Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей19Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 9 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 82.
    Новачок

Садисти в міліцейських погонах побили Юрія Стеценко

28.01.2011 року біля управління юстиції в м. Полтава, що на Сташенка 6 приблизно в 15.00 відбувся напад та звіряче побиття двома невідомими особами, як потім вияснилося міліціянтами міського управління внутрішніх справ м. Полтава, зокрема оперативник Мочалов Артем Борисович(друга особа встановлюється) засновника громадських організацій "Танцювальна Полтавщина" та "Федерація Спортивного Боулінгу" які в тім числі опікуються організацією змагань для інвалідів в Полтавській області та акредитований журналіст в пресцентрі УВД в Полтавській області жителя м. Полтава Стеценко Юрій. При цьому Стеценко Ю. втратив свідомість, Мочалов А. вивернув всі кармани вкинун в автомобіль і затягли громадського діяча в ГУВД м. Полтава і там методично професійно монотонно проводили побиття Стеценко Юрія, де він неодноразово втрачав свідомість. Після цього Стеценко Юрія доставили в трамвпункт 1- міської лікарні, де було виявлено черепно-мізгкову трамву, струс мізку, численні гематоми всього тіла, та закриту черевну трамву. З цими трамвани Стеценко Юрія негайно госпіталізували.

Здібна учениця

Re: Садисти в міліцейських погонах

inok7, а причини відомі?
    JPM
    Пророк

inok7, а это не его случайно искали тут Стеценко Юрий Иванович
    Новачок

Дивує те, що не підкинули ні наркотики ні патрони (в основному це їхня методика вибивання зізнань) а били і вимагали зізнатися в угоні трактора ХТЗ, це в людини яка не має представлення що це таке і як до нього підходити професія у нього не споріднена з цим механізмом - програміст. а як виявилося допит по угону трактора проводилося мінімум 12 чоловікам. виявилося, що трактор цей належить особі кавказької національності айзербаджанцу по імені или фамілії Мехтієв. Кришує їх якесь велике міське міліцейське начальство я взнаю і пізніше повідомлю. коли Юрій лежав розпластаний на долівці цей завзятий фашист з міліцейськими погонами Мочалов кому то доповідав по телефону про успішно виконану замовлену хорошо оплачену роботу. Зразу адвокати збирають матеріали для пред"явлення інформації міністру внутрішіх справ України Анатолію Могильову. Міністр заявляв про скорочення штатів в МВС на 30%, то маємо надію що міліції очиститься від садистів, невіглсів, здирників і др нечисті.
    part of me

Ответ Сообщение от JPM Посмотреть сообщение
    inok7, а это не его случайно искали тут Стеценко Юрий Иванович
    Підозрюю, що його, він, як я зрозумів, всій Полтаві гроші винен. До речі, і мені.

inok7, а в яку лікарню його госпіталізували? Хочу провідати, апельсинів принести.
    .

Ответ Сообщение от inok7 Посмотреть сообщение
    Стеценко Юрія
    Это Трах или его однофамилец?
    part of me

Ответ Сообщение от Gonosuke Посмотреть сообщение
    Трах
    Точний збіг навіть по-батькові.

Цікаво, хто ще знає Траха?
    Banned

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    Цікаво, хто ще знає Траха?
    Цикаво, кто его не знает?
    JPM
    Пророк
    Unhappy

засновника громадських організацій "Танцювальна Полтавщина" та "Федерація Спортивного Боулінгу"
    очень авторитетные организации! а еще он внештатным корреспондентом газеты "Досье 02" является
    акредитований журналіст в пресцентрі УВД в Полтавській області
    Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    а в яку лікарню його госпіталізували? Хочу провідати, апельсинів принести
    сейчас на форум аукро кинуть новость и ты не один с апельсинами приедешь )))

коли Юрій лежав розпластаний на долівці цей завзятий фашист з міліцейськими погонами Мочалов кому то доповідав по телефону про успішно виконану замовлену хорошо оплачену роботу
    слезы текут....inok7, а ты вообще кем этому журналистско-бально-боулингско-программистско-кидальному клоуну являешься?
    Нервова, курррва

Ответ Сообщение от rasta-koy Посмотреть сообщение
    Цикаво, кто его не знает?
    Ну я не знаю...

Ответ Сообщение от JPM Посмотреть сообщение
    а еще он внештатным корреспондентом газеты "Досье 02" является
    Це шоп пєстік можна було купить?)
+ Ответить в теме
Страница 1 из 9 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя