Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей36Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 5 из 7
Показано с 41 по 50 из 63.
    Инвалид умственного труда

Re: Коаксил - героїн для бідних

Ответ Сообщение от Ялина Посмотреть сообщение
    не полінуйтесь викопірувать точну цитату де я таке кажу
    чимало з них були геніальні
    это подойдет?

Нервова, курррва

laithemmer, я наприклад може ще виправдати (якшо так можна сказати) афганців, ну або тих, кого послали на війну примусово. Бо, коли людина бачила мєсіво із зброї і м"яса, то шоп це забути їй треба або голову відтяти собі або точно, шо на шось присісти... Хоча у всіх різна сила волі! Тут теж не можна одним гребінцем...
    А з приводу геніальності і наркоти. Не думаю, шо геніальність тієї чи іншої особи призвела до наркоти, швидше за все та "геніальність" завдяки наркоті і прокинулася. А то вже зовсім не геніальність, а галюцинації і штучне змінення свідомості!
    Ну ясно ж чого Йолка такоє всякоє захищає. Я ж казала, вона - хіппі.) То шо тут дивуватися?
    Пророк

Ответ Сообщение от rust Посмотреть сообщение
    это подойдет?
    это не подойдет, бо це абсолютно не про те шо ви потім викрутили з цієї фрази. де там прослідковується причинно-наслідковий звязок наркотиків і геніальності? де героїн для дітей? ой, то ж мабуть ваші власні домисли. от незадача.
    перечитайте допис фабуліста - там по-моєму ясніше нікуди написано шо я мала на увазі, все решта - ваші фантазії, держіт їх при собі

Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
    тих, кого послали на війну
    стимулятори (напр., метамфетамін) були якраз для війни і розроблені, щоб солдат почував себе бодрим якомога довше, відчував прилив енергії і сили.
    в радянській армії, до речі, дуже багато хто присідав на наркотики, які там розповсюджували азіати, приміром.

(екстезі, кста, тоже синтезувався для дезорієнтації противника на війні)

щас мені припишуть не тільки захист наркоманів і розповсюдження наркотиків серед мольодьожі, а й ще бог зна шо. (єслішо: німанічо а-а-а-а-а-а)
    2.0

Ялина, а лсд случайно получилось. ізначально як ліки для серця. нефсповедіми путі фармкології ))))
    Зануда

Офтоп:
    щас мені припишуть не тільки захист наркоманів і розповсюдження наркотиків серед мольодьожі, а й ще бог зна шо. (єслішо: німанічо а-а-а-а-а-а)
    як? ти не підмішуєш героїн у молоко? І не продаєш нічого такого? Розчаруваааааааала, Ялина. Бо я, може, хочу противника дезорієнтувати одного.
    Нервова, курррва

стимулятори (напр., метамфетамін) були якраз для війни і розроблені, щоб солдат почував себе бодрим якомога довше, відчував прилив енергії і сили.
    я говорю про поствоєнний період. А не про саму війну. Ясно, шо там і підсідали собсно. Бо ж... боясночо.

в радянській армії, до речі, дуже багато хто присідав на наркотики, які там розповсюджували азіати, приміром.
    С этого места по подробне....
    Я просто был в советской армии... И наркоту там распространяли отнють не азиаты.... И у каждого был выбор.
    Непостоянный посетитель

rust не сумнівайся, Ялина теж сов. армію потоптала будь здоров, своє діло зна.

Давайте так, вы считаете что наркоманов надо спасать, они больные и убогие, вперед, дабы потренироваться дайте наркоту своим детям, у вас будет масса возможностей проявить себя.
    Потом расскажите.
    Я считаю пусть подыхают. Долго и мучительно.
    Пророк

nevodka, не вводь в оману бравих вояків в особі rust, бо я відкосила на больнічкє
    не служила в совєцькій армії но осуждаю

Ответ Сообщение от rust Посмотреть сообщение
    не азиаты
    то я їх образно так назвала, придираєтесь до слів
    цікаво шо вибір був у всіх, але особисто ви спробували, хіба не було вибору не пробувати взагалі?
    хтось кинув після декількох разів, а хтось так і досі пробує
+ Ответить в теме
Страница 5 из 7