Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 4 из 4.
 1. #1
  Offline
  Новачок

  Полтаватрансбуд


  Будівельна компанія ТЗДВ «Полтаватрансбуд» - це одне з найбільших будівельних підприємств в регіоні засноване в кінці 1943 року, здатне забезпечити виконання повного виробничо-комерційного циклу робіт: від комплексного проектування об’єктів будь-якого призначення та складності до здачі їх в експлуатації.
  Багаторічним керівником підприємства є заслужений будівельник України, кандидат технічних наук, академік Академії будівництва України Олексій Михайлович Ландар.
  В структурі підприємства успішно функціонують: проектний відділ, автотранспортна механізована колона, цех з виробництва залізобетонних виробів, растворобетонний вузол, столярних цех. Потужна виробнича база дає можливість підприємству до 90% всіх робіт виконувати власними силами і залучати підрядні організації тільки для виконання спецробіт.
  За роки своєї діяльності, фахівцями ТЗДВ «Полтавтансбуд» побудовано десятки об'єктів житлової, комунальної, промислової, транспортної, культурної та соціальної інфраструктури. Серед них: будівля філії Національної Юридичної академії імені Я. Мудрого, Палац дозвілля «Листопад», Свято-Успенський собор, підземне місто «Злато місто», протитуберкульозний диспансер, будівлі Полтавської митниці, Художньої галереї та багато інших.
  Особливої уваги заслуговують програми підприємства по житловому будівництву. Тільки за останні десять років підприємством побудовано і здано в експлуатацію майже 200 000 квадратних метрів житла. Кожен об’єкт є унікальним. Наявність в штаті досвідчених і талановитих інженерів-проектувальників дозволяє індивідуально підходити як до планування квартир, так і до фасадних рішень.
  Підтвердженням високої кваліфікації роботи ТЗДВ «Полтаватрансбуд» служать отримані призи та нагороди за об'єкти, які є сьогодні окрасою м. Полтава.
  Наш сайт: www.poltavtransbud.com

 2. #2
  Offline
  Пророк

  Re: Полтаватрансбуд


  Це реклама трансбуду як підприємства?
  Чи реклама сайту трансбуду (у тому числі й розділів з продажу квартир)?
 3. #3
  Offline
  Новачок

  Re: Полтаватрансбуд


  Ремонтно - будівельні послуги
  Контактний телефон: (050)869-57-28
  Електронна пошта: str.pl@i.ua
 4. #4
  Offline
  Новачок

  Re: Полтаватрансбуд


  Ремонт квартир 095-57-47-613
+ Ответить в теме