Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей13Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 5
Показано с 11 по 20 из 42.
    Пророк

Re: Взятничество!

До речі, я теж одного разу був свідком, як на зіньківському переїзді чоловіку шлагбаум стукнув прямо по даху автомобіля, і да, теж стояли ДАІшники.
    Абсолютно аналогічна ситуація - колона автомобілів після шлагбауму, проїжджає 5-7 автомобілів, а 8й не встигає, прямо у нього перед носом шлагбаум починає закриватися.
    Якщо не помиляюся, то в ПДР написано, що в"їжджати на переїзд заборонено, якщо шлагбаум почав опускатися. Чоловік або ж думав, що проскоче, або ж не помітив, чи не встиг зреагувати.

Чим скінчилася історія не знаю (бо спостерігав з вікна автобуса, який тим часом поїхав далі), можливо теж хабарем, а може протоколом.

Постійний відвідувач

а как тогда обстоят дела на более другом уровне когда выбивают признания? Вот возьми не признайся и все :) Выходит из за того выбивают признания потому что признаются в том чего не совершали? :) Мне кажется проблема в том что люди боятся более тяжёлых последствий, либо действительно виноваты и им проще дать деньги.
    Пророк

Ответ Сообщение от Ch!p Посмотреть сообщение
    До речі, я теж одного разу був свідком, як на зіньківському переїзді чоловіку шлагбаум стукнув прямо по даху автомобіля, і да, теж стояли ДАІшники.
    Абсолютно аналогічна ситуація - колона автомобілів після шлагбауму, проїжджає 5-7 автомобілів, а 8й не встигає, прямо у нього перед носом шлагбаум починає закриватися.
    Якщо не помиляюся, то в ПДР написано, що в"їжджати на переїзд заборонено, якщо шлагбаум почав опускатися. Чоловік або ж думав, що проскоче, або ж не помітив, чи не встиг зреагувати.

Чим скінчилася історія не знаю (бо спостерігав з вікна автобуса, який тим часом поїхав далі), можливо теж хабарем, а може протоколом.
    а там сигнализации нету что ли? ну, сирены всмысле и семафора?
    Пророк

Ответ Сообщение от erazer Посмотреть сообщение
    ну, сирены всмысле и семафора?
    Для настоящих джигитов это разве преграда?
    Пророк

Ответ Сообщение от erazer Посмотреть сообщение
    а там сигнализации нету что ли? ну, сирены всмысле и семафора?
    Звичайно, що є.
    Просто деяка частина водіїв отримала посвідчення водія або у подарунок до авто, або знову таки ж за хабар. Тому й "плаче"....
    Коли на залізничному переїзді працює світлова сигналізація, то на неї мало хто дивиться, бо всі "спішать".
    Хоча, при її увімкненні вже заборонений рух (а шлагбаум опуститься пізніше, через декілька секунд).
    Але наш народ "нЬє побЬєдіть", ломляться допоки не влупить шлагбаумом по даху, а потім "даїшники вимагають хабара".

А не порушувати не пробував?
    А хабара не давати не пробував?

Була б моя воля, я би взагалі за пиятику за кермом, за проїзд залізничного переїзду (на заборонний сигнал) вилучав би посвідчення водія "пожиттєво", щоби більше такі придурки за кермо не сідали ніколи.
    Пророк

Ответ Сообщение от vladd Посмотреть сообщение
    Звичайно, що є.
    абалдеть. тогда я вообще не понимаю о чем тема.
    Завсідник

Взагалі-то там ДАЇ просто знайшли рибне місце. Там з двох боків - від м"ясокомбінату поворот направо заборонено лише з причини того, що для цих водіїв немає забороненого знаку вЇзду на переїзд, та не всі це бачуть (знак стоїть непримітно). А з боку ПолтаваРиба там все просто - треба зупинится на світлові та звукові ознаки закриття переїзду, але якщо я не помиляюся, то тут також діє правило "50 метрів", тобто знаходячись на головній дорозі менш ніж за 50 метрів до появи перешкоди ти МАЄШ ПРАВО завершити маневр. Я ім так і сказав, коли мене зупинили. Та ще й сказав, що в мене є відеорегістратор і вони можуть писати протокол, а в мене є докази моєї правоти. І я не полінуюсь звернутися з ними "куди треба". Побажали щасливої дороги ))). Те ж саме на світлофорах на Героів Сталінграду/Великотирнівській та автовокзалі. Майте гіднсть себе захистити.
    Пророк

Ответ Сообщение от pierro Посмотреть сообщение
    але якщо я не помиляюся, то тут також діє правило "50 метрів", тобто знаходячись на головній дорозі менш ніж за 50 метрів до появи перешкоди ти МАЄШ ПРАВО завершити маневр.

Это что то новое для меня.... Пункт ПДД не озвучите ? Или иной нормативный документ ?

Это получается, что находясь менее чем за 50 м от пешехода ("перешкоди") водитель обязан завершить маневр (т.е. давить человека) ? Не кажется ли Вам, что Вы просто ерунду сказали ?

Год назад водитель автобуса в Марганце на переезде уже попытался "соблюсти" этот выдуманный пункт ПДД. Результат известен.
    Пророк

Про маневр не знаю что там 50 метров, это скорее всего завершить поворот/разворот, если выехал на перекресток и весь зеленый пропускал встречный поток, а потом зажегся желтый, то имеешь право всеравно завершить поворот.
    А для джигитов на переездах сначала сигнализация световая и звуковая а потом уже шлагбаум падает. И не нада говорить, что внезапно!
    Постійний відвідувач

Поток машин поехал когда открыли шлагбаум, и успело проехать всего около двенадцати машин перед повторным закрытием. Ну начал шлагбаум опускаться и куда деваться? назад сдавать? Просто тут так по умному я бы, да им бы... вам бы да подобную ситуацию :) я бы вас тогда послушал (уж простите за доброжелательность, я не со зла) :) Мне кажется проблема в том что работники даи не ловят злостных нарушителей а подлавливают людей на всяких нелепых ситуациях корыте можно истолковать за нарушение. И не верю что водителя лексуса который бы целенаправленно нарушал они бы остановили.
+ Ответить в теме
Страница 2 из 5

Теги для этой темы