Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей15Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 3 1 2 3 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 25.
    Філософф

Навіщо люди люблять?

Навіщо люди люблять? Як так виходить, що у людини з"являється така непотрібна слабкість? Така тріщина, такий гандж? Чому ти так неадекватно реагуєш на своє, коли у чужих людей все здається зрозумілою дурницею. Чого стаєш акцентуйований і нойливий, і не можеш виносити себе, і не можеш не виносити собі мозку. І дивишся на себе збоку і не розумієш, що з тобою, нібито адекватною, коїться. Чому, коли ти любиш, то твоє кохання стає на найпервіше місце? Тебе це переймає сильніше, ніж все, що робиться навколо? Більше за роботу, яка була смислом життя, за маму, яка хворіє зараз, за катастрофу на Майдані, за кота, якого переїхали ненавмисне машиною, коли їхали і гвалтували одне одному мізки?Навіщо взагалі гвалтували? І самій від себе тошно.Котику - котику, чого ти підбіг під мої колеса? Котику - котику. А ти в шоці, перериваєшся на півслові і не знаєш, як реагувати: продовжити агонізувати чи пожаліти бідного кота.) Чому друзі, яких ти знаєш так довго, не завдають такого болю і не стають такими рідними за кілька днів. Чому від коханої людини ти хочеш всього і зараз, хоч розумієш, що все дурне. Чому є таке прагнення оголити душу до ворсу, як вивертаєш кожуха або як здирати шкіру з тварини: все до останку: шкіра, залишки м"яса, кров, запах? Чому хочеш і його вивернути так само навиворіт? Чи це я така? Чи який йшов, таку знайшов? Якщо такі подібні, чому ж робимо так боляче? Чому переживаємо за кількадень ціле життя і випалюєм одне одного аж до відторгнення, аж до бачити тебе не можу. Чому ти то рідний до не можу, то ніби гаразд усе, а на серці клубочиться якесь гадюччя, то розумом вирішуєш, що треба піти, бо діла не буде, розрубати силою цю проблему. А не можеш. А у нього те саме: то люблю, то боюсь, то не знаю - і ці фази у вас якось не перетинаються. І ви загалом нормальні люди, але говорите дурниці, і коли ти потім згадуєш ваші розмови, дивуєшся іхній неадекватності. Незважаючи ні на що, я тебе люблю. Це позавчора. І неможливо не повірити. А серце щось гидотне відчуває. І якого біса так панікувати. Паніка вбиває все.І ось уже не дзвонить 2 дні. Можна самій подзвонити - але навіщо? Ти розумієш, що не дзвонить, тому що не хоче. 2 місяці його божевільно тягло до тебе, дзвонив кожен день, а тепер 2 дні не дзвонить, бо просто не хоче, бо щось у ньому перейшло. Так по краплині іде любов: не подзвонив, не написав, щезає легкість, нібито, все гараз: а як раніше уже не буде: павутинка тоненька щезає поволі. А ти 3 дні тому ще не знала, що з ним робити, потім розумно хотіла порвати, але подивилась в очі і не змогла, а тепер те ж саме з ним. Так, не будеш ти з ним щаслива за об"єктивними параметрами: боїться змін, не дарує віники, більше любить копирсатися в машині, ніж ходити хвостом за тобою, нічого не зможе вирішити, не заробить купу грошей, ніколи твого розуму шибко вченого не зрозуміє і віршів поганих, йому присвячених. Живе - грається. Загалом, велика щира дитина, і грош ціна його словам: бо щиро вірить, в що говорить, а завтра настає.Уже ніби перезнайомилась за руку з усіма його тарганами, а там виникають нові. З якої в біса Африки? Але ж як з ним просто добре разом, поряд, слухати, дивитися в очі, коли притуляється до тебе, коли бачиш, що мабуть любить, коли цілує зненацька, коли обіймаєш його і гризеш за шию, коли просто дихаєш поруч з ним, коли довіряєш чомусь, як нікому іншому, і не дратує його, здається, те, що інших в тобі дратує . І терпть він тебе. Але помиляюся, не терпить.Як же хочеться подзвонити, сказати, що відпускаю, щоб не переживав, бо мені або все, або нічого і жалості не треба, і без обид. Визначеності хочу, визначеності. Або мій, або якось без тебе. Це я через тебе істеричка, а загалом нормальна, спокійна навіть. Пів дутки вважає себе нормальними людьми. Ну так я переношу кохання: важко і болісно, і без імунітету. Ну подзвони, той, що ще вчора називав дружиною, довіряв нянчити дочку і казав "цілую" на прощання. Подзвони. Полечу, каже, зигзицею. Я не всі, роковий ти мій мушчина, нав"язуватись не буду. А ще боюсь почути гудки.Не хочеш мене, і слава Богу, нічого доброго з нас всеодно б не вийшло. Ти розумно робиш. З будь - якої ситуації треба продумувати кілька виходів. Але не подобається мені такий план Б. Любов: віриш, стаєш беззахисною, лякаєш щирістю, вбиваєш, а потім вбивають тебе.

Постійний відвідувач

Re: Навіщо люди люблять?

Кто не любил, тот не оставил после себя потомство (или оно погибло), соответственно данная стратегия поведения была вытеснена другими. А так вашим родителям (и более далеким предкам) данная гамма переживаний помогла успешно передавать свои гены дальше. Вот и получите ее в наследство :)

По критерию "быть счастливым" нет естественного отбора. Если кто-то несчастлив, но это дает эволюционное преимущество, то этот признак закрепится в популяции.
    Філософф

У інших біологічних істот кохання немає і розмножуються вони чудово, й еволюціонують. Нам воно нащо? Щоб "мати" не тільки тіло, а й мізки? Воно будь - яку людину робить ненормальною, підвладною. І проходить же зараза у найбільш непідходящий момент. А хто подібного не відчував, просто ще не трапилось. Вітрянка, мля) Зеленки випити, чи що? От навіщо мені зараз "эти вырванные годы"? Я його поки забуду, скільки мені це коштуватиме продуктивності, настрою і нервів! Воно ж не забувається на раз - два і залишає шрами. Буквально, здох - відродився. Не вартий він тисячі слів, а ти його ідеалізуєш, 2 місяці знаєш, а тобі його треба. Нащо, питається? Зараз сиджу, не про роботу думаю, а про нього, ідіота. Доросла людина сидить і думає: чого не звонить. Вс --вся, мля, і втонув, спить або чухається, а ти сидиш і думаєш, не хочеш, а думаєш і кранти. Який у цьому сенс?
    Пророк

Ответ Сообщение от Руда Посмотреть сообщение
    У інших біологічних істот кохання немає
    а с чего вы это взяли? Что-то же держит пары представителей моногамных видов вместе.
    Філософф

Офіційно вважається, що немає. А якщо у деяких видів і є, у інших то немає і не вимерли вони. Я то теж не вимру, хоч ношусь зі своїм, як з писаною торбою, але ж як його переносити важко.
    Гуру

Ничё, оно пройдёт. Относитесь к этому как к ветрянке - раз переболел, и в дальнейшем уже не страшно заразиться Что характерно, лучше было "переболеть" в детстве/юношестве, потому как во взрослом возрасте детские болезни ой как плохо переносятся. И вредят созревшей психике, карьере, социальным отношениям + вероятны осложнения. Хотя, некоторые особи вполне нормально "заболевают" несколько раз в течение жизни, и каждый раз - как в первый Но у вас не тот случай...
    Постійний відвідувач

Ответ Сообщение от Руда Посмотреть сообщение
    Офіційно вважається, що немає.
    Рекомендую читать книги по эволюционной психологии, генетики поведения и т. п. У вас взгляды 50-70 летней давности. А так у млекопитающих и сходные зоны мозга участвуют в формировании привязанности, и биохимия в общем-то одинакова. Для начала рекомендую послушать

Эволюционная биология любви, Александр Марков.
    Пророк

Впусти любовь, как первый снег,
    Под снежную симфонию.
    И отогрей заледеневшее сердечко,
    Перебирая клавиши из льдинок.
    Пророк

любовь - это еще доверие, забота. К стате Случай Забота хорошая страховка, с заботой о любимых.
    Себе всегда жалеем, а этот случай взял и пришел неж-данно и Уника-льно!
    Пророк

Важко любити розумну жінку. Завжди боїшся впасти в її очах
+ Ответить в теме
Страница 1 из 3 1 2 3 ПоследняяПоследняя