Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей26Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 8 из 11
Показано с 71 по 80 из 101.
    Філософф

Re: Строительство дома по канадской технологии их СИП-панели.

DUCKEX, а ви не думали, що у вас просто не дуже чутливий ніс? Відчуття у кожного різні, є люди у яких дуже розвинений нюх, вони хімію чутимуть навіть в дуже дорогих ОСБ)))

Новачок

Cveha! Спасибо за вопрос! Но с патологией, связанной с потерей "нюха", не знаком. :)))) Думаю что, любая работа, выполненная безграмотно и с использованием не качественных материалов, не сможет удовлетворить вкусы потребителя.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Ответ Сообщение от DUCKEX Посмотреть сообщение
    патологией, связанной с потерей "нюха"
    при чому тут патологія. Є така категорія людей, яка вирізняється дуже чутливим нюхом.
    Новачок

Я думаю, что мы находимся на строительном форуме, а не на медицинском.:))))) И проблемы нюха, слуха, аллергии- это проблема больного человека. И ему выбирать.........
    Філософф

Хто писав про проблеми? Немає у нас проблем з нюхом))) Просто є люди, які не чують як від них "пахне" влітку при жарі при небритих підмишках, а є люди які в пару метрах пройдуть, і почують. І форум у нас полтавський, тобто такий же медицинчький, як будівельний, як дитячий , фото і спортолюбителів.
    А для будівельників я думаю є спеціалізовані форуми, де навряд чи вам будуть так терпляче розказувать, що не всі ведуться на ваш супер-пупер невідомої якості пряник, який ви видаєте за канадські дома. Які насправді будуються по каркасно-щитовій технології, з утеплювачами із мінвати, базальтового волокна і інших більш екологічніших утеплювачів, ніж пінополістирол.
    До речі, зараз дуже багато людей алергиків, і навряд чи дитина-алергік, живучи в такому будинку, буде себе почувати краще, ніж в цегляному чи дерев'яному. Недарма дитячі меблі роблять з деревини, маленький організм не обдуриш, так як дорослих гарними картинками.
    Новачок

Ответ Сообщение от Cveha Посмотреть сообщение
    А для будівельників я думаю є спеціалізовані форуми, де навряд чи вам будуть так терпляче розказувать, що не всі ведуться на ваш супер-пупер невідомої якості пряник, який ви видаєте за канадські дома. Які насправді будуються по каркасно-щитовій технології, з утеплювачами із мінвати, базальтового волокна і інших більш екологічніших утеплювачів, ніж пінополістирол.
    До речі, зараз дуже багато людей алергиків, і навряд чи дитина-алергік, живучи в такому будинку, буде себе почувати краще, ніж в цегляному чи дерев'яному. Недарма дитячі меблі роблять з деревини, маленький організм не обдуриш, так як дорослих гарними картинками.
    Мне очень интересно на основе чего вы строите свои предположения про вред полистирола? http://servusbud.pl.ua/index.php/vaz...enopolistirola
    И кстати, на днях разгружали домокомплект, так запах от него самый натуральный без единой химической примеси.
    Філософф

Ответ Сообщение от servusbud_pl Посмотреть сообщение
    Мне очень интересно на основе чего вы строите свои предположения про вред полистирола?
    Ну явно не на тому, що написано у вас на сайті. І навіть те, що написано на сертифікатах, може бути дійсне лише на даний конкретний зразок. В ДСТУ до речі написано, що не такі вони і екологічні. Але ж для вас головне - ми сказали, і на сайті написано, значить так воно і є. Ваше діло.
    Новачок

Ответ Сообщение от Cveha Посмотреть сообщение
    Ну явно не на тому, що написано у вас на сайті. І навіть те, що написано на сертифікатах, може бути дійсне лише на даний конкретний зразок. В ДСТУ до речі написано, що не такі вони і екологічні. Але ж для вас головне - ми сказали, і на сайті написано, значить так воно і є. Ваше діло.
    у вас уже плохая привычка оставаться голословным, может подкинете пару фактов?
    Філософф

Чому голословною, уважно читаємо месідж, там написано ДСТУ, чи ви не знаєте що це? Тоді нам немає про що балакати з вами на теми будівництва і проектування взагалі.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

для роздумів http://www.dishisvobodno.ru/penopolistirol.html
+ Ответить в теме
Страница 8 из 11

Теги для этой темы