Магазин спортивного харчування Strong Life
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 4 из 4.
 1. #1
  гість
  Гість

  рукоприкладство


  під час святкування Дня вчителя у Семенівці психолог районного управління освіти Дунай Олена надавала ляпасів по обличчю учневі 10 класу місцевої школи за те що той ніби шумів і заважав дивитися концерт посадовим особам району. Все це трапилися на очах дітей , вчителів, гостей. Замість того ,щоб попросити у дитини вибачення ,психолог втекла на лікарняний на 2 тижні. Прикро те ,що керівник освітян району стала на захист не дитини ,а психолога.
  Чи може працювати така людина в освіті,бути психологом.


  PS.Інцидент замяли,Дунай Олена досі працює і обіцяє перевірити по повній програмі шкільного психолога за те ,що та захищала учня.

 2. #2
  Offline
  модератор

  Re: рукоприкладство


  Так, інцидент дійсно прикрий. Нагадаю ще раз, якщо Ви хочете, щоб відносно осіб, які чинять правопорушення (або проявляють бездіяльність у розслідуванні злочину) були вжиті заходи, повідомляйте, будь-ласка, вчасно! Я з Вами повністю згоден, що таким "психологам" не місце біля дітей та і взагалі в освіті.
  А Вам не відомо випадково прізвища працівників міліції, які "замяли дело" ?
 3. #3
  гість
  Гість

  Re: рукоприкладство


  ЖАХ , ЯКБИ З МОЄЮ ДИТИНОЮ ТАКЕ ЗРОБИЛИ, ТО ТОЙ ПСИХОЛОГ БИ ПОЖАЛІЛА ,ЩО НА ЦЕЙ СВІТ НАРОДИЛАСЯ
 4. #4
  гість
  Гість

  Re: рукоприкладство


  справу замяли на рівні відділу освіти. До правоохоронних органів вона не дійшла,хоча мати дитини мала намір звернутися із заявою до прокуратури. Психологічний стан хлопця був жахливий,він відмовився ходити до школи,їсти,замкнувся у своїй кімнаті,бо йому було соромно ,що його безпідставно привселюдно образили.
  Дунай Олену вмовили вибачитися,але зробила вона це тому,що боялася втратити роботу.
+ Ответить в теме

Теги для этой темы