Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей75Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 10 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 91.
    2.0

Згвалтування у Врадіївці: може досить мовчати?

Не знаю, як для кого, а для мене особисто це остання крапка. Мені важко дивитися на фотографії Іри Крашко. Мені важко усвідомлювати, в якому суспільстві ми живемо, і чому досі не скажемо "досить". Ми зараз жуємо всі ці теми в інтернеті, просто для того щоб пережувати, сплюнути і піти далі.
    А якщо подумати більш глибоко, то завтра замість Іри може бути будь-хто з нас, дівчат. Будь-хто з ваших сестер, дочок і подруг, шановні чоловіки. Це жахливо, коли той, хто мав би захищати, стає гвалтівником. Кому вірити? Всі чоловіки сво..? Раніше хлопчики мріяли стати міліціонерами. А стали мєнтами, для яких закон не указ, хоча мав би.
    Мені страшно жити в такій країні... Мені страшно бути поміж таких людей. А найстрашніше - байдужість тих, кого це не торкнулося.
    Пам"ятаю, як почали з"ясовувати, чи була б... Оксана Макар. Так ким би вона не була, вона людина, і ніхто не має права її гвалтувати, бити і вбивати. Ніхто не без гріха, як не одного, так іншого, і якщо почати шукати хто в чому винен, ми дійдемо до думки, що є право вбивати всіх...
    Якщо нас не бісять розкрадання бюджету, розпродаж держрезерву, мовний закон, пенсійна реформа, пільги чорнобильцям чи афганцям і блок іншого надважливого, але такого типу далекого, то чи не є контрольним дзвіночком повна відсутність безпеки? Ще вчора всі крутили носами від того, що шманають блогерку Білозерську, ще вчора сперечалися щодо того били чи ні Соделя і Сніцарчук, а сьогодні не дай бог почнуться з"ясування, чи Іра бува не сама спровокувала ментозаврів.
    Теперечка міністр Захарченко буде корчити хорошу міну при поганій грі. А мав би як всі цивілізовані посадовці покласти рапорт. Або взагалі із сорому вчинити як японський міністр... але у нас нема традиції робити сепукку, а поняття совість йому напевно не знайоме.
    Я знаю, що серед міліціонерів є нормальні і напевно, їх більшість. Але хлопці, ви ж самі маєте усвідомлювати, що оті виродки псують увесь ваш імідж. І що побачивши ментовські "маячки" народ кидатиметься як від нечисті, і лякатиме людьми в погонах дітей. Тому саме ви маєте бути зацікавлені, аби таких як ті двоє з Врадіївки серед вас не було.
    І перш ніж махнути рукою на все це і спустити на тормоза, чесно так, як на духу, подумайте, а що буде, якщо подібна ситуація торкнеться ваших близьких? Може досить байдужості і поділу проблем на свої і чужі? Чи що ще має статися, щоб кожен усвідомив відповідальність і потребу боронити свої права?..

Пророк

Re: Згвалтування у Врадіївці: може досить мовчати?

да чет я сомневаюсь, что хороших милиционеров хватает.....у них там круговая порука и единые правила игры, правильным там не место и долго он там не задерживаются
    2.0

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    да чет я сомневаюсь, что хороших милиционеров хватает
    знач нових найти..
    Пророк

У меня есть трое знакомых - бывших сотрудников милиции, ОБЕП и прокуратуры, соответственно. Все трое уволились, так как не смогли терпеть принятых правил игры. А насчет новых найти... Кадровые решения принимает начальство, а до начальства там нормальные и правильные просто не дослуживаются.
    2.0

отвєт Чемберлену

Segodnya.ua
    Бунт против произвола милиции докатился до Днепропетровска и Львова. Жители Одессы готовят митинг в поддержку жертвы милиционеров-насильников. В Донецке собирают митинг против насилия в милиции. Достали всю страну наши «правоохранители»!
    http://www.segodnya.ua/ukraine/Bunt-...a--445755.html
    http://www.segodnya.ua/regions/odess...v--445725.html
    http://www.segodnya.ua/regions/donet...ko-445668.html
    Пророк

Что изменит эта писанина на этом форуме? Вот односельчане этой девушки действуют реально. А тут это зачем? Поговорим. Не помолчим? И что? Вы собираете народ на реальные действия? Сомневаюсь.
    И зачем говорить людям такие гадости про "будь-хто з ваших..."? Хочется пофантазировать? Пишите про себя.
    Это все трагедия и горе...из которого устраивают треп на форумах.
    Пророк

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    отвєт Чемберлену
    И кто у нас "Чемберлен"?
    2.0

Ответ Сообщение от Pentax Посмотреть сообщение
    Вы собираете народ на реальные действия?
    з розмови все починається... скепсис показує, що варто дати клич, прилетить стайка активістів і буде тобі дорікати, що от, нафіг мітінгувати, ходють тут придурки всякі. я збирала людей свого часу, більш менш успішно.
    в мене зустрічне питання - ви б пішли, якби організували?
    Пророк

Дрыжак пообещал сдать всех, если сдадут его

Дрыжака никак не могут арестовать вовсе не потому, что он имеет какие-то связи и родственников. Мент-садист пообещал сдать всех – от рядовых милиционеров до областных прокуроров, – если его возьмут.

Капитан милиции Евгений Дрыжак, подозреваемый в жестоком изнасиловании, угрожал сдать все свое начальство и коллег, если его задержат.
    Об этом заявил народный депутат от «Батькивщины» Андрей Парубий на своей странице в Facebook.
    «Есть такая информация, что Дрыжак поставил ультиматум, что если его возьмут, то он всех сдаст», – сообщил политик.
    Также Парубий отметил, что в настоящий момент большинство сотрудников райотдела Врадиевки написали заявления об увольнении из органов внутренних дел.
    Отметим, что несмотря на угрозы, николаевский суд все же принял решение об аресте Дрыжака – до 15 августа.
    Напомним, 26 июня жители поселка были шокированы новостью о жестоком изнасиловании продавщицы магазины игрушек, 29-летней Ирины Крашковой, которую бросили умирать в лесопосадке. Девушка была жестоко избита, у нее проломлен череп.
    Резонанс преступления был настолько силен, что люди пошли на штурм здания РОВД, в толпе звучали призывы линчевать преступников.
    Вечером 2 июля в Николаеве состоялась официальная процедура опознания: Ирина Крашкова сразу и без сомнений указала на Дрыжака среди представленных ей четырех мужчин.
    http://vlasti.net/news/169534
    Пророк

http://tsn.ua/ukrayina/ukrayinci-za-...iv-300835.html
+ Ответить в теме
Страница 1 из 10 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя