Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 8 из 8.
    Генерал-хорунжий

Повага

Хочу щоб хтось із відвідувачів написав про своє ставлення до міліції.

Саме я ставлюсь більше негативно ніж позитивно, бо часто вона заповнена "кадрами".. інакше не назвеш.

Але. Структура тримається на таких людях, як адміністратор цього сайту. Бачу що людина розумна, досвідчена, чемна, витримана. Такої ж думки я про розробника сайту Данилекського І.П. Неодноразово з ним спілкувався. Лише з такими людьми міліція процвітатиме.

Звернення до решти міліціонерів: є ж з кого брати приклад! Вдосконалюйте себе!

А ви що думаєте про міліцію?

модератор

Re: Повага

Дякую за добрі слова. Приємно за позитивну думку про міліцію, хоча і не про всю. Я вважаю, міліція на стадії удосконалення і скоро у Вас сформується більш позитивна думка.
    Генерал-хорунжий

Я теж.. наразі тільки сподіваюсь! ) А що ж робити ще? Сподіватись на краще.
    гість
    Гість

приємно спілкуватися з освідченими, ввічливими, врівноваженими працівниками міліції. але існує явище так званої "професійної деформації", яке (без образ) працівників відділу інформаційних технологій та інших "відірваних від землі" підрозділів не торкається. в реальному житті громадяни спілкуються з працівниками міліції, поведінка котрих змінена постійним спілкуванням самі знаєте з ким. доречі вказане спілкування відбувається під час вирішення заяв тих громадян, котрі потім обурюються грубістю працівників.
    адміну. поважаю велику працю по створенню форуму, але загальне враження як від газети "зірочка" за радянських часів. ніби не існує актуальних тем. для працівників в тому числі.
    модератор

я з Вами згоден про проф. деградацію працівників міліції "на землі". Але наголошую, що не можна всіх урівнювати "под одну гребенку". Все залежить від людини, її формування як особистості. Я знаю не одну людину, яка вже працює не перший десяток років і є взірцем. А з "відірваними від землі" не згоден. Моя особиста думка, професійна деградація присутня в любому підрозділі, в любій службі (міліція, медики, вчителя), на то вона і професійна. Це обумовлюється тим, що людина проводить дуже багато часу на роботі, переймається робочими проблемами, зациклюється на деяких моментах, змінюється, находить більшого розуміння серед колег, які в свою чергу теж переповнені роботою. Робота становиться ближче аніж дім ,сім’я, друзі. Це і є, на мою думку, професійна деградація.
    А що це за газета "зірочка", ніколи за неї не чув.
    гість
    Гість

питань багато... спробую по пунктах:
    1. все залежить від людини. правильно, є виключення. але пояснити заявнику, що "десь далеко" є "не одна людина, яка вже працює не перший десяток років і є взірцем", а зараз задовольняйтесь тим що є (а є те що є, не вам пояснювати)... на жаль, на даний час, наша система створює всі умови, щоб взірців не було. і це не вина діючих працівників.
    2. я мав на увазі професійну деформацію працівників, котрі в силу функціональних обов"язків безпосередньо спілкуються з "елементом". інше цензурне слово навіть підібрати важко (бомжі, наркомани і т.д.) таке спілкування обов"язково накладає відбиток. цей відбиток звичайні громадяни і сприймають за грубість, різкість, бездушність. ( повторюючись - з цього правила безліч виключень, але загалом...)
    3. зірочка, була така газета. для жовтенят. там було все добре, а проблеми - то не в нас, то в буржуїв клятих.
    модератор

Як не прикро це визнавати, але я з Вами згоден. Якщо брати загалом без виключень, то така картина дійсно присутня. Проф. деградація і деформація в даному розумінні спільні, тільки з різницею, що об’ект спілкування різний. Це проблема глобальна. Вона була завжди і буде, тільки в більшій чи меншій ступені.
    На даний момент керівництвом УМВС робиться дуже велика робота, щодо запобігання буздушності, грубості, нереагуванню на звернення громадян. Я з згоден, це система, яку переломити дуже складно і на це потрібен час. Але на підставі, що я знаю трохи більше аніж Ви в цьому питанні, можу сказати з впевненостю, що є дуже багато позитивних зсувів. Ми рухаємося вгору.
    Зі своєї сторони я закликаю всіх хто читає дане повідомлення, якщо Ви зіткнулися з незаконними або аморальними діями працівників міліції Полтавщини, прошу повідомляти будь-яким зручним Вам способом. (пошта, формум, листи)
    Атеїст
    Гість

В такі речі, як везіння, категорично не вірю, але факт: от мені завжди щастить на цілком адекватних правоохоронців! Хе, одного разу мене підозрювали у крадіжці, обставини на мене вказували... так навіть відвідини дільниці з цього приводу залишили ПРИЄМНЕ (!) враження. Хоч мене там і намагалися "прозондувати". Однак усе проходило цивілізовано.

Тому скаржитися на погане ставлення точно не можу. Інша справа, що повага залежить не тільки від ввічливості міліціонера, а й від ефективності його роботи. А з цим дещо гірше. Втім, я розумію, що "не справляється" зараз означає просто "об'єктивно не встигає".
+ Ответить в теме

Теги для этой темы