Гра відбувається в 2006 році.
Ви живете в невеликому селі, де постійно бачите корів, курей, чуєте шум тракторів і комбайнів. У вас невеликий будинок, стіни якого вже ледь тримаються, і практично немає друзів, які могли б вам допомогти в потрібний момент. Ваша мета - заробити якомога найбільше грошей, щоб перебратися у велике місто. Для цього вам необхідно буде влаштовуватися на роботу . Її можна знайти як у селі, так й у місті. У селі зарплата буде невисока, але дешевше добратися, а в місті іноді можна одержувати й великий заробіток, але довше й дорожче добиратися. До міста можна добратися електричкою, автобусом, або ж автомобілем (якщо придбаєте), до своєму або іншого села (а їх буде чотири) можна буде доїхати на велосипеді, мопеді або йти пішки або попросити фірмана підвести. Можна буде купувати машини (від коня й запорожця до Mersedes'а й Ford'а), проте за все необхідно платити (їжа, проїзд у транспорті й т.д.). Не тільки гроші будуть важливими в грі ! Не забувайте, що коли ви купите машину, треба буде її заправляти й ремонтувати, а це зовсім не дешево.
Звичайно, можна буде поїхати в місто, Але, зрозуміло, що без грошей, роботи, квартири й машини вам там немає що робити. Якщо спробуєте украсти машину - вам не повезло.
У грі будуть розташовані більші за площею лісу, озера - взагалі сільська місцевість буде надзвичайно схожа на дійсну, і це не означає, що в місті буде гірше. Місто Львів з великими будинками й супермаркетами, вокзалом й аеропортом, тролейбусами й трамваями, дорогими квартирами й особняками Все це можливо в грі GTA ЛЬВІВ.
Офіційний сайт гри: http://www.gtalviv.ipsys.net/index.html