Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1Благодарности
 • 1 Сообщение от mia_admin
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 5 из 5.
 1. #1
  wolya2708
  Гість
  Lol

  Фірма "Яструб" - не виплати зарплати та погрози


  Є в Полтаві охоронна фірма "Яструб", філіал київського офісу, але схоже працює в Полтаві нелегально, або напівлегально. Знаходиться сей офіс на Садах 2, по вулиці Красіна, неподалік від лікарні і "Паровоза".
  Суть справи:на початку липня пішли туди працювати двоє чоловіків із одного села Полтавської області, у оформленні їм відмовили, але на роботу взяли, чоловіки погодились, бо в селі роботи не має. Їх відправили до Карлівки охороняти завод, людські умови проживання їм не надали, у харчуванні теж відмовили, хоча обіцяли одувати. Через певний час значна частина групи кинувши пости і забувши про зарплату просто втекла звідти, адже умови були жахливі. Вони дотерпіли до кінця вахти - і тут новий сюрпиз - добирайтеся додому як хочете. Привезли нову вахту, але залишки попередньої забирати відмовились, у людей при цьому немає ні копійки в кишені (витратили на харчі), навіть немає грошей, щоб доїхати до дому.Танспорт їх так і не взяв, але вони ледь не силою витребували кошти на електричку у "старшого" і доїхали до Полтави.
  Наступного дня вони пішли до полтавського офісу фірми за поясненнями і заробітною платнею. Ні того, ні того вони не отримали. Зарплату їм пообіцяли виплатити пізніше, через місяць. Минув місяць - по телефону представник полтавського офісу повідомляв, що зарплата буде пізніше, пізніше. Так тривало декілька тижнів, поки не повідомили, що по гроші треба їхати до Києва, а в Полтаві грошей не видають.
  Я, родич одного з потерпілих, мешкаю в Полтаві і вирішив особисто навідатись до офісу. Зустріли мене "прохолодно", але все-таки написали київську адресу фірми і телефон (адреса, як потім вияснилось відрізнялась від даної чоловікам по телефону). Я хотів вияснити: чому ж вони людей відразу про зарплату не попереджають, на що внятної відповіді не отримав.На той момент в офісі було троє людей і всі вони троє не могли сказати точно коли забрати гроші: один казав - їдьте в Київ, інший пообіцяв, що 14-15 вересня їх привезуть до Полтави, але краще їхати до Києва.
  Я прийшов до офісу в Полтаві 17 вересня: взнати чи прийшли кошти. Мені відповіли, що грошей немає і хтозна коли будуть. Також я узнав що одного з сих чоловіків зарплата і не чекає, а другому виплатять менше (першого не було у відомості ще під час першого мого візиту). Я здивувався чого так із зарплатами, на що отримав грубу відповідь, щоб я не заважав їм працювати. Потім мені стали пояснювати норми трудового законодавства, я зауважив, що так як чоловіки не були офіційно оформленні - його пояснення недоречні і отримав у відповідь "Пішов ти *****" (цитата), далі цей чоловік пообіцяв: "зверну тобі бошку, якщо ще раз сюди явишся", зверну увагу, що я інвалід і опиратися сил би у мене не було. А стосовно чоловіків, яким вони відмовились платити зарплату він сказав: "прийде сюди - натовчу їбало". Я якнайскоріше покинув приміщення офісу.

 2. #2
  Offline
  Пророк

  Re: Фірма "Яструб" - не виплати зарплати та погрози


  ну не были официально оформлены, че теперь требовать то?!
 3. #3
  Пророк

  Re: Фірма "Яструб" - не виплати зарплати та погрози


  А в Полтаве разве мало фирм охранных которые берут на роботу с оформлением.
  Ну отказали в этой пошли бы в другую.

  сами себе создаем трудности и мужественно их преодолеваем.
 4. #4
  Offline
  модератор

  Re: Фірма "Яструб" - не виплати зарплати та погрози


  Ответ Сообщение от wolya2708 Посмотреть сообщение
  Є в Полтаві охоронна фірма "Яструб", філіал київського офісу, але схоже працює в Полтаві нелегально...
  Спава в тім, що у даному випадку доказати щось офіційно буде важко. Але, всеж таки, я би Вам радив звернутися до райвідділу по територіальності. Є така гарна служба ДСБЕЗ (державна служба по боротьбі з економічними злочинами), це як раз її робота. Таку охоронну фірму вони поставлять на місце, перевірять законніть її існування та виявлять незаконні махінаціі. Будуть питання, пишіть...
 5. #5
  Offline
  Новачок

  Re: Фірма "Яструб" - не виплати зарплати та погрози


  оформлены или не оформлены охраники это другой вопрос. Дело сугубо в том, что в нашем государстве позволяют такой "беспредел" творить. Где же предписанные Конституцией соблюдение прав???
+ Ответить в теме

Похожие темы

 1. Український "Beeline" пропонує своїм абонентам "Довірчий платіж"
  admin в разделе Новини операторів мобільного зв'язку
  Ответов: 0
  Последнее сообщение: 23.06.2008, 14:57
 2. "Київстар" змінив умови послуги "Переказ коштів"
  admin в разделе Новини операторів мобільного зв'язку
  Ответов: 6
  Последнее сообщение: 06.06.2008, 19:20
 3. Ответов: 0
  Последнее сообщение: 30.09.2007, 22:41
 4. Ответов: 8
  Последнее сообщение: 27.06.2007, 23:38
 5. Ответов: 0
  Последнее сообщение: 16.04.2007, 18:03

Теги для этой темы