Всі ми знаємо, що меню завантаження GRUB, яке вітає вас під час практично кожного запуску операційної системи, понуре трохи більше, ніж повністю, і навіть фонова картинка цьому не зарадить. Але тепер усе те, про що ви мріяли, але боялися запитати, вийшло з ваших снів і стало дійсністю!BURG означає «Brand-new Universal loadeR from GRUB», і грунтується він на завантажувачі GRUB.

Встановлюємо BURG

Непрофесіоналам раджу три рази подумати, перед тим я встановлювати BURG, бо всяке може трапитися.

Додаєм BURG PPA:
Код:
sudo add-apt-repository ppa:bean123ch/burg
sudo apt-get update && sudo apt-get install burg burg-themes
Встановлюємо BURG на ваш Master Boot Record
Встановіть BURG наведеною нижче командою. Замініть, якщо потрібно, "(hd0)" на точку завантажувача на вашому жорсткому диску.
Код:
sudo burg-install "(hd0)"
Оновлення вмісту BURG
Наступний крок ви просто зобов'язані зробити до перезавантаження, якщо не хочете потім гризти свою клавіатуру, проклинаючи себе, що вплуталися в усю цю авантюру:
Код:
sudo update-burg
ТЕМИ

Ну і нарешті ми дісталися до самого головного моменту, заради чого і варто було ставити під загрозу саму можливість завантаження вашої операційної системи - ТЕМИ!

Вибрати тему нескладно; необхідно лише перезавантажитися, і коли ви побачите дефолтне вікно BURG, залишається тільки натиснути на кнопку 't' на клавіатурі. Коли перед вами вивалиться здоровенний список тем, вам всього лише потрібно буде, користуючись кнопками зі стрілками, вибрати вподобану, і застосувати.
Ось вам для затравки деякі популярні теми:

Sora


Radiance


Coffee


Попередній перегляд меню GRUB

Якщо ви зробили всі попередні кроки, то можете вибрати і подивитися теми без перезавантаження системи.
Після установки виконайте команду
Код:
burg-emu
У віконці, що відкрилося, ви побачите результат графічне відображення меню GRUB. Щоб його закрити, нажміне кнопку 'c' на клавіатурі і надрукуйте 'exit'