Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей75Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 5 из 10
Показано с 41 по 50 из 91.
    Постійний відвідувач

Re: Згвалтування у Врадіївці: може досить мовчати?

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    з розмови все починається... скепсис показує, що варто дати клич, прилетить стайка активістів і буде тобі дорікати, що от, нафіг мітінгувати, ходють тут придурки всякі. я збирала людей свого часу, більш менш успішно.
    в мене зустрічне питання - ви б пішли, якби організували?
    я б пішла!

Пророк

Ответ Сообщение от tayatlas Посмотреть сообщение
    А как доходит до дела - их и не найдешь.
    Почему? Уже нашли. Ведь милиция вела видеофиксацию. Виновные, которые не "начали с себя" послушно себя вести, будут наказаны.

На людей, які штурмували врадіївську міліцію, завели справу

Справа про розгром врадіївського райвідділу міліції не припинена.
    Про це заявив прокурор Миколаївської області Андрій Курись, повідомляє УНІАН.
    Він підтвердив, що у справі про погром у райвідділі не затримано жодної людини, але кримінальне провадження не закрите.
    "Розслідування проводитиметься, встановлюватимуться всі обставини", - сказав він.
    "Я вже висловлював свою позицію: протести можуть бути різних форм, але пошкодження майна, заподіяння тілесних ушкоджень – це злочини, які також повинні бути покарані", - наголосив прокурор.
    Курись додав, що і з боку міліціонерів, і з боку жителів були постраждалі.
    Як відомо, 27 червня у Врадіївці 29-річна Ірина Крашкова потрапила в лікарню після зґвалтування та побиття, в яких, зокрема, звинувачує двох працівників міліції.
    Після цього мешканці Врадіївки Миколаївської області 1 липня штурмували районний відділок міліції і вимагали покарання винних у знущаннях над жінкою.

http://www.pravda.com.ua/news/2013/07/5/6993639/

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    предложил такой вариант, ставить зарвавшихся чиновников на место по закону,
    Не надо думать что народ не пытается это делать. Хотя зачастую даже пустяшные дела растягиваются на годы и результат для пытавшегося поставить чиновника на место, как правило, будет отрицательный. Ведь закон то служит режиму, а не пересичному громадянину.
    2.0

Ответ Сообщение от Barыga Посмотреть сообщение
    Наверно потому, что об этом не писали.
    якби це було б масштабно - писали б. я не думаю, що наша влада може якось вплинути на те, що пише Вашінгтон Пост чи НЮ Таймс... а ВП якраз і писала про те
    історія з Нефедовичем обурювала всіх, але такого кіпішу не було.
    вслід за вашою логікою можна подумати і те, що штурм райвідділку зініціювала влада...
    Пророк

Ну... не в обиду... :) Следуя вашей логике, если ВП раньше ничего не писала, значит у нас всё в порядке было? И только когда пришла злочинна влада, которая всех зажимает и всё контролирует... тут и попёрло!!! Свободная пресса? У нас? А я вот в это не верю! Явно вся эта чернуха во всех новостях кому то нужна!!! Только зачем? Цель не совсем понятна. И кто кукловод?
    2.0

Barыga, навіть якщо потрібна, це міняє наслідки факту? перший раз це сталося чи сотий - яка різниця? а чорнуха комусь нужна, бо на це тільки наш народ і ведеться. чомусь заголовок про "Чоловіку відрізали голову тупим ножем" більше ваблять аніж "Відбулась презентації двадцятитомної енциклопедії". Тому що цей соціум просить м"яса і видовищ. Кров як розвага, от до чого ми дійшли. А ляльководи є навіть там, де ви і не здогадуєтеся...
    Пророк

tayatlas как раз и предложил такой вариант, ставить зарвавшихся чиновников на место по закону, так ему сказали что это просто смешное предложение
    2.0

ви шо, натякаєте "умним, харошим людям" самим писать правильні закони? але ж про "розруху в головах" ми помойму вище говорили...
    Пророк

ви шо, натякаєте "умним, харошим людям" самим писать правильні закони? але ж про "розруху в головах" ми помойму вище говорили...
    остается только смириться и жить дальше
    Пророк

По-перше, не я, а Лев Миколайович, а по-друге, наскільки я його розумію, він говорив якраз про марність боротьби "у правовому полі" у випадках, коли боротьба йде проти тих, хто це "поле" створює і контролює.
    Пророк

остается только смириться и жить дальше
    Почему? Вот во Врадиевке люди действительно начали с себя, перебороли страх перед смердючими рыбьими головами.
+ Ответить в теме
Страница 5 из 10