Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей20Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 4 из 5
Показано с 31 по 40 из 50.
    Постійний відвідувач

Re: Беспредел в г. Кременчуге, Полтавской области!

Надо как-то с этим бороться.

Новачок

Шановний Def ! Бу-гага вже не смішно. Не доведи Вам боже хоч раз мати справу з міліцейським "беспределом"! Ви б реагували інакше. Це я Вам як юрист гарантую. Від відчаю просили б допомоги у кого завгодно. Більше конкретики та порад, тим паче якщо є досвід.
    Def
    .

Милицию не спасёт даже люстрация кадров. Ибо все знают, кто туда идёт на службу.
    Бороться с системой бесполезно. Круговая порука , как раковая опухоль.

Наразі намагаюся захистити свого родича, якого затримали у приватному гаражі, доставили до Автозаводського райвідділу, при свідках відлупцювали, склали протокол за ст.185 КпАП . Далі - за вже знайомим сценарієм: оскаржуємо дії, нам відмовляють; оскаржуємо відмову- знову відмовляють.
    И так по кругу.
    Желаю конечно успехов.
    А про свой опыт, я умолчу.
    Постійний відвідувач

Потрібно звертатися до преси ("Критична точка", "Максимум", "Свідок") , до вищих інстанцій з листами в яких викладати суть,лад до Генеральної прокуратури України, Департаменту ВБ, Комітету Верховної Ради з питань боротьби з корупцією та організованою злочинністю, МВС особисто до Луценка Юрій Віталійовича, Українсько-Гельсінська спілка з пав людини, Секретаріат Президента України, дуже дієво в ситуаціях коли правоохоронні органи не діють відновідно до чинного законодавства України, а навпаки. Адреси я можу дати, або їх можна знайти в інтернеті!
    Инвалид умственного труда

Ответ Сообщение от yara3755 Посмотреть сообщение
    Потрібно звертатися до преси ("Критична точка", "Максимум", "Свідок") , до вищих інстанцій з листами в яких викладати суть,лад до Генеральної прокуратури України, Департаменту ВБ, Комітету Верховної Ради з питань боротьби з корупцією та організованою злочинністю, МВС особисто до Луценка Юрій Віталійовича, Українсько-Гельсінська спілка з пав людини, Секретаріат Президента України, дуже дієво в ситуаціях коли правоохоронні органи не діють відновідно до чинного законодавства України, а навпаки. Адреси я можу дати, або їх можна знайти в інтернеті!
    Аналогично обращаться в ООН, ОБСЕ и Лигу защиты сексуальных реформ.
    Постійний відвідувач

Звертатися через форум, не має сенсу, моє повідомлення про правопорушення, а можливо і злочин не розглянулося, чомусь... хоча пообіцяли розглянути...
    Другой

обычная мусорная трескотня.Вспомним хоть начало комедюшника со скотом-дюпутатом из Красноградской области
    Новачок

Шановний mia_admin !!! Певно вам не потрібно нагадувати легендарний фільм "Петровка 38" помятаєте чим він закінчився ...))) саме через таких "міліціонерів" як Ваші Автозаводські колеги миліціонерів називають огидним словом "лягаві"
    Бо коли немає розуму (а про профессіоналізм я взагали промовчу) единим аргументом проти пяного розбишакі стають кулаки. Оце Ваш рівень. Того ви і варті.
    Ви можете скількі завгодно покривати недоумків у формі але відповідальності всеодно не уникнути. Якби люди бачили як ваші колеги як побиті собачата стоять перед керівниками і жують соплі коли їх припруть до стінки вониб з білшим ентузіазмом відстоювали свої права. І доречи Ви ще не забули що коли держава не може забеспечити захист своїх горомадян, громада мусить захистити себе сама. Здогадайтеся що тоді буде з Вшими "героями?"
    То чи не краще вчасно отямитися?
    Пророк

Ответ Сообщение от лис Посмотреть сообщение
    громада мусить захистити себе сама
    Вот это точно никогда не выгорит в Украине, ментальность у нас не та.
    Да и посудите реально: У кого оружие, тот и прав!
    Новачок

Ответ Сообщение от Sir_2006 Посмотреть сообщение
    Вот это точно никогда не выгорит в Украине, ментальность у нас не та.
    Да и посудите реально: У кого оружие, тот и прав!
    Подрастет молодеж выгорит. И нормальный у нас минталитет. Просто нас обманывают. Умалчивают. Высшее руководство МВС не может не понимать что реально милиция, СБУ, и прочие.... очень успешно обслуживают не свой народ и даже не государственную элиту, а бизнесэлиту т.е. "бизнесюков" торгашей и барышников захвативших всю полноту власти. И пока торгаши будут "торговать" страной мы и будем жить в таком дерьме.
    А оружие... так наш мужик с голыми руками на танки ходил.
+ Ответить в теме
Страница 4 из 5