Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей36Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 7 из 7
Показано с 61 по 63 из 63.
    Пророк

Re: Коаксил - героїн для бідних

Журнал Life опублікував підбірку фотографій відомих письменників і їх залежностей

Инвалид умственного труда

Ответ Сообщение от Ялина Посмотреть сообщение
    Журнал Life опублікував підбірку фотографій відомих письменників і їх залежностей
    Журнал лайф является критерием? Надцать страниц напичканых оборатами за которыми через каждую строчку скрыватеся "купи меня" и "делай как я говорю" является аторитетом?
    Если в журнале напечатано что это круто и правильно, то это и есть на самом деле?
    "Общепринятое не означает правильное."
    глянцевые станички настолько прекрасны что позволяю вами управлять?
    Пророк

Ответ Сообщение от rust Посмотреть сообщение
    Журнал лайф является критерием?
    крітерієм чого? взагалі-то не дуже хочеться починати з вами цю розмову. журнал Лайф особисто для мене є достатньо авторитетним виданням, але в даному контексті виступає просто як джерелом інформації - підбірка літераторів годна ящитаю. а ваша неумісна патетика виклакає лише посмішку ("глянцевые странички управляют вами", "купи меня" и "делай как я говорю", ). вже чекаю звинувачень у піарі і просуванні журнала лайф на полтавафорумі з указанням точної суми процентів від продажів

по-вашому, там є людина яку незаслужено приписали до алкашів і наркоманів? хто саме?
+ Ответить в теме
Страница 7 из 7