Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 2
Показано с 11 по 13 из 13.
    Постійний відвідувач

Re: Чи згодні Ви на використання поліграфа (детектора брехні) на законодавчому рівні

Ответ Сообщение от Адьюнт Посмотреть сообщение
    а при вбивстві, коли застосовується поліграф, хоча б мати уяву про те, "чи це та особа притягується до відповідальності, чи ні" судячи з її показів і відповідної реакції на поліграфі
    Якщо перед слідчим справді вбивця, це видно на очі, там не дУрні працюють. Ба більше, коли реально треба, людину з-під землі дістануть, авто знайдуть, заручника визволять. Все ж свою роботу знають. Інша справа, що система прогнила наскрізь.

Новачок

Re: Чи згодні Ви на використання поліграфа (детектора брехні) на законодавчому рівні

Ответ Сообщение от Qualcuno Посмотреть сообщение
    Яке слідство, Ви розумієте, що наші правоохоронні органи за потреби, що визначається планами розкриття, без жодних докорів сумління вдаються до вибивання неправдивих показів? Так, аби на зовсім невинну людину, то зрідка, хіба якась жеброта, але додати злодієві до його крадіжки ще кілька чужих, то це будь ласка. А потім читаємо: "поцупив міх картоплі, під час слідства зізнався ще в 28-ми квартирних крадіжках". Кому й нащо той Ваш детектор.
    Я думаю застосування поліграфа при крадіжці картоплі буде просто не актуальним. А при розслідуванні наприклад вбивства коли особа дає покази і є відповідна реакція на них у поліграфа, то це хоча б дає інформацію про їх достовірність і те що можливо притягується до відповідальності як раз таки невинна особа. Я підкреслюю на застосуванні поліграфа тільки при тяжких і особливо тяжких злочинах!!!!!!!!!!

Яке слідство, Ви розумієте, що наші правоохоронні органи за потреби, що визначається планами розкриття, без жодних докорів сумління вдаються до вибивання неправдивих показів? Так, аби на зовсім невинну людину, то зрідка, хіба якась жеброта, але додати злодієві до його крадіжки ще кілька чужих, то це будь ласка. А потім читаємо: "поцупив міх картоплі, під час слідства зізнався ще в 28-ми квартирних крадіжках". Кому й нащо той Ваш детектор.
    Я думаю застосування поліграфа при крадіжці картоплі буде просто не актуальним. А при розслідуванні наприклад вбивства коли особа дає покази і є відповідна реакція на них у поліграфа, то це хоча б дає інформацію про їх достовірність і те що можливо притягується до відповідальності як раз таки невинна особа. Я підкреслюю на застосуванні поліграфа тільки при тяжких і особливо тяжких злочинах!!!!!!!!!!

Розгляньмо ситуацію. Людина сказала правду - прилад так чи сяк їй "не повірив". Що в такому разі?
    Поліграф, якщо його законодавче закріпити буде виступати не як детектор неправди, він лише реєстратор емоційного збудження і реакції на предявлену певній особі інформацію. Він повинен бути застосовуватись тому порядку як і звукозапис, чи відеозйомка при провадженні слідчих дій і давати слідчому лише сигнал про значемість отриманої інформації від особи яка має відношення до події. Це тільки орієнтовна криміналістична інформація, що допоможе слідству у втсановлені фактичних даних, направивши його зусилля на правильний шлях розслідування. Головним буде виступати протокол допиту і не потрібно забувати про добровільну згоду для дачі показів при поліграфі

Так ось і чому потрібно, щось міняти і вдосконалювати та запропоновувати нові шляхи вирішення виниклих проблем. А застосування поліграфа як раз і допомогло б знизити рівень "випадкових" злочинців або наклипу зі сторони потерпілого чи неправдивих або зацікавлених свідчень зі сторони свідка
    Постійний відвідувач

Ну гаразд, у якихось країнах така праттика застосовуєцця?
+ Ответить в теме
Страница 2 из 2