачу) не знаю звітки Ви вирішили, що було 5-6 працівників - це не так і я це не вказував.
    В деж части согласно штатному расписанию находится:дежурный,пом. дежурного,ответственный(старший смены),экипаж машины для выезда на проишествия(2 человека+водитель)-это минимум.Сколько на самом деле было в деж. части я действительно не знаю и Вы не писали.
    Не ответили и на мои вопросы:% содержания алкоголя в крови;степень опьянения;время освидетельствования;ФИО врача-нарколога.
    Ваши посты- флейм, ничего конкретного.Пример класической бюрократической отписки.
    Постійний відвідувач

А мне вот интересно что ж это милиция у нас такая хиленькая что одного пьяного мальчика скрутить никак не могли?
    модератор

Ответ Сообщение от estrangeiro Посмотреть сообщение
    Классика,классика бюрократии,формализма и круговой поруки.
    "Ворон ворону глаз не выклюет","Не выносить сор из избы"-продолжать можно до безконечности...

Возникает несколько вопросов: фамилия врача-нарколога?
    время освидетельствования?
    содержание алкоголя в крови?
    степень опьянения?
    В принципе на эти вопросы ответов и не будет, как не будет и служебного раследования,пост выше-классика которая сохранилась со времен СССР. 5-6 показаний сотрудников милиции+куча бумажек ими же составленных против жалобы одного. Кто кого победит?
    p.s. Каков начальник,такие и подчиненные-Луценко против Черновола.
    Когда от недостатка интелекта в ход идут кулаки министра МВД,то
    чего ждать от его подчиненных?

Що даний громадянин був в стані алкогольного сп’яніння це вже доведено, читайте уважніше вище (там вказано дату). Прізвище лікаря я Вам назвати не маю компетенції, також і всі нюанси, стосовно ступені сп’яніння та змісту алкоголю в крові.

Скажу Вам по-секрету, пан Луценко не бив Чорновіла , хто Вам це сказав негідник-спліткар.
+ Ответить в теме
Страница 1 из 5 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя