Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей8Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 20.
    part of me

Оптимізація Mozilla Firefox

Mozilla Firefox залишається моїм улюбленним переглядачем. Більшість часу я переглядаю сторінки в Інтернет використовуючі саме його.
    До того ж, Mozilla Firefox залишається кращим переглядачем для веб-розробників.

Та, на жаль, останнім часом мій вогнелис почав проявляти непомірний апетит до пам'яті мого лаптопа та й взагалі швидкість його роботи мене не влаштовувала. Саме тоді я почав шукати можливості прискорити його роботу, і я їх знайшов. Саме про них я буду писати в цій темі.

part of me

Оптимізація історії та кешу Mozilla Firefox

Оптимізація історії та кешу Mozilla Firefox

Перше, на що раджу звернути увагу, це налаштування кешу і історії перегляду сторінок. Чим більші значення вказані для цих опцій, тим повільніше починає працювати Firefox з часом і тим більше він починає займати пам'яті.

Насамперед, я зменшив розмір кешу до 20Мб. Це не багато, але в мене доволі швидкісний інтернет і до того ж безлімітний. Тому для мене краще завантажувати сторінки кожного разу наново, ніж зберігати їх на диску, і особливо тому, що кеш займає додаткове місце в пам'яті комп'ютера.

Тепер давайте займемося історією перегляду сторінок і збереження файлів.
    Сторінки, які мені зможуть мені знадобитися в майбутньому я додаю в закладки. Причому в закладках в мене є спеціальна тека, де я зберігаю невідсортовані закладки, які, можливо, мені можуть взагалі більше не знадобитися. Тому я зі спокійною душею зменшив зберігання історії перегляду сторінок до 3 днів.
    Історію завантаження файлів, я відключив взагалі. Я зберігаю файли або на Робочий стіл, де пропрацювавши з ними їх видаляю, або в спеціальні теки, в папці Завантаження. Тому мені не потрібна історія завантаження файлів і ще більше не потрібне навантаження, яке вона створює для своє роботи.
    Так само я відключаю історію пошуку і заповнення форм.

Після збереження налаштувань, потрібно очистити кеш і історії. Для цього потрібно нажати CTRL+SHIFT+DEL у вікні Firefox, виставити галочки, як вказано на скріншоті, час потрібно встановити на пункт "За весь час" і натиснути кнопку "Очистити".

Після таких операцій, мій вогнелис гладшав відразу на кілька десятків кілограм Мегабайт.
    part of me

Відключення Backspace Mozilla Firefox

Відключення Backspace Mozilla Firefox

Наступна оптимізація менше стосується швидкості, а більше зручності. Чи бувало таке, що ви заповнювали якусь інформацію на сторінці, а потім випадково натиснув десь на сторінці натискали кнопку "Backspace" (видалення попередньо символу). За замовчуванням, ця кнопка натиснута не в якомусь полі призводить до того, що вас перекидає до попередньої сторінки. Не часто, але це створювало мені незручності. Відключити цю функцію досить легко.
    Для цього потрібно в полі "Адреса" вогнелису замість адреси сторінки набрати "about:config" (авжеж без лапок). В полі Фільтер набрати browser.backspace_action. Два рази клікаємо на рядок, що відображається і змінюємо значення на 2. Або, ви можете обрати інші значення:
    1. 0: Backspace буде повертати вас до попередньої сторінки.
    2. 1: Backspace буде повертати вас до початку сторінки, яку ви зараз переглядаєте.
    3. 2: Backspace не буде виконувати будь-які дії.

part of me

Оптимізація використання пам'яті (RAM)

Оптимізація використання пам'яті (RAM)

Можна налаштувати Firefox так, щоб в мінімізованому стані він займав мінімум ресурсу пам'яті.

Ця опції вмикає функцію перенесення інформації, що займає вогнелис в пам'яті на жорсткий диск. Це допомагає збільшити об'єм доступної пам'яті. Судячі з мого досвіду, ця процедура не уповільнює розгортання переглядача.
    • В рядку "Адрес" вводимо about:config
    • Натискаємо правою кнопкою миші на сторінці і обираєм New / Boolean.
    • Вводимо назву нової змінної: config.trim_on_minimize і виставляємо значення TRUE.

• Перезавантажуємо Firefox.
    part of me

Вимикаємо сканування на файлів на віруси

Вимикаємо сканування на файлів на віруси

За замовчуванням Firefox автоматично сканує файли, які ви завантажили з Інтернет. Дивлячись на розмір файлу, ця процедура може займати деякий час, тому я відключив її, так як перевірка на віруси у вогнелисі ніколи не буде такою ж надійною як у антивірусних програм. Тому якщо у вас є сумніви, щодо того, чи в файли заражені, їх краще перевірити антивірусом.

Щоб вимкнути цю функцію:
    • В рядку "Адреса" вводимо about:config
    • Шукаємо змінну browser.download.manager.scanWhenDone за допомогою Фільтру.
    • Змінюємо її значення на False.
    Редкий гость

Re: Відключення Backspace Mozilla Firefox

Спасибо,а то всё руки не доходят нормально настроить Mozzila!
    Пиши,если есть время,ещё что-нибудь полезненькое-буду признателен!
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Re: Оптимізація Mozilla Firefox

величезний дяк. сам теж користуюся переважно Фоксом, але далі чим оптимізація кешу та історіі руки не доходили.
    part of me

Відключення перевірки на підставні сайти і сайти з вірусами в Mozilla Firefox

Відключення перевірки на підставні сайти (phishing filter) і сайти з вірусами (malicious site filter) в Mozilla Firefox

Для тих, хто не знає, що воно таке, краще не робити цієї оптимізації. Але мені вона допомгла дійсно в рази прискорити мою роботу з Firefox. Раніше, коли я відкривав у вкладках 10-30 сторінок одночасно, мій вогнелис підвисав на кілька хвилин. Наразі він "літає" як ніколи раніше.

Відключаються ці функції в Налаштуваннях переглядача, в вкладці "Безпека". Треба відключити там галочки в пунктах:

• Block reported attack sites
    • Block reported attack sites

І до того, вогнелис почав займати на багато менше пам'яті, коли відкрито багато вкладок.
    Файл, в якому зберігаються списки небезпечних файлів може займати від 50Мб до 100Мб і більше! Його, до речі, я теж видалив з папки свого профайлу в вогнелисі.
    модератор

спасибо! около года довольный пользователь фаера)) оч удобный блокировщик рекламы и темы, т. е. можно поставить любой интерфейс например хром)))
    Ленивый....

Спасибо, Товарищ! Тоже покрутил свою лисицу.. Теперь прыткая =)
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя