Внимание! 02.07.2010-04.07.2010 будут проходить вторые соревнования по велотуризму:
"ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЗІ СПОРТИВНОГО ТУРИЗМУ (ВЕЛОСИПЕДНИЙ)"
Буклетик
Промосайт
Положение

Місце проведення: правий берег річки Ворскла 1 км нижче по течії від дамби в с. Нижні Млини
Розміщення учасників: у польових умовах (за бажанням)

Зміст змагань: Змагання особисто-командні з дистанціями ІІ класу складності. Склад команд – 2 чол. Вік учасників – від 14 років.

Змагання складаються з трьох дистанцій:

1. Дистанція «ВЕЛОРАЛІ» – командний залік. Дистанція довжиною близько 20 км по пересічній місцевості, що включає в себе додаткові етапи (переправа через річку, рух за азимутом, подолання броду, підйом вгору, піщана дільниця та інші). Інвентар суддівський. За бажанням учасника буде надана можливість пройти дану дистанцію індивідуально, але результат в загальний залік входити не буде. Рух за легендою.
2. Дистанція «ФІГУРНЕ ВОДІННЯ ВЕЛОСИПЕДУ» – особисті змагання з можливим командним заліком. Дистанція довжиною близько 100 м, що складається з ряду штучно встановлених перешкод (ворота, гойдалка, змійка, вісімка та інші)
3. Дистанція «ВЕЛОКРОС» – особисті змагання з можливим командним заліком. Дистанція довжиною близько 2 км по пересічній місцевості, що полягає у проходженні на швидкість двох кіл, на яких розташовані природні та штучні перешкоди.

Обов’язкові умови:
- наявність заднього багажника (якщо немає – надамо в користування) та контрольного вантажу 6 кг (для жінок – 5 кг)
- наявність технічно справного велосипеду з базою не менше 980 мм
- наявність дійсного страхового полісу на період змагань (якщо немає – буде можливість застрахуватись безпосередньо на змаганнях)

Порядок проведення змагань:
02.07.2010 після 16:00 – заїзд учасників та початок реєстрації
03.07.2010 до 10:30 – закінчення реєстрації
03.07.2010 об 11:00 – відкриття змагань
03.07.2010 з 11:30 – змагання на дистанціях «Фігурне водіння велосипеду» та «Велокрос»
03.07.2010 о 18:00 – засідання ГСК та збори учасників
04.07.2010 з 9:00 – змагання на дистанції «Велоралі»
04.07.2010 з 16:00 – загальне підведення підсумків
04.07.2010 о 17:00 – нагородження учасників, закриття змагань

Вскоре будет открыта предварительная регистрация учасников на промосайте.

Даное сообщение является официальным вызовом на соревнования.

Змагання проводяться згідно «Правил змагань зі спортивного туризму» від 24 квітня 2008 року

Детальна інформація: тел. 050-343-74-80 (Сергій) E-mail spellers@mail.ru Сайт в Інтернеті www.spellers.org.ua

Мои комментарии.
Хочу напомнить, что соревнования по спортивному туризму(велосипедный) не обычная КК гонка и проходит по свои правилам, в данном случае вариант вкрутить и приехать первый не срабатывает в виду наличия технических этапов и особенностей правил.
Для тех, у кого нету багажника - багажник сможем предоставить в аренду, но желательно наличие своего. Как результат - обязательна возможность крепления багажника на велосипед.
Пояснение касательно колёсной базы - исключаются велосипеды типа BMX.
Контрольный груз можно набрать прямо на месте старта. Это могут быть бутылки заполненые водой и закреплённые на багажнике, могут быть обычные рюкзаки закреплённые на багажнике, и т.п. Как позволит фантазия, так можно и закрепить на багажнике. Важно само наличие груза на багажнике.

Quote (Armstrong)
1.Попередню заявку потрібно надати до 01.07.2010р. за телефоном: 050-343-74-80 Шестакову Сергію Івановичу Это всем участникам нужно сделать?

Эта строчка указана так как этого требуют правила, но в виду не высокого уровня соревнований этот пункт можно упустить, достаточно просто отписать здесь в формате:
Команда
1) ФИО1, год рождения, байк, спортивный разряд по спортивному велотуризму
2) ФИО2, год рождения, байк, спортивный разряд по спортивному велотуризму

Если нету напарника, то его можно найти прямо тут или же в день соревнований.

Quote (Armstrong)
2.Учасники подають в мандатну комісію іменну заявку за встановленою формою на місці проведення змагань, завіреною лікарем та медичним закладом, класифікаційні книжки спортсменів, страховий поліс, паспорт. (из положения про соревнования). Я так понимаю нужно каких то врачей еще пройти ?

Опять же указания этого требуют правила проведения таких соревнований. Для соревнований такого уровня хватит просто справки от терапевта(о том, что разрешено заниматься спортом)
Но опять же, реалии таковы, что именная заявка будет заполняться прямо на месте проведения соревнований и людей без справок будем допускать, но обязательна медецинская страховка и шлем, без этого на дистацию никого не выпустим.
Страховой агент будет на месте проведения, для получения полиса иметь паспорт и идентификационный код. (на 3 дня - 5 грн., 15 грн - 6 месяцев)

Quote (Armstrong)
Quote (degre)Для тех, у кого нету багажника - багажник сможем предоставить в аренду, но желательно наличие своего. Как результат - обязательна возможность крепления багажника на велосипед. А на двухподвес есть в аренду? Самодельный багажник можно использовать?

С двухподвесом сложнее, но и на него можно прилампичить багажник, главное дабы на перьях были нужные отверстия.
Самодельные багажники допускаются.

Quote (Armstrong)
4.Взнос какой то нужно оплачивать?

10 грн с человека, с команды 20 грн.

подробнее тут: http://fastcyclist.pp.net.ua/forum/8-483-1