Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей2Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 12 из 12
Показано с 111 по 117 из 117.
 1. #111
  Offline
  MisanThrope

  Re: Airsoft (страйкбол)


  з учасниками команди Sonderverband "NACHTIGAL"

 2. #112
  Offline
  сцуко бдющий О_о

  Re: Airsoft (страйкбол)


  дк.... тут окрім мене більш нікого з Нахтігаль нема ) Ну в нашій казармі тобі вже відповіли....
 3. #113
  Offline
  Новачок

  Re: Airsoft (страйкбол)


  Продам АК 47, латунные втулки, 110 тюн (база была 90), 2 бункера, в хорошом состоянии, все за 850 грн или обменяю на G-36C с доплатой (доплата с моей стороны). По вопросам обращаться по тел. 80999495892. Антон
 4. #114
  Offline
  Постійний відвідувач

  Re: Airsoft (страйкбол)


  17.04.11 одна из Полтавских команд "Набат" провела небольшую дневную страйкбольную игру, смотрите превью видео =) (в видео есть в некоторых местах маты)

 5. #115
  Offline
  2.0

  Re: Airsoft (страйкбол)


  перепост тут, тому що цієї категорії громадян сабж сильно стосується. отже, пані Олена Білозерська пише і закликає:

  Друзі і опоненти, ми тут щойно проклацали клювом, і наші покидьки-кнопкодави прийняли сьогодні у першому читанні просто ЖАХЛИВИЙ законопроект.

  Законопроектом (реєстр. №4585) пропонується заборонити носіння військової форми, форми одягу інших військових формувань та знаків розрізнення і відзнак особами, які не мають на це законних прав. А також забороняється мати символіку, що відтворює державну (тризуб) і так далі.
  Повний текст законопроекту можна скачати тут.

  А ми й не знали. А ми й не чули. Найбільш свідомі і небайдужі з нас займалися політв’язнями, переважна більшість просто працювали і відпочивали. І жодного пікету ми не зробили, і взагалі ніяк не заявили гучно, що нам це не до вподоби.
  Ці покидьки зібралися заборонити все, і в тому числі звичайний камуфляж, який носять мисливці, рибалки, туристи, страйкболісти, реконструктори... Яких у країні десятки тисяч. І більшість із них носять саме той затверджений Кабміном "дубок", який перший потрапляє під заборону.
  Якби ж то ми зрозуміли, що нас десятки тисяч і ми можемо встати їм на заваді...

  Шановні мої аполітичні друзі! Ви думали, коли я кричу, що у нас створюється поліцейська держава, то вас це не торкнеться, якщо не будете "світитися"? Їжте.
  Шановні мої страйкболісти! Ви хотіли залишатися аполітичними, щоб уникнути зайвої уваги з боку влади, і крутили носами, коли ми приходили на ігри з символікою, - їжте.

  Втім, зараз не час розбиратися, хто винен. Усім зрозуміло, що ці негідники мають не меті знайти законні підстави для знищення молодіжних організацій. Але рикошетом це б’є по всіх.

  Друзі! На одну велику гру може з’їхатись півтисячі людей. Невже на один пікет під комітети не зійдемось? Я розумію, що це для вас дико, незвично, а комусь і страшно - вийти на вуличну демонстрацію. Ви зневажливо думаєте, що мітингування - зайняття для нероб і проплачених студентів (а ви ж не такі, ви бабло заробляєте, а у вільний час розслабляєтесь на свіжому повітрі). Може, у чомусь ви навіть маєте рацію. Але дієвіших за пікети методів тиску (у межах закону) людство ще не вигадало. І якщо ви зараз не вийдете - Ви заслужили, щоб вам, як баранам, заборонили відчувати себе чоловіками.
  Взагалі, якщо ми допустимо, що нам будуть указувати, що нам носити, а що ні, - скоро докотимося до того, що усі носитимемо виключно красиві костюмчики у смужечку.

  Керівники мережі магазинів "Мілітарист" та інших подібних магазинів! Новий закон ударить по вас в першу чергу. У вас же бізнес, певно, є якісь зв’язки і якісь важелі впливу - саме час їх використати. Саме час, якщо щось почне організовуватись, допомогти людям, наприклад, виготовити агітпродукцію.

  Коротше, якщо ми зараз це схаваємо, хана Україні, буде з неї Білорусь, а то й Росія.

  Невідомо, скільки у нас часу до другого читання. Невідома точна дата, коли законопроект буде доопрацьовуватись в комітетах. Так що бігом поширюємо інформацію, малюємо "демотиватори", привертаємо увагу ЗМІ і думаємо разом, що ще не пізно зробити.
  якшошо - імєйтє ввіду. давно в нас не було таких тупорилих законопроектів.

  а вот шо пишут експерти

  1. Як і раніше (позиція була висловлена у висновку № 16/3-891/4586 28.07.2009 р. до попереднього варіанту цього законопроекту), Головне управління вважає сумнівним досягнення законопроектом поставленої у Пояснювальній записці мети демілітаризації суспільства і упередження злочинних дій з використанням форменого одягу.
  Насамперед незрозуміло, як з упорядкуванням використання військової форми одягу пов’язана «демілітаризація», тобто повне чи часткове роззброєння, скорочення та ліквідація озброєнь і збройних сил, військової економіки, мобілізаційних ресурсів, підготовлених до війни людських резервів, військово-навчальних закладів і системи військового навчання населення. В міжнародному праві «демілітаризація» – термін, якій передбачає відвід збройних сил з території, прилеглої до кордону держави, ліквідацію військових об’єктів тощо (див. напр. Дипломатичний словник, Словник юридичних термінів).
  Навряд чи положення проекту сприятимуть і упередженню «злочинних дій з використанням форменого одягу», оскільки осіб, які наважились на здійснення злочину, навряд чи зупинить небезпека адміністративного стягнення у вигляді накладення штрафу за незаконне носіння форменого одягу.
  2. З іншого боку, заборона використання окремих елементів військової форми одягу, на наш погляд, є сумнівною. У поданому вигляді законопроект може зашкодити особам, які використовують у побуті, при полюванні та риболовстві формений одяг або одяг в колористиці камуфляж, що залишився, наприклад, після звільнення з військової служби, у зв’язку з неможливістю з тих чи інших обставин придбати інший якісний одяг для вищевказаних цілей.
  Елементи військової форми одягу використовуються національно-патріотичними організаціями, є історичним обов’язковим атрибутом у традиційному одязі козацтва. В пояснювальній записці звертається увага саме на те, що козацькими осередками, які є за своїм статусом об’єднаннями громадян, використовуються «знаки розрізнення (погони, зірочки, лампаси) символіка силових структур». Однак, використання в установленому порядку атрибутики та символіки Українського козацтва схвалено Указом Президента України від 04.01.1995 № 14/95.
  Також елементи військової форми одягу широко використовуються у стильному напряму в одязі, у так званому стилі «мілітарі», що виник після закінчення першої світової війни, а наразі має велику популярність і використовується майже усіма відомими дизайнерами одягу і світовими брендами. Таким чином, за законопроектом для моделей та дизайнерів після показу моди у даному стилі має наставати адміністративна відповідальність, оскільки вони не є особами, які мають право на «використання знаків розрізнення, колористики «камуфляж» для військовослужбовців та осіб, які мають на це право».
 6. #116
  Offline
  Постійний відвідувач

  Re: Airsoft (страйкбол)


  Да читал про этот бред :)))) надеюсь его не примут на втором слушание.
 7. #117
  Offline
  Новачок

  Re: Airsoft (страйкбол)


  Ребят я так понял что в данный момент игр нет?
+ Ответить в теме
Страница 12 из 12

Теги для этой темы