Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 5 из 5.
    Генерал-хорунжий

"Ігри"?

Цікаво знати думку правоохоронців, або хоча б адміністратора сайту з приводу так званої "політичної реклами загалом і розвішених вздовж автошляхів поліетиленових стрічок.

Зігдно ЗУ, наскільки я знаю, забороняється розміщувати матеріали рекламного та іншого характеру на фасадах будинків, приватній власності, дорожніх знаках та пам*ятниках. Проте всі траси навколо Полтави де я був завішані. Інколи знак не впізнається. На мою думку це відволікає та дратує більшість водіїв.

Ще на минулих виборах я намагався пояснити людям свою думку через інформаційні листівки. Знімав також деякі розвішані різнокольорові (сині, білі, червоні, помаранчеві) поліетиленові стрічки. Одного разу мене навіть відвели у відділок для перевірки речей, бо я відмовився показувати речі на місці. Мене відпустили, але час було втрачено. Я міг би за це період дещо прибрати порозкидані по Корпусному парку стрічки.

На мою думку розвішування стрічок по кущах і деревах це є проявом низькокультурності. Дерева мають бути зеленими. А щодо дорожніх знаків - порушення Закону.

Прошу висловити Вашу думку щодо цього питання. Як ставитесь? Як уникнути? Хто і як відповідальний?

модератор

Re: "Ігри"?

Дійсно, так зване розвішування стрічок є проблемою як для правоохоронних органів, так і для органів місцевого самоврядування. Причини треба шукати в культурному розвитку громадян. Доки у пересічного громодянина на першому плані гроші та матеріальні блага, доти ця проблема і буде існувати. Це просто "легкі" гроші, заробіток яких морально не усвідомлюється (погано це для інших чи ні), а якщо такі дії і усвідомлюються, то просто у такої людини заплющуються очі, і на перший план виходять матеріальні блага. Я не кажу про саме цю проблему, як єдину у своєму контексті. Таких прикладів можна навести дуже багато.
    Я вважаю, щоб подолати дану проблему, крім підвищення культурної свідомості, треба удосконалити законодавство, а саме адміністративний та кримінальний кодекси. Тільки тоді, коли відповідальність за такі вчинки зросте, можна буде казати про викорінювання даної проблеми.
    Звичайно це повинно робитися у спільній узгодженості та заінтересованості всіх гілок влади.
    Генерал-хорунжий

Наразі я ставлю матеріальні блага приорітетом вище за культурні. Тобто я весь свій вільний час віддаю роботі. Але маю певні принципи, чи як то назвати. Так, я згідний з вашим визначенням та розумінням проблеми у культурному вихованні.

Наразі готуютться закони про збільшення відповідальності за скоєння порушень на дорозі водіями.

Як гадаєте, це якось виправить ситуацію на дорозі чи це може привести до того, що ДПС почне брати більше хабарів? Можливо культурне виховання потрібно починати всередині правлячої верхівки та контролюючих органів? Я не кажу за всих, але переважна більшість на мою думку є такою.

Чи ви можете спростувати цей факт?
    гість
    Гість

пардон, что в вмешиваюсь в разговор, но ответа не дождетесь.
    модератор

Ответ Сообщение от marti88 Посмотреть сообщение
    Наразі я ставлю матеріальні блага приорітетом вище за культурні. Тобто я весь свій вільний час віддаю роботі. Але маю певні принципи, чи як то назвати. Так, я згідний з вашим визначенням та розумінням проблеми у культурному вихованні.

Наразі готуютться закони про збільшення відповідальності за скоєння порушень на дорозі водіями.

Як гадаєте, це якось виправить ситуацію на дорозі чи це може привести до того, що ДПС почне брати більше хабарів? Можливо культурне виховання потрібно починати всередині правлячої верхівки та контролюючих органів? Я не кажу за всих, але переважна більшість на мою думку є такою.

Чи ви можете спростувати цей факт?
    Ви праві щодо законів, які наразі готуються, згідно яких адміністративна відповідальність водіїв збільшується в 3-4 рази. Думаю, Ви знаєте, що пройшла нарада Президента України з усіма начальниками ГУ-УМВС областей та начальників УДАІ, де дуже жорстко розглядався стан правопорядку на дорогах. В свою чергу, начальник УМВС України в Полтавській області провів нараду із усім особовим складом ДАІ, на якій я мав змогу бути присутнім. Було поставлено дуже жорстко питання щодо хабарів, безвідповідальності та бездіяльності працівників ДАІ, підвищеться контроль за діями працівників ДАІ. Думаю, тільки після цього кількість хабарів дуже зменшиться.
    Як Ви думаєте, чому в європейських странах всі притрумуються правил дорожнього руху без значної кількості порушень, тому що культурний рівень дуже високий? - НІ! Тому що відповідальність велика. (Штрафи досягають заоблачних цифр).
    Повертаючись до Вашого питання, я вважаю, що з прийняттям таких законів, ситуація на дорогах покращеться. (як зі сторони учасників дорожнього руху, так і зі сторони міліції)
+ Ответить в теме