Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 16.
    Генерал-хорунжий

Затримані 2 особи, які підозрюються у вчиненні вбивства 17-річної

Затримані 2 особи, які підозрюються у вчиненні вбивства 17-річної дівчинки, труп якої 19 вересня знайшли в лісосмузі по пров.
    Першотравневому. Згідно акту судово-медчної експертизи задушення стало причиною смерті. Тривають слідчі дії.
    Який жах. Краєм вуха чув про це від друзів. Але чомусь про одного затриманого. Причому я його не те щоб знайомий, але приблизно маю про нього уявлення. Ми декілька разів були в одній компанії в тій самій лісосмузі. Це я про того, що псевдо його Пушкін(бо кудлатий як поет). Так ось цей хлопака настільки мирний, що мені аже не віриться во вони таке зробили. Мабуть гарно "погуділи" перед цим, якщо це дійсно правда.

А що там зараз в цій лісосмузі? Патруль чергує? Бо раніше(я там востаннє був десь рік тому, та й то, кудись поспішав, тому на авто приїхав) наче чергував патруль, значить вони закріплені за цією ділянкою, але з*являються там край рідко. От і не знаю, чи це добре чи ні. З одного боку - погано, бо можливо, але не факт, що там був би порядок більший. З іншого.. нехай би молодь відпочивала.. якщо дуже хоче.. *так* відпочивати..

А взагалі дурне.. дівчина загинула, тепер має, наскільки я знаю від мами, непристойний вигляд навіть для похорону. Мати її у важкому стані.. а всьо через те, що мала таке оточення, яке вона мала, таких "друзів" та весь свій вільний час проводила на тих "тусовках".. Каньонах, Каліфорніях, Блеквудах.. etc.. Одні тільки назви дурацькі.. вибачте мені ті, хто називав збіговиська так.. Але це моя думка.

Нехай друзі та родичі приймуть мої співчуття за дівчину!

модератор

Re: Затримані 2 особи, які підозрюються у вчиненні вбивства 17-річної

Так, це дійсно ЖАХ! Нашими працівниками зібрана детальна інформація щодо даного злочину з усіма подробицями. Якщо керівництво схвалить, то сьогодні, максимум завтра, Ви будете мати змогу ознайомитись з інформаційним матеріалом у нас на сайті. Ласкаво просимо!
    Генерал-хорунжий

Бачу, що ще нема інфо. Хоча дуже б хотілось..

Я оце із своєю заклопотаністю не встигаю за новинами слідкувати. Тільки те, що отримаю з Інтернету та від батьків та друзів.

Чув таке, що схожі злочини продовжуються, не зважаючи на те, що підозрювані затримані. Наче вже 8 жертв за останній час? Жертви всі "неформали", а на тілі вирізаються руни(от тільки не в курсі які саме). Жертви ґвалтуються і вбиваються. Чув ще, що останніми були два хлопчики. Друзі мені вже кажуть: не носи берців(єдиний неформальний атрибут, що я ношу) в темну пору доби, бо зараз це небезпечно. Я якось не переймаюсь. Хоча заходів безпеки і варто було би вжити. Колись планував купити газовий пістолет, але забарився, дозвіл на придбання втратив чинність якраз в той день, коли я мав гроші на пістолет і прийшов із старим власником на переоформлення.

А які ще заходи безпеки порадите?

Газовий балон ТЕРЕН-4 як на мене слабенький. Чи Ви іншої думки? Собаки, ведмеді, вовки шугаються по ідеї, бо в них ніс - дуже важливий орган і досить чутливий. А люди(якось по дурному прозвучало, може краще було сказати нападник або правопорушник?)? На практиці як це застосувати краще?

Що ножів можна законно носити з собою? Якісь документи потрібні на них? Наскільки я знаю холодна зброя заборонена. Але критерії визначення я знаю тільки приблизно. І ще, щоб міліція на вулиці не %D
    гість
    Гість

Ну и где обещанная инфа про раскрытое убийство? У нас так странно милиция работает, всё тянут и тянут резину. А с раскрытием избиения Антонюка дотянули до судов с губернатором, работнички обиженные....
    модератор

Ответ Сообщение от гість Посмотреть сообщение
    Ну и где обещанная инфа про раскрытое убийство? У нас так странно милиция работает, всё тянут и тянут резину. А с раскрытием избиения Антонюка дотянули до судов с губернатором, работнички обиженные....
    читайте, інформація розміщена ще у вересні.
    http://mia.pl.ua/article/2007/2007_0...нку_у_Полтаві_
    Пророк

Ответ Сообщение от Мартин Посмотреть сообщение
    Який жах. Краєм вуха чув про це від друзів. Але чомусь про одного затриманого. Причому я його не те щоб знайомий, але приблизно маю про нього уявлення. Ми декілька разів були в одній компанії в тій самій лісосмузі. Це я про того, що псевдо його Пушкін(бо кудлатий як поет). Так ось цей хлопака настільки мирний, що мені аже не віриться во вони таке зробили. Мабуть гарно "погуділи" перед цим, якщо це дійсно правда.

А що там зараз в цій лісосмузі? Патруль чергує? Бо раніше(я там востаннє був десь рік тому, та й то, кудись поспішав, тому на авто приїхав) наче чергував патруль, значить вони закріплені за цією ділянкою, але з*являються там край рідко. От і не знаю, чи це добре чи ні. З одного боку - погано, бо можливо, але не факт, що там був би порядок більший. З іншого.. нехай би молодь відпочивала.. якщо дуже хоче.. *так* відпочивати..

А взагалі дурне.. дівчина загинула, тепер має, наскільки я знаю від мами, непристойний вигляд навіть для похорону. Мати її у важкому стані.. а всьо через те, що мала таке оточення, яке вона мала, таких "друзів" та весь свій вільний час проводила на тих "тусовках".. Каньонах, Каліфорніях, Блеквудах.. etc.. Одні тільки назви дурацькі.. вибачте мені ті, хто називав збіговиська так.. Але це моя думка.

Нехай друзі та родичі приймуть мої співчуття за дівчину!
    меньше нужно на Гоголя бухать
    змія болотяна ОЧКОва

Ответ Сообщение от Мартин Посмотреть сообщение
    Чув таке, що схожі злочини продовжуються, не зважаючи на те, що підозрювані затримані. Наче вже 8 жертв за останній час? Жертви всі "неформали", а на тілі вирізаються руни(от тільки не в курсі які саме). Жертви ґвалтуються і вбиваються. Чув ще, що останніми були два хлопчики. Друзі мені вже кажуть: не носи берців(єдиний неформальний атрибут, що я ношу) в темну пору доби, бо зараз це небезпечно. Я якось не переймаюсь.
    Ну по-перше, якшо ертви гвалтуються і бвиваються, то Вам боятись точно нічого....
    по-друге, якшо не переймаєтесь, то і не переймайтеся. Бо жити взагалі страшно. Хоть в бєрцях, хоть на шпильках.
    І тертє, але найголовніше, не вітрте всьому, шо люди патякають. бо такого наслухатись можна, шо краще купить гробика, лягти і ждать поки манняк прийде. Вбивать, гвалтувать і руни на с***ці вирізать.
    Новачок
    Lol

ребята! я ету статью толькоша нашол и то случайно! я етого *пушкина * знаю его зовут Андрей про пасадку что ви говорите ето не лисосмуга а канен!! там неформали собираються а дальше 200 м рени там скини собераються я с етим пушкином гг познакомелся ранше чем с женой своей! он не злобний! он не смог такое сделать хотя.. может бить не которие причини!! так вот я слишал такую версию что там скини етим помоему 3 йх било заправляли *убивали помоему лена йё звали она тоже с неформалоф била!! а пешкин просто стал слуйчайним свидетилем!! от я такую версию слишал!! хотя я знал пушкина давно он любил по флиртовать с девушками (прсто по флиртовать!) и ничё больше...
    ри?

Офтоп:
    До кінця дочитать так і не змогла((
    До речі, хто-небуть може розповісти про "Каліфорнію"? Чому вона так була названа? І чому саме там молоді люде збираються випити і похавати трамік, а не деінде?
    part of me

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Офтоп:
    До кінця дочитать так і не змогла((
    До речі, хто-небуть може розповісти про "Каліфорнію"? Чому вона так була названа? І чому саме там молоді люде збираються випити і похавати трамік, а не деінде?
    Не певен, це тільки мої здогадки: є пісня "Хотел Каліфорнія", про готель, де збиралися сатанисти, приймали наркотичні засоби і т.п.
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя

Теги для этой темы