Намагаючись охопити соціальними послугами якомога більше студентів, на базі Полтавської державної аграрної академії відкрили Студентську соціальну службу. Ідею створення такої служби в академії підтримали студентська рада і ректорат навчального закладу. Про це повідомляє прес-служба Полтавської міської ради.

Щотижня студенти академії, при потребі, матимуть можливість безкоштовно та конфіденційно отримати кваліфіковану консультацію юриста, психолога, соціального педагога та лікаря. Працівники Полтавського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді розробили ряд соціальних програм, які допоможуть розв’язати проблеми молоді.

Це програма адаптації для першокурсників "Адаптив", соціальна профілактична акція "Полтава обирає здоров’я", соціальна програма "Усвідомлене батьківство" тощо.

Всі першокурсники після проходження тренінгу "Адаптив" отримають "Довідник студента", з якого можуть дізнатися, де і як можна відпочити у Полтаві, зайнятися спортом або творчістю. Окрім того, через Студентську соціальну службу у молоді будуть виховувати серйозне ставлення до планування своєї сім’ї та народження дітей.

Це вже друга Студентська соціальна служба, яка працює у вищих навчальних закладах Полтави.