Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей20Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 4 из 5
Показано с 31 по 40 из 49.
    Нервова, курррва

Re: Хочешь избавиться от страданий - избавься от привязанностей

bvn, та хто сперечається? Забезпечуйте на здоров"я усіх!))
    Ви самі оголили своє життя. То чого дивуєтесь, що його коментять?)))

bvn
    йог на танке

sharasha, я не дивуюсь і ні накого не ображаюсь. Я просто пропоную обговорювати це з інших, більш абстрактних позицій. А коли вам хочеться саме про мою ситуацію поговорити, то мабудь краще це робити через приватні повідомлення. Я просто не налаштований обговорювати цю тему ще глибше, ніж вже виклав. Того було досить на мій погляд :)
    оператор уранового лома

Ответ Сообщение от bvn Посмотреть сообщение
    есть ли смысл восстанавливать, расколовшийся пополам корабль?
    И дальше терпеть пренебрежительное отношение? Ведь сразу после кратковременной "радости" после восстановления отношений обязательно случится откат к прежнему положению. Проверено электроникой.
    Ты у себя один, займись собой. А там и не за горами - предпосылки к развитию новых, человеческих отношению с ЛЮБЯЩЕЙ тебя барышней появятся. А они появятся.
    bvn
    йог на танке

Не понял, куда "спасибки" подевались? Вобщем, карбофос, спасибо :)
    Інколи буваю

...ви вже пробачте, та хочеться звернув увагу на почуття дружини...
    спробую абстрактно...не приймайте на свій рахунок)
    і так...оцей "Цар і Бог" сидить в так би мовити "своїй" квартирі(чому вона тільки його?у подружжя є діти...в них було багато спільного...а квартира його..то що вона в приймах весь цей час жила, чи як?), а вона - "безмежно щаслива" жінка з дітьми йде "до мами", дівчата, жіночки!!!!невже це щастя???їй треба вчитися жити по-новому, вона і тільки вона , перш за все розуміє, що надіятися можна тільки на себе(бо хто зна, що там дума "Цар і Бог", він же тільки думає, а діти вони пробачте ростуть...і чекати не можуть)з іншого боку, жінці також потрібна увага і підтримка, але пробачте...особисте життя влаштовувати занов(у її становищі) м"яко кажучи не вийде(та ви не хвилюйтеся вона відчайдуха викрутиться...поплаче в подушку, нафарбується і піде далі)а чоловікові то що, квартира вільна, будучи гарним батьком бачитиме раз в неділю дітей, влаштовуватиме своє життя, і все буде ок!
    з іншогог боку, вона "погана хазяйка", а він "чудовий хазяїн", а чому ж коли так любиш землю, в тебе не має дачі?копирсайся там, працюй, дружину на вихідні привозь, покажи свою хазяйність, так ні - вона "мегера" не дозволяє, так вона тобі й багато іншого не дозволяє(та то прості буденні речі і там можна її не слухати)
    це тільки маленька частиночка того, що можна написати з цього приводу, але я думаю думка ясна)
    ...і варто додати...особисто для мене мій чоловік і є Цар і Бог і навіть більше...і він не дає приводу думати інакше...але й поводить себе відповідно.

P.S. особисто для вас, шановний bvn : в українській мові є два слова "люблю" і "кохаю", тому ви свої захоплення любіть, а жінку все ж таки - кохайте)
    bvn
    йог на танке

ХмаркА, багато якихось емоційних обривків думок ви написали... начебто абстрактних, але про конкретні обставини... тим більш, скільки не намагалися, змінити "ви" чи "ти", на "він"... але ж таки ні, час від часу прориваються в дужках запитання, направлені в мою адресу. Причому войовничі та емоційні запитання... мабудь, дуже зачепив за щось живе, коли про фемінизм писав... чи то просто звичайна жіноча солідарність? Ви мене вибачайте, я на ваші запитання відповідати не буду, бо ви беретися судити про ті речі, якими ви не володієте. Бо ж я навмисне не збирався тут висвітлювати всі деталі того конфлікту.
    Де чия квартира, в кого де є чи намає дачі, і хто чому не хазяїн чи хазяйка, то до астрактної теми нашої ніякого відношення не має... то все деталі, які, вибачайте вже відповім трохи різкіше: не вашого розуму справа...
    Інколи буваю

та ваша ж ситуація вона не одна така в світі, до Вас в моєму дописі тільки P.S.)
    і я не чекала ніякоїх відповіді, та й судити нікого не буду, то є просто така моя думка)та коли ви на пустому місці так відповідаєте, то значить "зачепило")і як написано під кожним моїм дописом "Нам не дано предугадать,
    как наше слово отзоветься..." ну а мого то розуму чи не мого...хм...ви чомусь вирішили одноосібно(
    bvn
    йог на танке

Ну, вибачайте ще раз... Просто ви про конкретні обставини... Питаєте чому це квартира його? Я можу пояснити, але це стосується тільки мене... вас це ніяк не стосується. Це конкретний випадок, не абстрактне питання.
    Чи є в людини дача... це теж не абстрактно, бо це стосується лише конкретного випадку, де він, тобто я є прихильником життя на землі... в багатьох інших ситуаціях, яких не одна в світі, він може навпаки мріє жити в мегаполісі, а вона в селі... для астрактного розгляду питання - це несуттєві деталі. Розумієте чи ні?
    Чи як вам ще пояснити, що таке абстракція?
    оператор уранового лома

ХмаркА, мне вот тоже показалось, что ты не вникла в смысл развернутого /редкость на форуме - увидеть такое изложение мыслей/ сообщения от bvn . Тут не простые обывательские вопросы совместного/раздельного имущества супругов затрагиваются, а нечто большее.

И когда ты говоришь о том, что как мол жена будет устраивать свою жизнь, то не задаешься вопросом "а какова граница ее разумного поведения" чтобы ей не пришлось заново устраивать свою жизнь.
    И если отяготить свой лишний нейрон нехитрым размышлением о подобном предмете, то об этом можно вообще умолчать, ибо оно и так разумеется.
    Інколи буваю

ви можете вважати, що я вперта та дурна, та я все ж таки настоюю на своїй думці(я припускаю , що можу помилятися, та досі ніхто не переконав мене у протилежному)у сварках подружжя винуваті як чоловік так і дружина)можливо в конкретній ситуації більш постраждав чоловік, але ж знову таки, і хазяйка вона погана, і кар"єристка скажена...і свободи тобі бідному не дає...так як же ти терпів бідолага?(прошу не треба відповідати на це питання)просто хочу вкотре наголосити, не буває так, бо люди не ідеальні, вони вдвох і тільки вдвох створили цю ситуацію, десь був неправий він, десь вона...хтось більше хтось менше...але не правильно ідеалізувати одного і принижувати іншого)
    і шановний [B]карбофос/B] поряд з отим "нечто большее" завжди йде життя...поговорити та й забути то таке, а от жити самій без чоловіка з дітьми...то дуже сумно і важко.
+ Ответить в теме
Страница 4 из 5

Теги для этой темы