Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей6Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 4 из 5
Показано с 31 по 40 из 47.
    part of me

Re: Вийшов новий переглядач - Google Chrome

Варто спробувати переглянути відео в режимі Інкогніто (і щоб була відкрита тільки ця вкладка). Також, коли виникає проблема, можна подивитися в хромі його особистий диспетчер: SHIFT+ESC.

Чи не завантажена при перегляді якась "важка" сторінка? Наприклад, GMail?

Пророк

Тоже пройденный этап, ща наверно бахну этот хром, попробую оперу=(( спс за ответы!
    part of me

Ответ Сообщение от FLY_INTER Посмотреть сообщение
    Тоже пройденный этап, ща наверно бахну этот хром, попробую оперу=(( спс за ответы!
    Схоже це проблема однієї з останніх версій Google Chrome. В мене теж виникла проблема з його підвисанням, але при відкриванні відразу кількох табів. Не знаю, чи було так раніше, але зараз Chrome завантажує їх не як окремий процес для кожного табу, а разом в один процес.
    Ще подивився багато народу скаржиться на нову версію.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    В мене теж виникла проблема з його підвисанням, але при відкриванні відразу кількох табів
    буває... а потім ще всі вони можуть самі одночасно перезавантажуватись
    Пророк

Мне очень понравилась эта программка, упрощает пользование интернетом)))
    part of me

Знайшов інформацію про те, що була проблема з LastPass - оновив до останньою версії. Також повністю почистив кеш. Вимкнув автоматичний режим для проксі в налаштуваннях підключень.
    В мене тепер Chrome став працювати набагато краще.
    Ще радять вимкнути кеш DNS.
    Пророк

Хоттабыч, та прога действительно бест... Да вот токо мне уже кажется что не в хроме дело, попробовал пару браузеров, все так же тормозит флеш, похоже проблема с виндой, сегодня перебью,... что ж за напасть такая, все работает гут до тех пор пока не открою браузер, после этого даже МЫШЬ тормозит, (это при том что у нее высший приоритет в системе) то есть не должно такого быть, просканил обновленным нодом систему ничего не нашло, буду пробовать, мож переустановка поможет. Да еще один нюанс, за сутки до того как начались глюки поставил DriverPack Solution - это прога для установки и обновления дров (само собой опробовал ее в действии, очень понравилось) может она имеет к этому отношение? что ж попробую переустановку
    JPM
    Пророк

Re: Переглядач Google Chrome

пользуюсь хромом около года. нашел несколько минусов:
    - не синхронизируются speeddial;
    - по ширине экрана не всегда корректно отображаются страницы (даже с использованием сторонних приблуд).
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Re: Google Chrome

нещодавно встановив у свій Хром додаток AdBlock - відмінно, він практично вбиває всю рекламу (вище в пості є посилання на нього)
    2.0

Re: Переглядач Google Chrome

шановні користувачі Хрому, які в ньому ще й розбираються, поможіть. кілька днів тому браузер почав псувати мені нерви. ну я думала, що то в мене криві руки, ну і щоб зайвий раз не позориться, очікувала що попустить. але у колег така сама фігня. на тих сторінках, де є мультимедіа, в тому числі безпосередньо на ютубі, при відображенні відбувається отака холєра, як на картинці. що це може буть? і як це прибрати?
    наперід спасибі
    Миниатюры Миниатюры трабла.jpg  
+ Ответить в теме
Страница 4 из 5