Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 13.
    Новачок
    Ops

Чи згодні Ви на використання поліграфа (детектора брехні) на законодавчому рівні

Закріплення поліграфа в нормах Кримінально-процесуального кодексу дозволило б слідчому більш об"єктивно ставитись до свідчень учасників процесу та дачі відповідної оцінки цим доказам.
    Застосування поліграфа хоча б при розслідуванні тяжких та особливо тяжких злочинів і за умови добровільної згоди допитуваного.

Постійний відвідувач

Re: Чи згодні Ви на використання поліграфа (детектора брехні) на законодавчому рівні

Гарні слова, та не більше.
    ри?

Re: Чи згодні Ви на використання поліграфа (детектора брехні) на законодавчому рівні

Ответ Сообщение от Адьюнт Посмотреть сообщение
    і за умови добровільної згоди допитуваного
    Емммм....
    Як думаєте, якшо допитуваний буде винним, чи згоден він буде пройти перевірку поліграфом? Думаю, що ні.
    А взагалі так, я згодна))
    Ввадітє!!!
    Пророк

Добавятся как минимум два звена для КАКНУЖНОГО обвинения. 1е - сам полиграф, как механизм который можно КАК НУЖНО настроить. 2е - человек, который будет толковать графики КАК НУЖНО.
    ри?

RAMM, всє надєжди і мєчти ти подаріла.... Ех!
    Постійний відвідувач

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    Добавятся как минимум два звена для КАКНУЖНОГО обвинения. 1е - сам полиграф, как механизм который можно КАК НУЖНО настроить. 2е - человек, который будет толковать графики КАК НУЖНО.
    Согласєн. Я вопшє, коли спитать отак по правді, тоже протів. Чього? Бо це ж вони ото махлювать будуть, слєдоватєлі, да? Це ж за ними дивицця нада, а хто за ними дивицця буде? Так шо це діло такє. Сразу так ніззя, тут подумать нада, харашо подумать. У мене вот знакомий, повязали ні за шо, посадили, понімаєш, в обізянік, а потом - пиши! А шо писать? Пиши, як усьо було, як із магазіну яшік воткі крав, і подробно, главноє, подробно! А він, бєдолага, не хочє писать, боіцця, шо ото на нього повісять, да? Так оті міліция, понімаєш, бить його як почяли, то він, бєдняга, усьоооо, не нада, не бийте, усьо напишу! І шо? Написав. Заставили, понімаєш. Так шо то діло такє, тут подумать нада, харашо подумать...
    Новачок

Якщо він не буде згоден, то це хоч дасть слідчому інформацію про те, що він причетний до злочину і збирати стосовно нього інші докази
    Постійний відвідувач

Ответ Сообщение от Адьюнт Посмотреть сообщение
    Якщо він не буде згоден, то це хоч дасть слідчому інформацію про те, що він причетний до злочину і збирати стосовно нього інші докази
    Розгляньмо ситуацію. Людина сказала правду - прилад так чи сяк їй "не повірив". Що в такому разі?
    Постійний відвідувач

Яке слідство, Ви розумієте, що наші правоохоронні органи за потреби, що визначається планами розкриття, без жодних докорів сумління вдаються до вибивання неправдивих показів? Так, аби на зовсім невинну людину, то зрідка, хіба якась жеброта, але додати злодієві до його крадіжки ще кілька чужих, то це будь ласка. А потім читаємо: "поцупив міх картоплі, під час слідства зізнався ще в 28-ми квартирних крадіжках". Кому й нащо той Ваш детектор.
    Новачок

Я думаю по крадіжці картоплі буде не актуально застосовувати поліграф, а при вбивстві, коли застосовується поліграф, хоча б мати уяву про те, "чи це та особа притягується до відповідальності, чи ні" судячи з її показів і відповідної реакції на поліграфі. Я підкреслюю на тому, що застосування його на добровільній основі і по тяжким та особливо тяжким злочинам!!!!!!!!!!
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя