Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей24Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 3
Показано с 11 по 20 из 30.
    Філософф

Re: Евтаназия......

Просто не будуть за тобою, старим, немічним і безправним, у такому будинку ходити так, як рідні, тим медсестричкам старі вже осточортіли. Тому там може бути теж багато зловживань і немає впевненості, що твої довірливі старенькі бабусі/дідусі у безпеці, ситі й веселі. Та й уявити: ти увесь вік живеш у своїй хаті, виростив дітей, дружив з сусідами, а тепер треба виїздити з рідної оселі невідомо куди, у повну власність чужих людей, жити за розкладом, свого в тебе-нічого.Це дуже страшно, змінювати оточення, коли ти вже літній. А кожна людина душею всеодно молода, як ій усвідомлювати, що вона не голова сімейства, а відпрацьований матеріал, який здають в архів, щоб молодим не заважав?
    У іноземних будинках є хоч якась впевненість, що старих нормально приглянуть-там же не такий бардак.

Частий гість

крім того, що з нашою медициною все зрозуміло, проблема евтаназії, як на мене, пов"язана ще з деякими питаннями. по-перше, тут замішана ще й релігія. на скільки мені відомо, офіційна церква категорично проти. звідси випливає негативне ставлення до евтаназії глибоко віруючих людей. по-друге... звичайно, кожна людина сама вирішує хоче вона жити чи ні. от тільки хтось може буде страшенно мучитись роками і все одно не зважиться на подібний крок. а хтось у момент відчаю вирішить піти. хоча, можливо, зміг би жити, з біллю, хворобами, нехай навіть стражданням, але жити і радіти цьому...
    2.0

Ответ Сообщение от Руда Посмотреть сообщение
    Просто не будуть за тобою, старим, немічним і безправним, у такому будинку ходити так, як рідні, тим медсестричкам старі вже осточортіли. Тому там може бути теж багато зловживань і немає впевненості, що твої довірливі старенькі бабусі/дідусі у безпеці, ситі й веселі.
    По-перше, західні зразки таких будинків дуже і дуже гут. По-друге, про кілька місцевих будинків теж чула гарні відгуки. А коли тобі платять, ти мусиш робити те, що від тебе вимагають. Або іди з роботи к манахам.

Ответ Сообщение от Руда Посмотреть сообщение
    Та й уявити: ти увесь вік живеш у своїй хаті, виростив дітей, дружив з сусідами, а тепер треба виїздити з рідної оселі невідомо куди, у повну власність чужих людей, жити за розкладом, свого в тебе-нічого.Це дуже страшно, змінювати оточення, коли ти вже літній. А кожна людина душею всеодно молода, як ій усвідомлювати, що вона не голова сімейства, а відпрацьований матеріал, який здають в архів, щоб молодим не заважав?
    А якщо я не планую дітей, і навіть якщо вони будуть, припустимо, то якого ля мені їх нагружати своїми проблемами. Чесно кажучи, я на перспективу (до неї довго, і насправді, можна не дожити) готуюся відправити себе туди. Батьків доглянути моя справа. Але я того не вимагатиму ні від кого. (По)винен це коли взяв і не віддав, а я нікому нічо давати не збираюся. Я не за те, щоб людей здавали, як скотину на бійню, а за те, щоб вони за власним бажанням мали вибір куди їм ітіть.
    ри?

Вчора дивилася передачу про хоспіси у Росії. Там, де невиліковно хворі люди доживають свого віку...Під час перегляду все більше знічувалася. Люди живуть, знаючи, що скоро помруть...Готують себе до смерті. Приймають знеболювальні засоби і живуть, ..і помирають подеколи у страшних муках.
    Паралельно показували Голандію. Там є таке собі "право на смерть". Людина навіть у доброму здравії може написати папір, який у певну ситуацію спрацює як активатор евтаназії. Жіночка одна розповідала про свого хворого батька, смерть якого була б дуже довгою і болісною - удушшя від атрофії м’язів. Тому одного прекрасного дня він попрощався з рідними - і тихо помер.
    Головними законами про евтаназію там є: бути невиліковно хворим і перебувати у тверезості розуму - тоді лікар у визначений пацієнтом час приходить до нього з двома шприцами. Снодійне і яд.
    Чи не є це гуманнішим, ніж вмерти у агонії? Чи є це гуманнішим, ніж коли мати вбиває свого німого, сліпого, нерухомого сина, який молить самого президента про смерть, а йому відмовляють? Чи коли бабуся, втомившись жити, підмовляє сусіда її задушити?
    змія болотяна ОЧКОва

це те про що нещодавно повідомляли про француженку. у неї (непам2ятаю як зветься), але невиліковна хвороба. крім того, що вона страждає, у неї спотворене обличчя. вона вже кілька років просить про евтаназію. не дозволяю. а вона мучиться при здоровому глузді.
    такий дозвіл має бути, тільки процедура повинна бути виписана "от і до", щоб запобігти зловживанням. але, чогось мені здається, що для нашої країни це ще зарано, якщо взагалі можливо. бо ж у нас все можна купити і продати. не виключено, що предметом куплі-продажу може стати людське життя.
    ри?

Я б не хотіла ставати обузою своїм рідним. Розуміти, шо ти немічний і сам не зможеш, що рідні прив’язані до тебе так чи інакше. Краще померти - швидко і уві сні...
    Філософф

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    По-перше, західні зразки таких будинків дуже і дуже гут. По-друге, про кілька місцевих будинків теж чула гарні відгуки. А коли тобі платять, ти мусиш робити те, що від тебе вимагають. Або іди з роботи к манахам.
    А якщо я не планую дітей, і навіть якщо вони будуть, припустимо, то якого ля мені їх нагружати своїми проблемами. Чесно кажучи, я на перспективу (до неї довго, і насправді, можна не дожити) готуюся відправити себе туди. Батьків доглянути моя справа. Але я того не вимагатиму ні від кого. (По)винен це коли взяв і не віддав, а я нікому нічо давати не збираюся. Я не за те, щоб людей здавали, як скотину на бійню, а за те, щоб вони за власним бажанням мали вибір куди їм ітіть.
    Так мислять люди, коли вони ще молоді. Але розглянемо ситуацію з точки зору людини похилого віку. Я живу з бабусею і добре знаю психологію літніх. Вони не розуміють, що старіють, здають, що вони вже-не колишні. Що не можуть себе обслуговувати і бути головою родини, дуже часто це приходить якось поступово і непомітно. Тому для людини великий удар усвідомити, що вона вже нічого не може, а часто люди цього не усвідомлюють, вважають, що вони-колишні, а родичі просто хочуть засадити їх кудись і відібрати квартиру. І жахливо ображаються. Ну уяви, немає у тебе дітей, ти живеш сама все життя, у тебе налагоджений побут, ти не розумієш, що можеш ненароком впасти або підпалити квартиру, ти самостійна людина зі своїм волевиявленням, і тут треба примусово їхати в чужий район, в заклад за розкладом, де ти вже -ніхто і ти знаєш, що приїхала сюди, бо не можеш уже розпоряджатись власним життям і твоє волевиявлення належить іншим. Я не говорила нічого про те, що діти повинні піклуватися про батьків, повертати борг, я говорила про те, як би ти, будучи молодою, віднеслась до того, щоб переїхати в такий будинок, тому що вони відчувають те ж саме, бо в душі не помічають свого старіння.
    Частий гість

Евтаназія - це не для нашої країни. Занадто вже корумповане в нас суспільство.
    Але з точки зуро гуманності то це дуже великий крок був би для зменшення страждань людей.
    Banned

Re: Евтаназия

Эвтаназия - глупости!
    Если вам так неохото быть обузой для родных, то берите пример у Анны Карениной, а не делайте людей убийцами. Офигенное благо для родных - стать убийцами, мамы, например! Только мразь на это пойдет, пох какая страна, коррумпированная, цивилизованная или нет. Застрелитесь, если не хотите стать обузой или вены вскройте или под поезд или с пятого этажа или 5 кубов ширки или.... вариантов 1000, а вы тут эвтаназию рассматриваете, Вобще что-ли крыша съехала?!
    part of me

Re: Евтаназия

Ответ Сообщение от rasta-koy Посмотреть сообщение
    Эвтаназия - глупости!
    Если вам так неохото быть обузой для родных, то берите пример у Анны Карениной, а не делайте людей убийцами. Офигенное благо для родных - стать убийцами, мамы, например! Только мразь на это пойдет, пох какая страна, коррумпированная, цивилизованная или нет. Застрелитесь, если не хотите стать обузой или вены вскройте или под поезд или с пятого этажа или 5 кубов ширки или.... вариантов 1000, а вы тут эвтаназию рассматриваете, Вобще что-ли крыша съехала?!
    Пустощі - це те, що ти пишеш. Деякі люди поворухнутися не можуть, лежать овочами більшість свого життя. Страждають від власної безпорадності, часто від нестерпного болю. А їм родичам приходиться з місяця у місяць платити гроші лікарні.
    Я за евтаназію, але в цивілізованих і розвинутих країнах. Україні до цього ще дуже далеко, особливо зі взятим зараз вектором.
    Кожна людина має право обирати чи жити їй чи ні, особливо за таких умов.
    А способи, які ти описав (в черговий раз довівши, що ти пишеш про те, в чому зовсім не розбираєшся з виглядом доктора наук) підходять для здорової людини, евтаназія вихід для тих, хто сам цього зробити вже не може.
    Евтана́зія (грец. ευ — добре + грец. θάνατος — смерть) — практика припинення (або скорочення) лікарем життя людини (чи тварини), яка страждає невиліковним захворюванням, відчуває нестерпні страждання, на задоволення прохання хворого в безболісній або мінімально болісній формі з метою припинення страждань.
    Для тих кому цікава ця тема раджу переглянути фільм Баррі Левінсона про "Доктора Смерть" - Джека Кеворкяна, з Аль-Пачіно в головній ролі: «Ти не знаєш Джека: Життя та смерті Джека Кеворкяна».

Смерть має бути всьому, вона закон, а не кара (Сенека)
+ Ответить в теме
Страница 2 из 3

Теги для этой темы