Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей19Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 7 из 9
Показано с 61 по 70 из 82.
    Новачок

Re: Садисти в міліцейських погонах

25-річний полтавець Юрій Стеценко за добу завдяки інтернету став відомим на всю Україну. Понад усе хлопець хотів привернути увагу громадськості до неподобств, які, за його словами, чинять полтавські правоохоронці, займаючись рекетом.

Він повідомив, що його, журналіста полтавського представництва «5 каналу», 28 січня о 15:00 викрали співробітники карного розшуку Полтавського міського управління міліції.
    «Біля будівлі міської юстиції по вулиці Стешенка, 6, до мене під’їхав автомобіль, з якого вибігли двоє невідомих і почали вимагати, щоб я їхав з ними. Після відмови мене вдарили по голові і я втратив свідомість. Коли прийшов до тями, то вже був у сірому «Daewoo». В автомобілі я впізнав співробітника карного розшуку міського управління Артема Мочалова. Він та його напарник мене везли у невідомому напрямку», – розповів Юрій Стеценко.
    Потім з «чорного» ходу його завели в приміщення міського управління міліції, що по вулиці Сковороди. Вже на другому поверсі, за словами Юрія, забрали мобільний телефон і вимагали підписати добровільне зізнання про крадіжку трактора.
    «З мене вимагали написати заяву, що я вкрав трактор у Полтавському районі. Коли я відмовився почали бити по нирках, у живіт, по голові, по потилиці. Я вдарився об стіл і втратив свідомість. Це продовжувалось приблизно чотири години. Потім мене примусили написати якусь незрозумілу заяву, що нібито колишній співробітник підприємства вкрав цей трактор», - розповів Юрій Стеценко.
    "ПЕРЕДАЙ СВОЄМУ БАТЬКОВІ, ЯКЩО ВІН НЕ ПЕРЕПИШЕ АКЦІЇ НА ЛЮДИНУ, ЯКУ МИ СКАЖЕМО, МИ ТЕБЕ ПОСАДИМО АБО ВБ’ЄМО"

Хлопець переконаний, що справа із викраденням трактора – це лише привід, а справжня причина його затримання і «вибивання» зізнання - це бізнес батька, яким прагнуть заволодіти правоохоронці.
    «Міліціонери самі про це говорили. Мій батько володіє 25% акцій ТОВ «Моторсервіс», а це - контрольний пакет. Зараз тривають суди і ми намагаємося відстояти підприємство, яке є дуже великим і має приблизно 8 гектарів землі. Деякі міліціонери пов’язані з колишнім директором цього підприємства, з якими ми судимося. І ось вони вирішили таким чином тиснути, бо я наймолодший на підприємстві – слабка ланка», - розповів Юрій Стеценко.
    І додав, що міліціонери відкрито погрожували йому ув’язненням, якщо батько відмовиться віддати акції.
    «Я працюю заступником директора ТОВ «Моторсервіс». Чому мене підозрюють у крадіжці трактора не знаю. Після того, як мене побили, міліціонери конкретно сказали «передай своєму батькові, якщо він не перепише свої акції на ту людину, на яку ми скажемо, то ми тебе посадимо, або вб’ємо. Конкретних прізвищ не називали, але говорили: ми скажемо на кого треба переписати акції», - додав Юрій Стеценко.
    Хлопець здогадується хто саме з правоохоронців Полтавського міського управління внутрішніх справ намагається відібрати частину бізнесу батька, проте підтвердити це не може.
    «Ще влітку минулого року з боку посадових осіб міського управління міліції вже були спроби відібрати бізнес на користь родича одного із правоохоронців. Так протягом останніх кількох років Леонід Бажан, підробивши протоколи зборів, незаконно займав керівну посаду в товаристві і ми в судовому порядку довели це. Але з тих пір бізнес у нас намагаються відібрати силовими методами», - повідав Юрій Стеценко.
    І підтвердив неофіційну інформацію про те, що найімовірніше за цим «рекетом у погонах» стоїть перший заступник начальника Полтавського міського управління міліції Ігор Рудь. Але діє він не напряму, а через «потрібних» людей.
    «Зрозуміло, що він на себе не буде переписувати ці акції, а зробить це через своїх людей», - додав Юрій Стеценко.
    За його словами, після відмови підписатися під крадіжкою трактора приблизно о 19:00 його вивели на перший поверх ПМУ, де на прохідній змушували підписатися у журналі, що не має претензій до правоохоронців.
    «Коли відмовився підписати мене ще кілька раз вдарили по потилиці. Потім вони побачили мого батька, що заходив з вулиці й відразу мене відпустили», - додав Стеценко.
    Після побиття батько відвіз Юрія до травмпункту 1-ї міської лікарні Полтави, куди потім до нього приїжджали і співробітники зі служби внутрішньої безпеки. Вони записали його покази. При цьому був присутній і гендиректор підприємства Михайло Дугін. Пізніше «швидка» доправила хлопця до 2-ої лікарні, де він зараз і перебуває на лікуванні.
    «У мене встановили численні забиття м’яких тканин на животі та спині, струс мозку та підозру на перелом одного ребра. У мене болить все тіло і мені колють знеболювальне», - розповів Юрій Стеценко.

Новачок

ПОЛТАВСЬКІ ПРАВООХОРОНЦІ ЗАЙМАЮТЬСЯ РЕЙДЕРСТВОМ?

Навіщо відкрита кримінальна справа про крадіжку трактора і кому вигідно, прикриваючись її розслідуванням, блокувати роботу підприємства, а також вилучати правовстановлюючі документи і як це пов’язано із побиттям правоохоронцями Юрія Стеценка розповів генеральний директор ТОВ «Моторсервісу» Михайло Дугін.
    За його словами, кримінальна справа по факту крадіжки трактора це – лише привід для співробітників Полтавського міського управління міліції втручатися у роботу очолюваного ним підприємства.
    «Побиття Юрія Стеценка в полтавському міському управлінні міліції безпосередньо пов’язане з діяльністю ТОВ «Моторсервіс». Влітку 2010 року міліція порушила кримінальну справу за фактом крадіжки трактора у підприємця Ехібару Мехтієва. І зараз під приводом розслідування цієї справи тиснуть на співробітників підприємства, щоб вони давали неправдиві покази», - розповів гендиректор ТОВ «Моторсервіс».
    І як свідчення надмірної зацікавленості підприємством працівниками Полтавського міського управління міліції наводить той факт, що підприємство розташовано у Полтавському районі, і розслідувати факт нібито крадіжки мав би місцевий райвідділ, але справу відразу ж забрали у Полтаву.
    «Незрозуміло чому справою викраденого у Полтавському районі трактора займається міське управління? Адже ТОВ «Моторсервіс» знаходиться у селі Залізничне, тому якщо така крадіжка взагалі була, то нею повинен займатися Полтавський райвідділ, а не міське управління внутрішніх справ», - дивується Михайло Дугін.
    Він розповів, що підприємець Ехібару Мехтієв не є ані працівником, ані акціонером ТОВ «Моторсервіс», але «під дахом» полтавських міліціонерів спільно із Леонідом Бажаном намагаються повністю заволодіти підприємством. Щодо останнього, то Леонід Бажан кілька років тому з порушенням закону привласнив собі частину акцій ТОВ «Моторсервіс». Він підробив документи товариства і заволодів чужим майном, призначивши себе генеральним директором, стверджує Михайло Дугін. І додав, що Бажан і Мехтієв намагаються заволодіти контрольним пакетом акцій, який знаходиться в Івана Стеценка, а "кришує" ці дії перший заступник начальника ПМУ Ігор Рудь.
    ТОВ «Моторсервіс» було створене на базі «райсільгосптехніки» у 1997 році і це було потужне підприємство обласного значення, яке займалося технічним обслуговуванням і монтажем сільгосптехніки. Найбільшим пакетом статутного фонду товариства – 25% володіє Іван Стеценко. У 1999 році він, за станом здоров’я відійшов від справ підприємства. Протягом 10 років збори товариства не збирали і дивіденди власникам не виплачувалися. Про це йдеться у відкритому листі Івана Стеценка до працівників і співвласників ТОВ “Моторсервіс”, яке оприлюднено через ЗМІ в червні 2010 року.
    Іван Стеценко стверджує, що шляхом підроблення протоколів зборів «ТОВ «Моторсервіс незаконно прибрав до рук Леонід Бажан, який раніше працював на цьому ж підприємстві слюсарем.
    «За час панування Бажана підприємство повністю розграбовано. Він забрав з підприємства печатку, а його головний бухгалтер уже рік на лікарняному. Говорять, що планує знову провести незаконні збори… Мені як засновнику підприємства просто боляче дивитись, як колись успішну фірму нині розграбовують. Так з «Моторсервіса» зникли дороговартісні станки, позрізали на метал усі модулі для акумуляторів», - пише у своєму відкритому листі-зверненні Іван Стеценко.
    Далі він спростовує чутки, які нібито розповсюджує Бажан, про повний продаж йому своєї частки засновника.
    «Сімейство Бажанів стало власником ТОВ «Моторсервіс» не гребуючи нічим, ні брехнею, ні підробкою документів, ні зловживанням службовим становищем… У січні 2010 року Господарським судом м.Полтави було винесене рішення, яким визнано протоколи та рішення зборів 2007-2008 р.р незаконними, а відповідно, всі оборудки, які вони зробили з чужим майном - теж незаконними…На підтвердження його (Бажана) кримінальних дій по підробці документів та введення в оману відповідних органів та власників часток прокуратурою Полтавського району порушено відповідну кримінальну справу», - зазначає у своєму листі Іван Стеценко і як власник контрольного пакету ініціював проведення позачергових загальних зборів Товариства.
    Генеральний директор ТОВ «Моторсервіс» Михайло Дугін розповів, що незважаючи на судову тяганину і низку кримінальних справ, підприємство продовжує працювати.
    «Підприємство намагаємося відродити і поставити на ноги. Робимо двигуни, культиватори, але немає тих потужностей, що були раніше. Бо Леонід Бажан та Мехтієв Ехібар Сафар огли просто розграбували підприємство - повирізали станки і здали на металобрухт», - зазначив Михайло Дугін.
    За його словами, намагаючись перешкодити роботі підприємства Мехтієв регулярно пише заяви до міліції про крадіжки його майна – трактора, цегли тощо. А полтавський міськрайвідділ за цими заявами порушує «ліві» кримінальні справи, таким чином блокуючи роботу підприємства.
    Михайло Дугін повідомив, що під час розмов Леонід Бажан і Ехтібар Мехтієв неодноразово хизувалися тим, що «за ними стоїть Ігор Рудь». Останній, нібито, перебуває у дружніх або навіть родинних сосунках з Мехтієвим, а тому особисто зацікавлений в повному їхньому контролі над підприємством, яке розміщене на 8 га землі.
    До речі, проти самого Мехтієва, що заявив про крадіжку трактора, і яку розслідують полтавські міліціонери, та Бажана в іншому райвідділі – вже Полтавського району порушено 4 кримінальні справи. Проте їх розгляд гальмується через відсутність документів ТОВ «Моторсервіс», які працівники Полтавського міського управління міліції вилучили під виглядом справи по крадіжці трактора.
    Дії правоохоронців Михайло Дугін розцінює як рейдерство.
    «Це справжнє рейдерство! В рамках кримінальної справи порушеної по факту нібито крадіжки трактора, влітку 2010 року були вилучені усі правовстановлюючі документи на ТОВ «Моторсервіс», які до цієї справи не мають жодного відношення. І до цього часу невідомо, де саме і у кого перебувають документи підприємства. Через відсутність документів підприємство не може нормально працювати», - заявив гендиректор ТОВ «Моторсервіс».
    Новачок

Михайло Дугін наголошує, що через такі дії полтавських правоохоронців у Господарському суді Полтавської області гальмується розгляд справи про незаконне заволодіння акціями підприємства, але без правовстановлюючих документів ТОВ «Моторсервіс», справу розглядати не можуть.
    Після виїмки правовстановлюючих документів ТОВ «Моторсервіс», правоохоронці міського управління міліції й надалі продовжують систематично втручатися у його діяльність.
    «Без будь-яких підстав міліція затримала КаМАЗ із металобрухтом, який везли на пункт прийому, про що є відповідні документи. І вже три місяці він простоює на території Ленінського райвідділу міліції. КаМАЗ нам не повертають і карної справи також ніхто не порушує. Ми зверталися і в Ленінський райвідділ міліції, і в прокуратуру, щоб дізнатися підстави, на що звідти відповідають – проводиться перевірка. Хоча, згідно закону, на це дається 10 днів, і після цього або порушується справа, або повертається техніка. В приватній розмові міліціонери говорили, що діють по вказівці заступника начальника ПМУ Ігоря Рудя», - зазначивМихайло Дугін.
    І додав, що «все це робиться для того, щоб ще більше створити проблем і загальмувати роботу підприємства».
    Гендиректор ТОВ «Моторсервіс» повідомив, що перший заступник начальника полтавського міського управління міліції Ігор Рудь чинить тиск як особисто, так і через знайомих і «просто вимагає акції».
    Михайло Дугін у листопаді 2010 року звернувся зі скаргою на протиправні дії першого заступника начальника ПМУ Ігоря Рудя до прокуратури м. Полтави. Вже у грудні отримав відповідь, що порушень у діях міліціонерів не виявлено.
    І вже останнім фактом, який, на думку Михайла Дугіна, підтверджує надмірне втручання правоохоронців у роботу ТОВ «Моторсервіс» були події 28 січня, коли заступника директора Юрія Стеценка викрали працівники міського управління внутрішніх справ і жорстоко били протягом кількох годин, вимагаючи, щоб він переконав батька переписати контрольний пакет акцій підприємства на «потрібних» людей.
    І додав, що за фактом побиття Юрія Стеценка працівниками міліції його батько і він вже звернулися із заявою до обласної прокуратури, і до начальника управління внутрішніх справ у Полтавської області.

Вот в чем причина всей этой эпопеи с избиением а вы здесь разводите милицейские байки какой этот пацан хороший или плохой, милицейские холуи говорят что он плохой - это понятно. Говорят что он хороший - видимо сторонники этого пацана или люди которые что-то знают о произволе милиции(ощутили на себе) и его поддержкой хотят защититься от произвола милиции. Все оказалось насколько прозаично - НАЧАЛЬНИКУ БАБЛА ХОЧЕТСЯ И НЕ ЧУТЬ-ЧУТЬ А МНОГО И ВСЕ.
    Частий гість

Ответ Сообщение от inok7 Посмотреть сообщение
    Мій батько володіє 25% акцій ТОВ «Моторсервіс», а це - контрольний пакет.
    А хіба ТОВ це не Товариство з обмеженою відповідальність (рос. ООО) я вважав, що акції це ЗАТ ВАТ и т.п.
    ТАК!
    Cool

Ответ Сообщение от inok7 Посмотреть сообщение

...Мій батько володіє 25% акцій ТОВ «Моторсервіс», а це - контрольний пакет.
    Товариством з обмеженою відповідальністю (ТОВ),(ТзОВ) вважається підприємство, яке має статутні фонди, які поділені на частки (паї), розміри яких визначаються установчими документами.Товариства з обмеженою відповідальністю утворюють статутні фонди за рахунок коштів учасників (пайовиків), число яких, як правило, невелике і наперед відоме.

Акція — вид цінних паперів, що являє собою свідоцтво про власність на визначену частку статутного (складеного) капіталу акціонерного товариства і надає її власнику (акціонеру) певні права, зокрема: право на участь в управлінні товариством, право на частину прибутку товариства у випадку його розподілу (дивіденд), а у випадку ліквідації — на частину залишкової вартості підприємства.
    Контрольний пакет

Кількість акцій, що дозволяють керувати (контролювати) акціонерним товариством, називається контрольним пакетом акцій. Теоретично контрольний пакет складає 50 % випущених акцій плюс одна. На практиці досить мати 10-25 % (а іноді і менше) кількості акцій, щоб керувати справами АТ, бо акціонерним капіталом може володіти безліч дрібних утримувачів акцій, які загалом фактично не голосують.

http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%90%...86%D1%96%D1%8F

так ось ... БІзграматнасть а також нешодавня реєстрація
    • inok7
      Реєстрація 29.01.2011переконують нас в появі самого ТРАХА на форумі (або на хуйдий кінець його міньйона)
    Новачок

Re: Садисти в міліцейських погонах побили Юрія Стеценко

Людей либо садят за решетку ,либо не садят!
    у стороны обвинителей не хватило доказательств ! решили отыграться сейчас?!!
    Пользователя Трах ,от лица Стеценка ,не существует уже в течении 2-х последних лет!Тупо киданули человека! !

Знаю его! Уезжал на месяц по работе,доверил ему квартиру!Всё на месте как было ,так и осталось! ничего не пропало!!!!
    а наговаривать но нормальных людей и творить такой беспредел в Полтаве умеют!
    JPM
    Пророк

о! еще один)
    Пророк

Нормальным людям срок просто так не дают. Даже если с отсрочкой. Так что можно сказать не сидит благодаря случайности.
    Пророк

Ответ Сообщение от froguz Посмотреть сообщение
    Нормальным людям срок просто так не дают. Даже если с отсрочкой. Так что можно сказать не сидит благодаря случайности.
    Ой-ли!
    ТАК!

Ответ Сообщение от BLAD Посмотреть сообщение
    Людей либо садят за решетку ,либо не садят!
    у стороны обвинителей не хватило доказательств ! решили отыграться сейчас?!!
    Пользователя Трах ,от лица Стеценка ,не существует уже в течении 2-х последних лет!Тупо киданули человека! !

Знаю его! Уезжал на месяц по работе,доверил ему квартиру!Всё на месте как было ,так и осталось! ничего не пропало!!!!
    а наговаривать но нормальных людей и творить такой беспредел в Полтаве умеют!
    Реєстрація 03.02.2011я так пойняв той чий тато влодіє контрольни пакетом акцій ТОВ в розмірі 25% ! і шо йому невисточало! АТОЖ! ТРАХТОРА! і він його пацупив!чи якшо точніше - взяв поносить та забув вернуть, як це нерідко вже бувало з речами інших людей,
    так як я зразумів ТРАХА тепер будемо милозвучно називати BLAD
+ Ответить в теме
Страница 7 из 9