Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей25Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 3
Показано с 21 по 26 из 26.
    Зануда

Re: А вас, часом, не слушают?

Ответ Сообщение от Rinka Посмотреть сообщение
    як у мікрохвильовку/холодильник помістити ще і комп з тирнедом...бо ну як жеж ----- а нікак!!!
    Да? Ну, тоді нехай слухають. Буду менше розмовляти.

Руда, з хвостом

Слухайте, а давайте на спор, я к в угадай мєлодію - я проживу без інтернету скікось днів)))
    Хтось на таке піде?? :)

И шо, опять к гадалке никто не обращался?
    Руда, з хвостом

art_b, я ходила. І Вам раджу. У них там новий спосіб гадання: "Гадание на водке" називається. Ну чули ж про гадання на каві, правда?? Трохи схоже, але це новий прогресивнтй нанометод, який безвідмовно діє в наших широтах. На американців там, німців - решту всяких ненаших не діє.
    В домашніх умовах теж можна, але не так ефективно. Но сусідка казала, шо сусідка сусідки пробувала. Неперевершено.
    Значиться так: береш в домі самий великий стакан - бажано гранчак, інакше вже результат може не такий точний бути. Наливаєш повний. Головне все робити зранку і натощак. Переддень поститися. Інакше також на результат вплине. Випиваєш. Не можна запивати, закусювати /ну я ж уже пояснювала чому/ Ми ж бдім точность резульаьту!!! Тоді на дні стакану крапельками вам проясниться ваше майбутнє. Ну не одразу, а так годинку-другу треба вдивлятися пильно. І все стане ясно. Головне не забудьте чакри теж протерти горілкою - шоп очистилися!
    Успіхів Вам!
    Пи.Си. Ще сусідка сусідки казала, шо їй сусідк казав, а йому бабка з лавочки, шо так арахнофобію можна лічити. 2Лайт і Анейша - ще не пробували??? Пропоную якось зібратися і перевірити цей чудоюдонанометод????
    змія болотяна ОЧКОва

Rinka, це ти мені як найбільшому алкаголіку? Шарік он вчора відмовився зі мной пить))))
    і ета, хай Лайта сама пробує, я після 200 надщесерце боюсь не вижить )))
    Руда, з хвостом

Яж бдю твоє душевне здоровля, а про решту подбають медики. Отам жеж радили препарат з нечитабельною назвою для таких аипадків у сусідній темі))
+ Ответить в теме
Страница 3 из 3