Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 3 из 3.
    Генерал-хорунжий

Розбирання будівель бувших колгоспів

Скажіть, чому наразі існує проблема розкрадання будівель? Наскільки я знаю будівлі належать агрофірмам. Але вони розбираються до останньої цеглини і розтягуються по хатах селян. Не в одному і не в двох селах це роблять. Це тенденція. Поясніть мені ситуацію. Може я в чомусь помилився?

модератор

Re: Розбирання будівель бувших колгоспів

Будівлі належать агрофірмам і являються їх власністю. Тому їх охороною повинні займатися безпосередньо агрофірми. Це може бути або служба охорони, або при відсутності коштів, звичайний сторож.
    Не можу з Вами згодитись, що розтягування будівль по цеглині являється тенденцією.
    Нагадую, що підставою для притягенення винних осіб до відповідальності є письмова заява або усне повідомлення (це не вичерпний перелік). У міліції немає заяв про дані факти.
    Якщо Вам відомі такі випадки, вкажіть точну інформацію, прізвища, адреси. Якщо Ваша інформація підтвердиться, будуть вжиті заходи щодо припинення правопорушення і притягнення винних осіб до відповідальності.
    Генерал-хорунжий

Re: Розбирання будівель бувших колгоспів

Зважаючи на те, що я наражаю на небезпеку своїх батьків - не можу навіть провести роботу по збору прізвищ. Чому наражаю на небезпеку? Бо якщо почну збирати прізвища, то вже точно буде на нашу сім*ю пів села озлоблено. Наразі довелось на будинок встановити систему відеоспостереження. Знаєте, є такий ефект жаби зеленої, що душить. От так нашого сусіда вже років 15 доки ми будуємось вона й душить. Але він зовсім мирний, тільки балакає забагато і на нашій території не зважаючи на чисельні попередження збирає фрукти та пасе своє теля. Але не про це мова. Наш будинок за відсутності вже не одноразово псували. То цеглину у вікно кинуть...

А нещодавно трапилось, що приїхавши туди я побачив цей жах. Броньовані двері з декоративною МДФ панеллю було порубано лопатою. Підоззрювати є кого, бо так само за тиждень до того моїй тітці порубали двері в тому ж селі. Тепер наші лопати стоять закриті, відеоспостереження пише таких зловмисників.

Також на стінах кафе в центрі пишуть непристойні написи, обломують водостоки, ногами топчуть стіни, а одного разу навіть "по-п*яні" перекинули вуличний туалет догори дригом. Так, це все питання культурного виховання та рівня інтелекту, про це ми вже говорили в іншій темі.

А ось наприклад те, що це кафе було обікрадене, викликали міліцію з райцентру, але до цього часу немає жодних результатів - це негатив. А винесли все до єдиного шматочку. Стільці, столи, випивку, музичний центр, телефізор, навіть палички кукурудзяні до єдиної.

Тим і живемо. Одні займаються бізнесом (діяльність, результатом якої є фінансова вигода, спрямована на задоволення потреб населення), а інші розважаються дикими методами, а інколи й заробляють на життя крадіжками, вигрібаючи чужі кукурдзяні палички.

Дякую Вам за відповідь та увагу до моїх дописів.
+ Ответить в теме

Теги для этой темы