Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей2Благодарности
  • 1 Сообщение от fragov
  • 1 Сообщение от zakua
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 3 из 3.
    part of me

Проблема з українською мовою в не-unicode застосунках Microsoft Windows Vista

Декілька мої друзів придбали комп'ютери з встановленої на них Windows Vista і в деяких програмах замість українських літер набераютья знаки питання - '?'

Ця латка допоможе вирішити цю проблему.

Інсталяція:
    1. Запустіть UkrNonUnic.exe
    2. Після встановлення відкрийте "Панель керування ==> Годинник, мова та країна/регіон"
    3. і настисніть на посилання "Змінювання розкладок клавіатури та інших методів вводу"
    4. У вікні, що відкриється натисніть кнопку "Змінити розкладу клавіатури..."
    5. У вікні "Текстові служби та мови вводу" видаліть українську мову (якщо вона встановлена)
    6. Натисніть кнопку "Додати"
    7. У вікні "Додавання мови вводу" знайдіть "Українська(Україна)" ==> "Клавіатура" ==> "Показати більше..."
    8. У списку, що розкриється знайдіть "Українська (неюнікод)" і поставте галочку.
    9. Натисніть "ОК" ==> "ОК"
    10. У вікні "Мова і регіональні стандарти", на вкладці "Адміністративний" натисніть кнопку "Змінити мовні параметри системи..."
    11. У випадаючому списку виберіть "Російська (Росія)"
    12. Натисніть "ОК" ==> "ОК"
    13. Перезавантажте комп'ютер

Взято тут: UkrNonUnicоde for VI

Завантажити:
    з rapidshare.com
    Вложения

zakua
    Гість

Re: Проблема з українською мовою в не-unicode застосунках Microsoft Windows Vista

шановний адмін!!!! якби я жив в Полтаві я б тобі виставив не одну пляшуку пива(зі смачною рибою), ДУЖЕ ДЯКУЮ за пораду, в мене виникли проблеми з веденням тексту в таких програмах як Юрист+ та тотал командер але тепер працюють як треба,ще раз ДЯКУЮ!!!!!!
    Новачок

Re: Проблема з українською мовою в не-unicode застосунках Microsoft Windows Vista

Дуже дякую!!!
    тепер я зможу писати нормальною українською мовою))!!! ане непонятно якою))).!!!
+ Ответить в теме