Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 2
Показано с 11 по 16 из 16.
    ри?

Re: Затримані 2 особи, які підозрюються у вчиненні вбивства 17-річної

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    Не певен, це тільки мої здогадки: є пісня "Хотел Каліфорнія", про готель, де збиралися сатанисти, приймали наркотичні засоби і т.п.
    Ну щось подібне і я припускала. От тому ж і хочу дізнатися точніше - може хто зна...

2.0

fragov, я не думаю... тим більше, де ви в Полтаві сатаністів бачили? це ви про тих, що з злобними писками і пентухами... повірте, якщо тут є адепти темної магії, то це аж ніяк не оті паталаті пацани... їм реклама не потрібна, і мета в них інша аінж дєвом по каньойнам трахать...
    Лайтіку, а туди народ ходить, бо кущі. Психологію вчила? У всіх індивідів рано чи пізно хз"являється тяга до виділення, відокремлення від маси. В декого дюж активно. Так шо там вони від батьків никаються, типу відчуття свободи. А старші ностальгують, і приходять побухать туди, де молодість пройшла. Я туди нині не хожу, бо оце "а ти хто? а я тут самий тру!" мене напрягають. для них я нині ніхто, та й не знали мене там сильно. були "контактні фігури" - одіозні лічнасті. а так, то був такий період життя, і я за ним не жалкую... бо в кабак це нині школярі ходять, а тоді немодно це було в певних колах. та якшо чесно, і бабла не було. тому такі місця необхідні, і нікуди від них не дінешся. а якщо щось трапилося - проjоб батьків. знач втратили нитку контакту з дитьом...
    Новачок
    Lol

нет нет! колифорния!! не вчесть песни !!(точней я сегодня перезвоню куме и спрошу она лутше от меня знает!!) сперва била калифа!! сверху( кто там била тот знает) йё там (засрали) и водин прикрасний день собрались желаюжие создать канён! в том числе и я там присуствовал!! от так за 2 дня била создано каньен!!! почему там собераеться народ!! ? ти когдато там бил?? от гогда я туда ходил значит так когда нет денег ти идеш покупаеш 1л пива как мин бо там народ то тому то тому не меньше 1 пачки сигорет (анологично) и сидиш как за круглим столом!! человек так 20 -30 играют на гитаре по сридине костёр а с 4 -х сторон бревна так випеш 1.5 л пивка задумаешся о чёмта гляда на костёр!! так си сидиш пока костёр не погаснит!!

я не думаю... тим більше, де ви в Полтаві сатаністів бачили? це ви про тих, що з злобними писками і пентухами... повірте, якщо тут є адепти темної магії, то це аж ніяк не оті паталаті пацани...
    паринёк ти глубоко ошибаешся хоча я тибе про них приколи роскажу?? я с сатанистами 6 месяцев как мин прожил!! Да ето не значит что если ти не видел! значит йх нет!!!!!!!!!!!
    2.0

balu22, якшо то шо я бачила, називається сатаністи...то тоді єсть...ну в принципі, як себе назвеш, туди і попливеш. сатаністи в Полтаві це таки лол!
    ПиСи: сонечко, а чо ти так неграмотно пишеш? в школі не вчився, нє?
    Постійний відвідувач

ппц, шкода Андрія, я його добре знала, не віриться, що така світла і добра людина могла вчинити таке жахіття...А щодо того факту, що вони зізналися, ха, чи ви, шановні, не знаєте, якими методами при допитах користується наша шановна міліція? І це не зі стелі взято, а чувала від знайомих цих хлопців, які були у курсі справи, що попобили їх добряче і хз, що там ще з ними робили. Блін, зламали життя людині...
    а каліфа - ну да, приходимо два рази на рік, поностальгувати, на відкриття і на закриття, та у світлі останніх подій мені там з'являтися зовсім не хочеться.
    Новачок
    Lol

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    balu22, якшо то шо я бачила, називається сатаністи...то тоді єсть...ну в принципі, як себе назвеш, туди і попливеш. сатаністи в Полтаві це таки лол!
    ПиСи: сонечко, а чо ти так неграмотно пишеш? в школі не вчився, нє?
    причём здесь сдесь как назвали туда и погнали! а да в школе я не учился !!
+ Ответить в теме
Страница 2 из 2

Теги для этой темы