Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей8Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 4 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 37.
    мара
    Гість
    Heart

Стосунки

Так якось дивно:чому ми цінуємо лиш те що втратили, чому знищуємо те що маємо,а потім лишаємось один на один із самотністю.А вона вже не відпустить.

Добрий модер ))

Re: Стосунки

А мені дивно чому люди так бояться самотності?
    ри?

Тому шо коли ти самотній, ти ніби нікому не потрібний. Хоча багато хто не розуміє, що навіть коли ти з кимось близьким, то можеш бути самотнім.
    Odo
    -

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Тому шо коли ти самотній, ти ніби нікому не потрібний. Хоча багато хто не розуміє, що навіть коли ти з кимось близьким, то можеш бути самотнім.
    Як на мене, щоб бути потрібним комусь, тре спочатку бути потрібним і цікавим самому собі. Якщо Ти собі не цікавий, то чому хтось мусить Тобою цікавитись?
    .

Одиночество - путь к сатори
    Инвалид умственного труда

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Як на мене, щоб бути потрібним комусь, тре спочатку бути потрібним і цікавим самому собі. Якщо Ти собі не цікавий, то чому хтось мусить Тобою цікавитись?
    А я то все варианты перебирал. А это обыкновенный нарцисизм...
    Добрий модер ))

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    От і я про те ж!
    Коли мені було рочків так 19 я зрозуміла, шо хочу самотності. Не через те, шо не кохала свого тодішнього хлопця, а через те, шо завжди була з кимось. Мені часто було нецікаво, чогось не вистачало і я депресувала. Зазвичай, такий стан лікувався новим хлопцем, але через місяць-другий, все повторювалося. І от коли з’явився той, шо був зі мною, а не я з ним (в такому віці про РАЗОМ або МИ ще не йдеться) я зрозуміла, чого ж мені не вистачало. А не вистачало мені мене самої, оцієї цікавості до себе. Тоді єдиним можливим виходом із ситуації бачила самотність, але склалося не зовсім так...
    Зараз я продовжую себе шукать тоді як, здається, вже все знаю про того, хто поряд.
    ри?

Ответ Сообщение от rust Посмотреть сообщение
    А я то все варианты перебирал. А это обыкновенный нарцисизм...
    На мій погляд, випад Ваш зовсім не до теми - нарцисизм тут ні до чого. Хіба пошук себе у чомусь називають нарцисизмом?! Все життя вважала це реалізацією свого"я".
    Odo
    -

Ответ Сообщение от Uksus Посмотреть сообщение
    От і я про те ж! Коли мені було рочків так 19 я зрозуміла, шо хочу самотності. Не через те, шо не кохала свого тодішнього хлопця, а через те, шо завжди була з кимось. Мені часто було нецікаво, чогось не вистачало і я депресувала. Зазвичай, такий стан лікувався новим хлопцем, але через місяць-другий, все повторювалося. І от коли з’явився той, шо був зі мною, а не я з ним (в такому віці про РАЗОМ або МИ ще не йдеться) я зрозуміла, чого ж мені не вистачало. А не вистачало мені мене самої, оцієї цікавості до себе. Тоді єдиним можливим виходом із ситуації бачила самотність, але склалося не зовсім так... Зараз я продовжую себе шукать тоді як, здається, вже все знаю про того, хто поряд.
    Пам’ятаю, як колись мене здивувала думка одного письменника, він писав, що зустрічає різних жінок і всі вони обіцяють зробити його щасливим, тоді, каже, — я запитую у них — Ви щасливі? І відповідь зазвичай однакова — ні. Тоді я запитую у них, якщо Ви не є щасливими, як збираєтесь зробити мене таким? Спочатку треба мати у собі те, чим збираєшся поділитися з иншими.
    Філософф

Чому? Якщо вона нещаслива, але хоче зробити насамперед щасливим тебе, а ти нещасливий, але готовий зробити щасливою її, то у вас є шанс бути щасливими. Якщо це щиро, а не кожен бажає щастя насамперед для себе, використовуючи іншого.
+ Ответить в теме
Страница 1 из 4 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя

Теги для этой темы