Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1Благодарности
  • 1 Сообщение от fragov
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 6 из 6.
    part of me

Digsby IM (ICQ, Yahoo, Google, MSN ... )

Digsby

[/URL]

Хоча я і продовжую користуватися QiP'ом для мережі ICQ, але так як я використовую і інші мережі обміну повідомленнями (Yahoo, MSN, Google Talk), в мене виникла потреба в програмі, яка б могла працювати зі всіма цими мережами, та й ще б перевіряла надходження нової пошти в мою GMail скриньку.

З початку я встановив собі новий Trillian Astra, але так як він ще перебуває в Alpha-стадії, деякі недоробки дуже заважали мені в роботі, тому я був дуже здивований побачивши на одному сайті посилання на Beta-версію іншого клієнта обміну повідомленнями Digsby.

Digsby приємно здивувала мене. Вона підтримує більшість відомих мереж обміну повідомленнями: ICQ, Jabber, Yahoo, MSN, Google Talk. Також може перевіряти вашу поштову скриньку, незалежно від того, чи ви користуєтесь Google Mail або Yahoo Mail, чи будь-якою іншою поштовою скринькою, що підтримуєPOP3 чи IMAP.

Також з допомогою Digsby можна спілкуватися в соціальних мережах Facebook та MySpace, та ця функція мене зовсім не цікавить, тому детально нічого по ній додати не можу.

Завантажити Digsby

Після завантаження потрібно зареєструватися.

Вигляд:

part of me

Re: Digsby IM (ICQ, Yahoo, Google, MSN ... )

Вчора нову перейшов на Digsby, дуже зручно. Особливо подобається робота з поштою і те, що можна відповідати у віконці, що спливає.
    Раджу подивитися відео:
    part of me

До речі, ті хто користується Digsby і кому не подобається вигляд вікон спілкування, можна спробувати використовувати їх стилі з Adium. Вони повинні працювати і на Digsby: http://www.adiumxtras.com/index.php?...d=0&s=&start=0
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Як на мене - то там достатньо скінів і тем. У самого зараз встановлений Windows 7, який дуже схожий з оформленням MSN.
    Хоча "на смак і колір фломастєри різні (с)"
    part of me

Перевірив, щось не дуже працюють.
    part of me

Я все в спробах зробити власний, зручний для мене стиль, сьогодні змінив його ще раз, ось що вийшло:
    Миниатюры Миниатюры digsby_style.gif  
+ Ответить в теме