Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей4Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 2
Показано с 11 по 16 из 16.
    ри?

Re: Пробная измена

Victorious, оце саме трикутність і засмучує. Дуже....
    І це ж яку совість треба мати, шоб вона і голови не підіймала, намагаючись розповісти про зради... Тут шось не докажеш по мєлочі у звичайному житті - вже муляє, коле, пече, так і проситься "Скажи. Скажи! СКАЖИ!!"

Новачок

Ответ Сообщение от amanuma Посмотреть сообщение
    каждый из нас может изменить только многие не признаются в етом даже самому себе
    Можуть і зраджують - це різні речі. Люди взагалі на багато чого здатні. Нікому не секрет, що чоловіки думають про секс тисячу раз на день, чи то зі своєю жінкою, чи ні... Це природньо, але хочеться вірити, що зі 100 таких чоловіків, хоч 1 не перетворить свої думки в реальність. Я втратила надію і про такого одного, а у вас як?
    amanuma

А девушки не думают про секс? почему во всем виноваты мы мужчини? есть одна оч хорошая пословица "сучка не схоче кабель не заскоче" вот вам и измена. Я считаю что человек в большей мере существо полигамное и против природы не попреш. И НЕ ВАЖНО МУЖЧИНА ЭТО ИЛИ ЖЕНЩИНА
    part of me

Ответ Сообщение от *sunny* Посмотреть сообщение
    Можуть і зраджують - це різні речі. Люди взагалі на багато чого здатні. Нікому не секрет, що чоловіки думають про секс тисячу раз на день, чи то зі своєю жінкою, чи ні... Це природньо, але хочеться вірити, що зі 100 таких чоловіків, хоч 1 не перетворить свої думки в реальність. Я втратила надію і про такого одного, а у вас як?

Думаю, це хибна статистика, буває за день і разу не подумаю.
    Щодо того одного, я не помилюсь, якщо скажу, що є багато хлопців, які в рази буду кращі за нього.
    Новачок

Ответ Сообщение от amanuma Посмотреть сообщение
    А девушки не думают про секс? почему во всем виноваты мы мужчини? есть одна оч хорошая пословица "сучка не схоче кабель не заскоче" вот вам и измена. Я считаю что человек в большей мере существо полигамное и против природы не попреш. И НЕ ВАЖНО МУЖЧИНА ЭТО ИЛИ ЖЕНЩИНА
    Пане amanuma, повністю згодна, що без жінки не обійтись:) А чи потрібно шукати, хто винний? Тільки де ж та менша, моногамна міра, де її шукать? Може хто знає...
    Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    Думаю, це хибна статистика, буває за день і разу не подумаю.
    Щодо того одного, я не помилюсь, якщо скажу, що є багато хлопців, які в рази буду кращі за нього.
    Справді, а чи Ви знаєте, що краще для мене?! Бо я знаю...
    ри?

Ответ Сообщение от *sunny* Посмотреть сообщение
    Жінки теж думають тисячу раз на день)
    І я вірю, шо все ж таки вірних більше. І жінок, і чоловіків.
    Не втрачайте надію - в майбутньому Вам обов’язково пощастить з хорошим і чесним)
+ Ответить в теме
Страница 2 из 2