Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей13Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 13 из 14
Показано с 121 по 130 из 137.
    part of me

Re: Windows, Linux чи MacOS? Яка ОС краще?

Ответ Сообщение от rust Посмотреть сообщение
    Да никто не хвалится.
    Для меня комп как станок для токаря. И мне удобнее и комвортнее пользоваться Линухами.
    Далее смотрим стоимость софта установлевнного... Вы его покупали? Тореннтсы рулят, но поверьте... Фотки обработанные на не лицензионном фотошопе, являются контрафатными.
    Я не навязываю, не зная альтернатиы нельзя делать выводы.
    Маячня сивої кобили... Компанія з якою я працюю придбала ліцензії на всі продукти, в тому числі на Windows 7, Microsoft Office.
    Аналогів Adobe Photoshop в Linux немає, все що є жалюгідна подібність. Теж саме ще з великою кількістю софту. Те, що тобі потрібно тільки вікно терміналу, ще не означає, що всім іншим цього теж досить.

Ответ Сообщение от linux.pl.ua Посмотреть сообщение
    Microsoft Office уже потдерживает формат Опер офиса, вот так товарищи.

Нубы вы все, сидите в своей скорлупе и не желаете из нее вылазить. Моя убунточка в стотыщь красивее семерки, сам никак на нее насмотреться не могу, одно наслаждение.
    Підтримує, але коли тобі клієнт присилає документ в форматі MS Office 2007, а він в тебе відображається не вірно і із-за цього ти не вірно виконаєш проект - не бачу нічого в цьому гарного.

Виклади знімок екрану, подивимося.

kit
    Гуру

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    Виклади знімок екрану, подивимося.
    Вот с форума runtu:
    screen

а вот это кеды к примеру:
    KDE4
    KDE 4.5
    Новачок

Ответ Сообщение от kit Посмотреть сообщение
    Вот с форума runtu:
    screen

а вот это кеды к примеру:
    KDE4
    KDE 4.5

Красота, но у меня тоже не хуже, http://linux.pl.ua/images/photoalbum/album_4/sc1.png убунточка))

p.s.
    Вот с форума runtu:
    screen
    закос под макОС детектед.
    Пророк

умиляет чессллово - все те кульные перцы, хвалящие стабильность и крутость линухов - соревнуются почему-то у кого десктоп красивей. уписаца...
    part of me

Ответ Сообщение от erazer Посмотреть сообщение
    умиляет чессллово - все те кульные перцы, хвалящие стабильность и крутость линухов - соревнуются почему-то у кого десктоп красивей. уписаца..
    Мова йде не про красу, а про юзібіліті. І наразі, на всіх знімках ми бачимо, що воно дотягує тільки до Windows XP. Ви бачили як перероблено Task bar та Start Menu в Windows 7? Зручніше я ще нічого не бачив.
    Пророк

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    Мова йде не про красу, а про юзібіліті. І наразі, на всіх знімках ми бачимо, що воно дотягує тільки до Windows XP. Ви бачили як перероблено Task bar та Start Menu в Windows 7? Зручніше я ще нічого не бачив.
    юзабилити - это вопрос отдельный.

кому-то, как уже было сказано. и командбар - юзабилити.

кроме того - а до 7-ки люди как жили? не было юзабилити типа?
    part of me

кроме того - а до 7-ки люди как жили? не было юзабилити типа?
    На Mac жили відмінно, бо в них щось схоже вже давно було. А от на WinXP приходилося встановлювати TrueLunchBar, RocketDock і т.п. Та й ніхто не каже, що не жили, просто наразі при використанні нового Taskbar'у я не відчуваю тієї незручності, що була до того.
    Це перший раз, коли Microsoft щось стирили і зробили його краще, а не гірше як завжди.
    Пророк

я цилком, конечно, згоден - что микрософт сделал "ого-го". 7-ка - меня лично впечатлила.
    но сравнивать что-то с XP, и говорить что это плохо или просто "не дотягивает" - глупо. просто потому что даже до XP люди жили и работали и были довольны.
    part of me

erazer, так, коли я вперше побачив XP він мені сподобався, але його приходилося дотівать напилком, що їм було дійсно зручно користуватися. В Windows 7 зроблено крок назустріч зручності, за що їм можна тільки подякувати, надіюся це підштовхне спільноту Linux до розвитку в тому ж напрямці, а Apple з початку працювали в цьому напрямці.
    ОС повина бути в першу чергу швидкою, стабільною і захищенною, але з усім цим треба працювати і над зручністю та еститичністю вигляду. Коли людині подобається те, що вона баче, вона і працювати починає продуктивніше.
    Инвалид умственного труда

умиляет чессллово - все те кульные перцы, хвалящие стабильность и крутость линухов - соревнуются почему-то у кого десктоп красивей. уписаца...
    Я в 90% юзаю только консоль
+ Ответить в теме
Страница 13 из 14