Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
+ Ответить в теме
Страница 1 из 4 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 31.
    Пророк

Програма керування доступом до папок та файлів

Хтось користується якимись прогами, які дають можливість керувати всіма папками та файлами на своєму компі, якщо ти адміністратор?
    В мене зараз виникла потреба обезопасити свою приватну територію і хотілося б скачати якусь таку програмку. В неті дивилася, але їх страшенно багато. Кілька скачала - не підходять. Хочеться почути якісь рекомендації.
    Напишу, що я від програми хочу:
    Можливість робити папки і файли як невидимими, так і read only - тільки для ГОСТЯ. Для адміністратора хотілося б...щоб все було доступно одразу після введення пароля на вхід.
    Скачала File and Folder Privacy ... може, я не розібралася...але по-моєму, там потрібно вводити пароль адміністратору кожного разу, коли він хоче зайти в таку запаролену папку.
    Мені хотілося, щоб це було простіше - зайшов під адміном і горя не знаєш. Хтось інший - хай заходить під гостем і читає, шо йому дозволили, а чого не дозволено - взагалі не бачить.
    В мене тут не ахті які хакерюги, тому для них досить було б отакого. Ніхто не полізе нікуди його ламати і т.ін.

Пророк

Re: Програма керування папками і файлами

А чем Свойства Папок не подходят? Насчет невидимости не знаю,
    но запрет отображения их содержания для рядовых юзеров имеется.
    Пророк

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    А чем Свойства Папок не подходят? Насчет невидимости не знаю,
    но запрет отображения их содержания для рядовых юзеров имеется.
    По-моєму, в свойствах папки, в доступі можна тільки дозволити або заборонити юзерам з інших компів в локальній сітці бачити конкретну папку.
    part of me

Можна поставити PGP, створити зашифрований диск, якій підключається з паролем.
    Пророк

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    Можна поставити PGP, створити зашифрований диск, якій підключається з паролем.
    Ф, думала про це, але...
    Дивися...
    Ситуація така, шо це робочий комп. Він мій, але ясно, шо сюди може залізти хто завгодно. Перш за все я кажу за безпеку своєї роботи.
    Тобто, якшо я перенесу свою всю роботу на цей зашифрований диск, то її ж, просто, не побачить той, хто зайде під ГОСТЕМ. А мені потрібно, щоб гость міг бачити папки, які я дозволю бачити, але щоб не міг там нічого видалити і змінити. Копіювати - будь ласка. Змінити і стерти - ні.
    Інакше, я, просто, не відповідатиму за те, шо твориться на цьому компі. Навіть не спеціально людина може видалити все під три чорти, а я потім не знайду крайнього.
    Пророк

Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    По-моєму, в свойствах папки, в доступі можна тільки дозволити або заборонити юзерам з інших компів в локальній сітці бачити конкретну папку.
    Не, там есть ушко Безопасность, где все можно настроить не только для
    сети но и для политики доступа на данном компе. (это для ХР)

Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    ...А мені потрібно, щоб гость міг бачити папки, які я дозволю бачити, але щоб не міг там нічого видалити і змінити. Копіювати - будь ласка. Змінити і стерти - ні.
    ...
    Именно так и делается с пом. Свойств Безопасности для папок в соответствии с правами пользователей.
    Пророк

Не, там есть ушко Безопасность, где все можно настроить не только для
    сети но и для политики доступа на данном компе. (это для ХР)
    В мене HOME, a не PRO
    part of me

Не розумію, чому свої файли і потрібні тобі файли не зберігати на флеш-картці?
    Пророк

ХОМЕ это конечно не для многоюзерского пользования, Хоме оно и есть Хоме.

Можно попытаться переделать ХОМЕ в ПРО, если не страшно

http://www.romver.ru/my/my.php?razdel=104
    Пророк

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    Не розумію, чому свої файли і потрібні тобі файли не зберігати на флеш-картці?
    Ф!!!!!!!!!!!!! Ну..чималеньку треба мати флешкарту.

ХОМЕ это конечно не для многоюзерского пользования, Хоме оно и есть Хоме.

Можно попытаться переделать ХОМЕ в ПРО, если не страшно

http://www.romver.ru/my/my.php?razdel=104
    Поставила собі File Security Manager(дякую, Дюш) - наче програма робить саме те, шо мені потрібно. Але якась страшенно глючна :(.
    Вона якась ламана-недоламана... і постійно вискакує повідомлення про помилку, після чого закривається. Для однієї папки вдалося виставити статуси - кому, що дозволено. Все працює. Заходжу під адміном - відкривається, редагується. Заходжу під Гостем - тільки читання, а при виправленні і бажанні зберегти - созранить как.
    Все було б добре аби дістати нормальну версію цієї програмки.
+ Ответить в теме
Страница 1 из 4 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя