Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей2Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 2
Показано с 11 по 15 из 15.
    part of me
    Переглянув сайт - я помилився, оперу XMarks не підтримує, тому в ній можна буде заходити тільки через веб-інтерфейс.

Спочатку треба зареєструватися тут: https://login.xmarks.com/account/create_account
    Потім завантажити XMarks для свого переглядача(ів) тут: http://download.xmarks.com/download/all
    Потім можливо прийдеться перезавантажити переглядач.

Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    Чекай, це я повинна встановлювати на кожному компі, де хочу подивитися свої закладки?
    На кожному переглядачеві, на якому б ти хотіла бачити свої закладки.
    Якщо тобі треба просто відкрити одну з них на чужому компі, тоді заходиш сюди зі своїм паролем та логіном: http://my.xmarks.com

Яким переглядачем ти користуєшся?

Схоже скоро XMarks з'явиться і на Opera:
    1 month ago an Xmarks employee said that Opera has begun work on a Bookmarks API for extensions. As soon as Opera delivers the Bookmarks API for extensions in a snapshot we can inform Xmarks about it and Xmarks will start development on an Opera version of Xmarks.
    1 місяць назад робітник XMarks сказав, що Opera почала працювати на API закладок, яке зможе використовувати додаток XMarks. Як тільки це буде зроблено, XMarks почнуть розробку версії для Оpera
    Це допис на форумі Opera, 28 жовтня 2011.

Для опера є ще неофіціальний додаток (https://addons.opera.com/en/addons/e....0/?display=en), який просто показує закладки, що розміщені на XMarks у спеціальному вікні:

Але закладки з опери не синхронізуються з XMarks.

Пророк

Re: Мабуть хо онлайн закладки

Синхронизация нужна для того, чтобы компьютер понял, что за ним сидите именно вы. Тоесть вы создаете аккаунт, а к нему привязываете столько компов, сколько пожелаете. Вот например в электронную почту вы как заходите? Пароль. Логин. Все, комп понял, что вы хозяин. и так с любого компа. То же самое с закладками. Я так привязал рабочий и домашний комп к Опере. Все добавления и изменения автоматом синхронизируются.

Не бросайте помидорами, примитивно пытался пояснить...
    23q
    23-й участник

опера рулит, пользуюсь с момента появления синхронизации! Синхронизирует закладки, пароли.
    Пророк

Зробила вчора все, як радили - синхронізувала за допомогою XMarks в вогнелисі. Тупить зі страшною силою, часто не відкривається жодна сторінка (при цьому опера працює нормально).
    Крім цього для мене є 3 проблеми в вогнелисі:
    1. дебільне розташування вкладок, коли їх багато (в опері і хромі закладки звужуються по ширині, але всі помішаються а одну полосу, ніхто не ховається) - вони широченні і ті, які не влазять - ховаються. Щоб їх побачити, треба тикати на стрілочку (дуже не зручно, шо не видно, які вкладки відкриті!!!);
    2. паролі: є сайти, де я залогінена під двома іменами. В опері я запам"ятовую обидва логіни/паролі і натискаючи на кнопочку з ключем вибираю потрібний. В вогнелисі ж потрібно починати набирати свій логін (для цього треба переключитися на латиницю), щоб воно роздуплилося, шо я хочу;
    3. шось страшне з пошуком: якимось чином прописався мейл ру!!!! откуда??? і не вирубіш його топором. Перерила весь інтернет - зробила все, шо кажуть, міняю строчку пошуку мейл ру, а гуглівську - ніфіга. Мейл ру - як страшний сон - НАЗАВЖДИ там.

Хтось може спитає, чого ж я полізла в той вогнелис з опери.
    Відповідаю: опера несусвітенно реагує на гуглівські документи! Я багато чим гуглівським користуюся: календарем, екселівськими файлами, вордівськими. Все це опера сприймає не коректно: календар висить, ексель просто не показує нормально, а ворд не відкривається взагалі.

Попробувала тільки що навіть хром!!! Скачала, поставила, зробила всі налаштування. І все було почті харашо в хромі, майже все мене влаштовувало, АЛЕ!!! Відкриваю пусту вкладку і там мають бути ескізи (мініатюри). Шо ж ви думаєте? Думаєте, вони редагуються? - а дулі!!! Туди хром автоматично поміщає сайти, які в вас є самими популярними. Якшо ти на сайт заходиш раз на місяць, то хоч правою кнопкою бий по ескізу, хоч ногою, а результат одни - нема там пункта "изменить", "редактіровать", "едіт".

Сижу і не знаю, шо робити... чи експлоер відкрити )))))
    part of me

Додаток, який додає "Speed Dial" (саме ті ескізи, про які йде мова): https://chrome.google.com/webstore/d...pbbkikmi?hl=en

А ось мої поради щодо оптимізації Firefox: Оптимізація Mozilla Firefox
+ Ответить в теме
Страница 2 из 2