Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей10Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 3
Показано с 21 по 26 из 26.
    2.0

Re: котоеды!

Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    Я о том, что привыкая к стереотипам, мы жалеем кота, но спокойно едим отбивную и носим кожанную одежду. Я - в том числе.
    казали мені люди-вегетаріанці, шо чому б не зробити із шматка шкіри вже вбитої тварини річ? і мабуть по своєму праві. їх жеж спецом вирощують цих тврин на забій. жалко, кунєшно, але м"яса хочеться. кроля, до речі, я теж не їм. воно мені як кіт, пушна тварючка. карочє, кесарю - кесареве, а слесарю - слесарєве. а ще, м"ясо не має нічо спільного з убивством, у випадку якшо його не пересмажити, але то так, "чОрний юмар".
    Укса, а ти вегетаріанка? чи я шось пропустила? (якшо не секрет)

Добрий модер ))

nickeler, нє звісно! Яка там з мене вегетаріанка? Я ж м’ясо і рибу вдень і вночі можу їсти. Я намагаюся не думати про те, що м’ясо колись було тваринкою. І взуття шкіряне теж ношу ну і тд. Просто я не дуже підтримую отаке розділення: свиней ми їмо, вони хрюкають; а котів ми не їмо, вони мяукають. В цій справі немає місця для жалю, або ти їсиш м’ясо або не їсиш.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Ответ Сообщение от Sakura Посмотреть сообщение
    я не ем говядину-)))
    Ви просто не вмієте її готувати або, якщо колись куштували - то зі старої тварини (тоді в яловичини з'являється специфічний запах).

До речі, а ковбаса в магазині не лише зі свинини робиться, значна частина сирокопчених та сиров'ялених ковбас містить яловичину.
    part of me

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    значна частина сирокопчених та сиров'ялених ковбас містить яловичину
    Точно? Бо в мене відчуття, що ковбаса, то суміш туалетного паперу з соєю.
    2.0

fragov, само собой разумєєтся! але найдорожчі сорта сирокопчонки хірячать з конини, царство небесне чотириногим коникам...
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    fragov, само собой разумєєтся! але найдорожчі сорта сирокопчонки хірячать з конини, царство небесне чотириногим коникам...
    Зокрема сиров'ялений суджук. Я одного разу пробував конину, так от скажу, що вона майже не відрізняється від яловичини, окрім того що трохи темніша та не має запаху (який буває у яловичини)

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    Точно? Бо в мене відчуття, що ковбаса, то суміш туалетного паперу з соєю.
    Епоха туалєтного паперу вже в минулому, його заміняють емульсією, яка робиться з усього, що раніше йшло в утилізацію (кості, шкіра, жир, хрящі і т.д.) та спеціальними замороженими та порошкоподібними субстанціями (інакше не можу назвати, бо воно взагалі невідомо з чого робиться, так як щурі на м'ясокомбінатах його не їдять) Ну а соя - куди без неї
+ Ответить в теме
Страница 3 из 3

Теги для этой темы