Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей8Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 4
Показано с 21 по 30 из 37.
    Філософф

Re: Стосунки

Якщо та смска щира, а не писати: ти найкраща в світі, а в житті це не доводити.
    Якщо ти розумієш, що будуєш щастя на нещасті інших, це буде тебе турбувати і ти не зможеш бути вповні щасливим. Якщо це тебе не турбує, тоді можеш бути щасливим.

2.0

та в тім то і річ, що мені хвалебних од не співали. а просто подяка за те, що я така. з моїми бзіками і радикальними переконаннями (укусіть себе за сраку, панове заздрісники!) я не люблю кумплюмантів і не довіряю людям які часто вихваляють когось (хоч би й мене)...поважаю конструктивну критику і відзнаку з боку тих, хто до того не визнавав моїх поглядів...і таке інше.
    Добрий модер ))

Ответ Сообщение от Руда Посмотреть сообщение
    Якщо ти розумієш, що будуєш щастя на нещасті інших, це буде тебе турбувати і ти не зможеш бути вповні щасливим. Якщо це тебе не турбує, тоді можеш бути щасливим.
    Що значить: будувати щастя на нещасті інших?
    Шо саме для людини є нещастям?
    Коли думає, що знайшов кохання свого життя, другу половинку, коли пташки співають і сонечко сяє ... але тільки для одного. І от дилема: кому бути нещасним? Тому, хто не кохає, але дозволяє кохати і тим самим робить щасливим іншого, чи тому, хто кохає, але мусить відпустити, бо то не взаємно? В обох випадках щастя будується на нещасті іншого ... Чи, це в мене неправильні уявлення?
    Як ви ставитеся до самопожертви?
    Не чесно і не справедливо робити когось нещасним. Але ще більш несправедливо примушувати себе до чогось, шоб сумління не загризло.
    ри?

Яка самопожертва?! Про шо мова йде?! Ніяких жертов!
    Ну намагалася я чесно бути з людиною, яку вже не кохала і шо з того вийшло?! Хєрня - от шо! Чи не краще відразу розійтися, ніж робити людині боляче брехнею, недомовками і відсутністю будь-якого інтересу?!

Нехай я буду егоїстка, але моє щастя мене куди більше займає. Як то кажуть, люди сходяться і розходяться, а їсти хочеться завше. Це до того, шо без взаємності лише собі ж створюєш проблеми і комплекси.
    Goldy
    Гість
    Heart

Ответ Сообщение от мара Посмотреть сообщение
    Так якось дивно:чому ми цінуємо лиш те що втратили, чому знищуємо те що маємо,а потім лишаємось один на один із самотністю.А вона вже не відпустить.
    А я влюбилась...мне трудно так...не знаю что делать...Давно со мной такого небыло...
    Инвалид умственного труда

Это же замечательно! Только наверное болше не трудно а немного непривычно
    Goldy
    Гість
    Heart

Ответ Сообщение от rust Посмотреть сообщение
    Это же замечательно! Только наверное болше не трудно а немного непривычно
    Точно-точно...непривычно...Я не знаю что мне делать, куда себя деть...Чувствую себя полной дурой...
    ри?

Ответ Сообщение от Goldy Посмотреть сообщение
    Точно-точно...непривычно...Я не знаю что мне делать, куда себя деть...Чувствую себя полной дурой...
    Кріпися, дЄточка))) через це багато хто проходив
    Goldy
    Гість
    Heart

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Кріпися, дЄточка))) через це багато хто проходив
    Ой, та я то креплюсь...=)))Но как-то потеряно себя чувствую...Шось надо делать, а что делать не знаю...
    Філософф

Ну шо в тебе за ситуація? Розкажи-порадимо. Проблеми чи просто все це несподівано сталося і ти не звикла?
+ Ответить в теме
Страница 3 из 4

Теги для этой темы