Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1Благодарности
 • 1 Сообщение от tayatlas
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 2 из 2.
 1. #1
  Offline
  Новачок

  Стосовно ліквідації відділів освіти в Полтаві


  Оптимізація «по-порохнівськи»
  Ми, працівники відділів освіти м. Полтави хочемо висловити свою правду стосовно ліквідації, а правильно сказати розвалу всієї системи освіти міста напрацьованої роками. Адже те, що зроблено бездумно з «легкої» руки Порохнею, її посіпакою Дороховою та начальником фін.управління Чумак не підлягає ніякому здоровому глузду. Зараз не організовано навіть сам процес ліквідації, річна звітність розвалена, харчування дітей в дошкільних закладах з 3 січня 2012 р. не організовано, не проведені тендери для НВК №№14, 16, де харчують постачальники, не підписані договори, а хто ж харчуватиме діток? Батьки цього не знають.
  Зате пані Порохня гарно розписала роботу бухгалтерів «з рахівницями». Шановна пані, а ви хоча б трішки ознайомлені з роботою бухгалтерів? Ми працювали на комп’ютерах за програмою казначейства, яка відповідає сучасним вимогам, а те що не закуплена програма 1С, то це Ваша вина, бо, мабуть, не хватило коштів на неї, адже двічі кожного дня Ви їздите на службовій машині за державні кошти в Чутово, а це 50 км в один кінець, а бензин коштує дуже дорого. А Ви рахували скільки це коштів з місцевого бюджету?
  Економію в 2,5 млн. Ви прорахували, коли викидали людей, які пропрацювали в освіти по 20-30 років, на вулицю, тоді коли в закладах освіти комірниками, завгоспами працюють люди віком по 605-70 років. Навпаки Ви скрізь говорите, що ми працевлаштовані.
  30 грудня 2011 року ми виходимо на вулицю в нікуди. Ви взяли на себе дуже великий гріх, зламавши долі багатьох сімей в цей складний час, а за це прийдеться відповідати на іншому Суді. Ви віддаєте усні накази устами Дорохової директорам навчальних закладів, стосовно відпусток без збереження заробітної плати нянь, техпрацівників, які і так отримують мінімальну зарплатню.
  Припиняється з 27 грудня харчування дітей, а при втручанні прокуратури відмовляєтесь від своїх слів. Це Ваші методи роботи непорядні та безсовісні. Не дозволили використати заплановані кошти, забравши їх в кінці року. За ці Ваші дії нам КРУ виписало штрафи. Все це на Вашій совісті.
  Тому, шановні добродійки, вітаємо Вас з Новим роком і бажаємо, щоб в Новому році Ви відчули все те, що ми відчуваємо зараз від Вашої «діяльності».

 2. #2
  Offline
  Пророк

  Re: Стосовно ліквідації відділів освіти в Полтаві


  Одни слова.... Вот если бы автор приложил сюда копии заявлений в прокуратуры о нарушениях чиновников - это были бы факты.

  А в нынешнем виде, извините, напоминает свару на кухне.
+ Ответить в теме

Похожие темы

 1. ОГО в Полтаві
  admin в разделе Полтава Відео
  Ответов: 0
  Последнее сообщение: 19.12.2011, 09:03
 2. Ответов: 0
  Последнее сообщение: 17.03.2011, 14:51