Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей8Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 4
Показано с 11 по 20 из 37.
    Odo
    -

Re: Стосунки

Ответ Сообщение от Руда Посмотреть сообщение
    Чому? Якщо вона нещаслива, але хоче зробити насамперед щасливим тебе, а ти нещасливий, але готовий зробити щасливою її, то у вас є шанс бути щасливими. Якщо це щиро, а не кожен бажає щастя насамперед для себе, використовуючи іншого.
    У тому і справа, що нещасливій людині, здебільшого і властивий подібний устрій думок з використанням иншого, їй немає чого запропонувати, вона здатна лише брати, більше того, у цьому і полягає її нещастя.

Пророк

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Ви щасливі?
    Щастя.Це так відносно!З чим порівнювати?
    Подивись на бомжів-станеш щасливим,що не такий ,як вони.Подивися на людей без ніг чи рук,на тяжко хворих,на тих,у кого велике горе,і хоч воно і не гарно,-зітхнеш з полегшеням,що в тебе немає цих проблем,а ті що є -тьфу!
    Я намагаюсь ніколи нікому не заздрити,а себе,навіть в найгірших випадках,підбадьорювати ,що багато кому зараз набагато гірше.Отак,по-українському.
    Odo
    -

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    Щастя.Це так відносно!З чим порівнювати? Подивись на бомжів-станеш щасливим,що не такий ,як вони.Подивися на людей без ніг чи рук,на тяжко хворих,на тих,у кого велике горе,і хоч воно і не гарно,-зітхнеш з полегшеням,що в тебе немає цих проблем,а ті що є -тьфу! Я намагаюсь ніколи нікому не заздрити,а себе,навіть в найгірших випадках,підбадьорювати ,що багато кому зараз набагато гірше.Отак,по-українському.
    Ви говорите про уявлення про щастя, вони (уявлення) дійсно нескінченні, їх стільки скільки істот на цьому світі, мені ж ішлося про відчуття щастя. Це дуже різні речі, все одно, як досліджувати яблуко, його колір, кількість різних речовин, температуру, порівнювати ці показники з иншими яблуками та рештою фруктів, робити висновки та умовиводи, а можна нічого цього не знати, а просто відчути його з’ївши.
    Філософф

А коли ви востаннє відчували щастя? Я-два роки тому.
    Добрий модер ))

Востаннє коли? Вчора. Йшла містом і розуміла, шо зараз маю крила А коли крила є, знач щаслива людина? Правда, я не довго насолоджувалася відчуттям цим, один дзвінок зіпсував все ...
    А взагалі про щастя вже говорили http://www.poltavaforum.com/stosunky...-chelovek.html
    Гуру
    Cool

Ответ Сообщение от Uksus Посмотреть сообщение
    Востаннє коли? Вчора. Йшла містом і розуміла, шо зараз маю крила А коли крила є, знач щаслива людина? Правда, я не довго насолоджувалася відчуттям цим, один дзвінок зіпсував все ...
    А взагалі про щастя вже говорили http://www.poltavaforum.com/stosunky...-chelovek.html

Звонок у тебя счастье отобрал -прикол)))))))Ну тоисть другими словами у тебя счастье -это хорошее настроение да ???!!!!

просто мне думаеться что счастлив тот кто незамечает несчастья...и никто неможет у тебя его отнять..
    Добрий модер ))

Відібрати щастя може шо завгодно і дзвінок в тому числі.
    Різні ж бувають випадки ...
    Щастя інколи руйнується одним-двома словами.

А ще, щастя може бути чимось миттєвим, а може - постійним. Просто ми так називаємо цей стан ... одним словом, а означає воно трохи різне.
    ри?

А ще щастя будується своїми руками. Бо якшо людина нещасна, то в її силах змінити це- просто треба докласти трохи зусиль.
    Маю питання: я доклала зусиль, щоби бути щасливою, але у той же момент когось зробила нещасним. Чи можна на цьому будувати своє щастя? Хто як думає?
    Я думаю, що не тільки можна, а й треба...
    настасья
    Гість

Я вважаю,що спчатку потрібно зважити всі за і проти.Інколи ми втрачаємо більше ніж отримуємо.[COLOR="Red"]Хоча інколи,якщо це кохання,потрібно пожертвувати всім,що в тебе є,було або ж буде.
    2.0

Ответ Сообщение от настасья Посмотреть сообщение
    Я вважаю,що спчатку потрібно зважити всі за і проти.Інколи ми втрачаємо більше ніж отримуємо.[COLOR="Red"]Хоча інколи,якщо це кохання,потрібно пожертвувати всім,що в тебе є,було або ж буде.
    А чи треба жертвувати? А потім все життя відчувати відразу до себе, до того, що поступився принципами. Кохання воно ж всяке буває. Чомусь, дуже часто, ааах-трах і розбіглися. А людина вже себе зґвалтувала сама.. і що тоді робити? тому варто спочатку ДУМАТИ, чи варте воно те кохання чогось? хоча коли дах рве під маркою пристрасті, мізки нахрін вирубає. Тому я за елемент раціо навіть в любові. Ти щасливий якщо самодостатній і тебе хтось розуміє в тому прагненні. і ще ти щасливий, якщо поряд люди, яким ти цікавий ТАКИМ, ЯК ТИ Є, і вони не вилазять із шкіри щоб змінити твої "дивні" звички і переконання. а ще щастя, коли приходить смска "спасибі, що ти така є"... ну це як на мене
+ Ответить в теме
Страница 2 из 4

Теги для этой темы