Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей13Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 8 из 14
Показано с 71 по 80 из 137.
    kit
    Гуру

Re: Кращі антивірусні програми

Ответ Сообщение от V00D00People Посмотреть сообщение
    Дело в том что остальным удобно виндой пользоватся:)
    И все за неё платят?

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    Але причина не в тому, що Ubuntu не завоювала мою симпатію, а в тому, що в мене ще немає всього потрібного мені набору програм під цю ОС.
    С этим согласен, точнее аналоги есть, но в некоторых случаях они ещё сырые. Но для моей работы и для дома уже всё поностью функционирует нормально (в игры не играю лет 5, видеомонтажом не занимаюсь, простые ролики смонтирую на том что есть в линуксе, а посложнее и в винде не монтировал).

part of me
    Ответ Сообщение от V00D00People Посмотреть сообщение
    Дело в том что остальным удобно виндой пользоватся:)
    Ця статистика не відображає того, чим людям зручніше користуватися, а те, чим вони користуються, і не обов'язково добровільно. Наприклад, програмне забезпечення в корпораціях, стандартизація і т.п.

Ответ Сообщение от kit Посмотреть сообщение
    С этим согласен, точнее аналоги есть, но в некоторых случаях они ещё сырые.
    Для деяких програм їх взагалі немає. Не повертається в мене язик сказати, що GIMP аналог Adobe Photoshop. А аналогів Adobe Illustrator та Adobe In-Design я взагалі не бачив.

А інколи взагалі доходить до абсурду. Немає робочого і нормального замінника таким програмам як Total Commander і особливо WinSCP. GNOME Commander устарів і має купу недоліків, MC зручний тільки якщо працюєш через консоль, але він недотягує навіть до FAR.
    kit
    Гуру

Re: Какая ОС лучше?

Для деяких програм їх взагалі немає. Не повертається в мене язик сказати, що GIMP аналог Adobe Photoshop. А аналогів Adobe Illustrator та Adobe In-Design я взагалі не бачив.

А інколи взагалі доходить до абсурду. Немає робочого і нормального замінника таким програмам як Total Commander і особливо WinSCP. GNOME Commander устарів і має купу недоліків, MC зручний тільки якщо працюєш через консоль, але він недотягує навіть до FAR.
    Adobe Photoshop запускал в wine (хотя многие скажут что это изврат, может и так), я с графикой практически не работаю, потому для моих нужд GIMP вполне хватает, с Adobe Illustrator и Adobe In-Design вообще не сталкивался никогда. Total Commander' ом не пользовался даже в винде, к MC давно привык, попробуйте krusader, ещё парочку заменителей встречал, вспомню - напишу.
    part of me

Adobe Photoshop запускал в wine
    Це ще мабуть Adobe Photoshop 8. СS4 не відомо коли зроблять.

kit, ну MC ще може замінити Total Commander, але заміни для WinSCP немає.
    kit
    Гуру

Це ще мабуть Adobe Photoshop 8. СS4 не відомо коли зроблять.

kit, ну MC ще може замінити Total Commander, але заміни для WinSCP немає.
    CS4 в wine
    А вместо winscp у меня консоль
    Не, серьезно, настолько привык что ничего другого и не нужно.
    part of me

А вместо winscp у меня консоль
    Консоль тут не підійде. За допогою WinSCP я можу підключатися до серверів через SCP та FTP, відкривати відразу кілька файлів для редагування і тільки я натискаю "Зеберегти" для будь-якого з них WinSCP завантажує зміни на сервер.
    kit
    Гуру

Ну а я захожу по ssh, правлю, сохраняю, нужно несколько файлов одновременно - пожалуйста, несколько ssh, а по ftp всегда заливаю уже готовое - дело привычки, и мне другого не нужно.
    part of me

Ну а я захожу по ssh, правлю, сохраняю, нужно несколько файлов - пожалуйста, несколько ssh, а по ftp всегда заливаю уже готовое.
    Коли треба відкривати і редагувати кілька файлів з різних серверів, варіант "завантажує вже готове" не підходить, витрачається забагато часу. Причому файли повинні відкриватися в нормальному редакторові з підсвіткою синтаксису.
    part of me

kit, http://unixhome.org.ua - гарний сайт, є ще подібні?
    kit
    Гуру

Коли треба відкривати і редагувати кілька файлів з різних серверів, варіант "завантажує вже готове" не підходить, витрачається забагато часу. Причому файли повинні відкриватися в нормальному редакторові з підсвіткою синтаксису.
    Так файлы абсолютно одинаковые? Подсветку можно настроить в vim или встроенном редакторе mc, может не особенно навороченную, но мне хватает.
+ Ответить в теме
Страница 8 из 14