Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 8 из 8.
    Добрий модер ))

Проблема з оновленням Firefox

Ітак проблема:
    вмикаю я свій комп, підкл до інету, запускаю вогнелиса, а він мені і каже, шо є оновлення, але їх не вдалося встановити бо шось-там. Ну я шо, мені в принципі все-одно, не оновивсь так не оновився, ще невідомо що краще, в віконці тисну ОК, і з’являється нове маленьке віконце, і видно, шо шукає воно з усієї сили оновлення. Знайшло, маладєц, намагається встановити - не виходить, шукає - намагається - шукає - намагається і таким чином я от пишу з опери вам. Як це все зупинити?

Нервова, курррва

Re: Оптимізація Mozilla Firefox

Uksus, Оооо! То ти здря! Я колись оновила на свою голову. Перебивала потом мазілу.
    Добрий модер ))

sharasha, та я вже поняв ... завжди думаю, шо якийсь великий розум, шо схований в нетрях мого компу і викидує оці всі віконечка, розумніший і знає, шо робить. Шо не пропонує - погоджуюся, а там вже усуваються якось наслідки
    ри?

Uksus, я в таких випадках зношу все нафіг і качаю найновішу версію мазіли...Якшо не помага, кричу караул на всі сторони світу) В основному перше - майже завжди дієве, але бува, що і караул доводиться кричати, поки яка добра душа не поможе в моїх митарствах А ти з Лисеням нічо не робила? В налаштуваннях може полазила?
    Добрий модер ))

laithemmer, ніде не лазила. Знести завжди можна, так там же закладки, паролі, відкрито всі вкладки шо треба кожного дня і вооообще!!! Це ж трагедія, коли змінюєш чи зносиш оглядача! Це ж купа роботи і втратиться стільки ресурсів!!!
    ри?

Uksus, наче ж можна якось закладки зберігати та імпортувати....мені таке робили) правда, не помню шо тикали...

О! Знайшла, звідки імпортувати, але як зберегти меню закладок? Єслє сільна захатєть ...
    Пророк

Если постоянно идет запрос на обновление, то наверно доступ к сохранению закладок недоступен.
    А перегрузить комп? Помнится что если устанавливать поверх прежней версии новую, то закладки перейдут в новую версию.
    Добрий модер ))

RAMM, доступ не те шо недоступний, а вобще Тобто мозіла не відкривалася, зациклився процес оновлення. Я перезавантажилася і вже все гуд
+ Ответить в теме