Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей18Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 4 из 5
Показано с 31 по 40 из 47.
    Завсідник

Re: Общежитие

Ответ Сообщение от serg1975 Посмотреть сообщение
    и дипломы никто им не покупал
    В те времена были понятия "блат", дети чиновников и все такое. Золотая молодежь, за которых "учился" авторитет их родителей.

Серега...

Согласен! Было ( и есть)..... но........
    Мы сейчас на украинской политической арене наблюдаем: что депутат Н.-купил диплом, главачегототам -купил диплом и т.д...............
    Но самое интересное, вот мне нечего бояться, я назову около 25 человек , которые учились со мной и все станет на свои места .(Я в общаге не жил). А "ИМ" чего , их должны знать сотни людей..........., а вишь как их никто и не помнит............... Так чье образование купленное????Мое? или образование среднего современного студента?
    Завсідник

Ответ Сообщение от serg1975 Посмотреть сообщение
    что депутат Н.-купил диплом, главачегототам -купил диплом
    Их дети всем скопом за границу валят, что нам переживать...
    Серега...

Ответ Сообщение от Fantasy Посмотреть сообщение
    Их дети всем скопом за границу валят, что нам переживать...
    Ну, и пусть валят............ нам "должностя" здесь останутся.......
    Пророк

.. мне хотелось бы в СССР пожить. Многие хвалят ту жизнь
    Повірте на слові, що одного фото, вміщеного Вами в темі "ню", буо достатньо для відрахування з інституту.
    Філософф

Не знаю... мне хотелось бы в СССР пожить. Многие хвалят ту жизнь
    Ви шо, яке то життя? В мене є листи моєї мами, в ті часи: получила зарплату, хотіла купити сапоги - їх немає, а ті що є не хвате зарплати. За рік поміняла 3 роботи, бо не платили практично молодому спеціалісту. і т.д. і т.п.
    В людській пам'яті гарні спогади живуть набагато довше, а погані - лише ті, які стосуються стосунків, там неприязнь чи щось сказали не так, і то за десятки років забувається. А гарне - колбаса по рублю - помниться все життя.
    Чим погане життя зараз - економіка, політика, робота - це ж другорядне. Головне- це родина, друзі, хоббі чи що. Проблеми вони ж були і будуть, але якщо думати лише про них, про те яке життя погане і т.д. - то і жити не захочеться. А так - принесли каву в ліжко - настрій на цілий день гарний, послухав улюблену пісно - радість. Чого киснути, так же можна зовсім спортитись)))
    Завсідник

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    одного фото, вміщеного Вами в темі "ню", буо достатньо для відрахування з інституту
    То Вы еще не знаете, какие книги я читаю. "Гулаг" по мне плачет горькими слезами

Ответ Сообщение от Cveha Посмотреть сообщение
    Чого киснути, так же можна зовсім спортитись
    Научите, пожалуйста, как не думать. Тяжело управлять своими мыслями, если бы можно было дать себе установку не думать о чем -то...
    Positive ! ! !

Гуртожиток №3 ПНТУ... Солодкі спогади )))
    Прожила в ньому 4 роки. Такий життєвий досвід незамінний! Ось в яких умовах життя знаходяться справжні друзі, готові допомогти в будь-який час дня і ночі, справжні вороги (куди ж без них:)). Школа людських стосунків.
    А чого варта взаємодопомога ("дайте чаю (цукру; солі; картоплі і т.п.)", "пустіть переночувати, бо загубив ключі (сусід(ка) по кімнаті на одинці з дівчиною (хлопцем); декан шукає)", "прокидайся, в тебе через 10 хв. заняття", "подай тазик, мене зараз знудить", "нафіга тобі ці пари, пішли на пиво") !
    Це справжня школа життя!
    Новачок

я пів року живу в гуртожитку- мені подобається; хоча, ще не звикла до таких умов проживання.
    Найкраще- це те, що навкруги тебе багато народу: і за допомогою звернутись, і піти на пиво, і просто побазікати.......Все-таки, живучи на квартирі, ти не маєш таких переваг студентського життя
    Новачок

Кто знает, какие в Полтаве вообще малосемейки есть? И не встрянешь туда наверное?
+ Ответить в теме
Страница 4 из 5