Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 6 из 6.
    Добрий модер ))

Веломарафон

28.10.2007 року у Полтаві, відбувся, як повідомили, традиційний, веломарафон
    Я приїхала туди разом з друзями "для кількості", а не для перемоги про шо і свідчили наші пригоди того дня.
    Маршрут Нижні Млини-Буланово-Лукішино-Нижні Млини протяжністю бліьше 26 км ми подолали частково, а саме випало Буланово, оскільки по дорозі "туди" ми заблукали і виїхали на дорогу "назад", де нам назустріч вже їхали справжні спортсмени
    На тому було прийняте рішення не їхати в Буланово, а просто покататися і накатавшись, проїжджаючи через дамбу в Нижніх Млинах, яка була і стартом і фінішом, були приємно здивовані, шо нас чекали і ми прибули навіть не останні (я 38ма із 50 учасників).
    День для веломарафону був пречудовий. Світило сонечко, жовте листячко, зелена травичка, легесенький вітерець. Дуже гарна траса.
    Отака чудова остання неділя жовтня була.

Фотки вкрадені зі Студклубу.
    Там є я у сірій куртці
    Миниатюры Миниатюры 30102007121824_852.jpg   30102007121942_852.jpg   30102007122030_852.jpg  

Добрий модер ))

Re: Веломарафон

І таке трапляється інколи
    Миниатюры Миниатюры PA020067.JPG  
    Пророк

Ответ Сообщение от Uksus Посмотреть сообщение
    28.10.2007 року у Полтаві, відбувся, як повідомили, традиційний, веломарафон
    блин! ну почему нельзя было раньше сообщить? меня теперь жабы задавят, что я такое пропустил и не принял участие
    Добрий модер ))

Вибач, Тейл
    Як завжди сама дізналася ввечері в суботу, тобто напередодні ....
    Таке, хоч не пиши нічого такого, шоб людям не абідно було
    До речі, на відміну від кінофестивалів, які Колос так і не хоче рекламувати, плакати про вело марафон висіли. Принаймні на зуп.Оптика я одного бачила
    Пророк

Ответ Сообщение от Uksus Посмотреть сообщение
    Вибач, Тейл
    Як завжди сама дізналася ввечері в суботу, тобто напередодні ....
    Таке, хоч не пиши нічого такого, шоб людям не абідно було
    До речі, на відміну від кінофестивалів, які Колос так і не хоче рекламувати, плакати про вело марафон висіли. Принаймні на зуп.Оптика я одного бачила
    атгаворкі ні катят а вообще хоч за фоткі спасіба, тока хатілось і самому поучаствавать
    Частий гість

Да жаль я по причине (доступа к нету) давно не посещал этот форум, а ваще в прошлом году я и зимой по снегу катался, удовольствие не о что летом. Вопщем если че стучитесь в асю, я тож люблю кататься, а с компанией вдвойне веселее
+ Ответить в теме

Теги для этой темы