Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей36Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 4 из 7
Показано с 31 по 40 из 63.
    Пророк

Re: Коаксил - героїн для бідних

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Від цього жаліти більше їх я не стану. Навіть відомих. Тим більше - відомих. Да, не секрет, шо богема полюбляє развлікацца всякими такими шнягами, але це ж теж їх вибір, чи не так? І помирають вони через свій вибір.
    я і не закликаю тебе їх жаліти, просто казати шо всі вони були дураки тоже неправильно, чимало з них були геніальні в тому шо робили, і багатьом з нас розумних ненаркоманів в класичному розумінні (не буду углублятись в тягу до залежностей, наркотики - одне з самих пагубних просто) до них ой як далеко. в цій проблемі надто багато граней, шоб отак рубіть с плєча і всіх заклеймити позором.

ри?

Ответ Сообщение от Ялина Посмотреть сообщение
    просто казати шо всі вони були дураки тоже неправильно, чимало з них були геніальні в тому шо робили
    Безперечно, видатні наркомани (звучить!) були геніальні в своїй геніальності, але у мене питання - від великого ума вони підсіли на наркоту? Дадада, багато факторів. Але ж людина має про шось думати, коли це починає, тим більше при своїй геніальності?! Я клеймлю когось позором? Отнюдь. Просто притримуюсь думки: самі робили - самі і хавайте. Нормальна така позиція невтручання.

Вобщім, я висказалася. Мені просто все одно. Мруть, лікуються... Нехай.
    Пророк

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    від великого ума вони підсіли на наркоту?
    наприклад, з цікавості, деякі звикли до знеболювального, яке їм кололи в лікарні (як едіт піаф приміром), багато хто був впевнений в тимчасовості таких експериментів (спробую і зразу ж покину).
    ри?

деякі звикли до знеболювального, яке їм кололи в лікарні (як едіт піаф приміром)
    Приймається. Це жахливо, коли ти маєш для знеболення приймати наркотичні речовини.

багато хто був впевнений в тимчасовості таких експериментів (спробую і зразу ж покину)
    Для мене - "від великого ума". Ага.

з цікавості,
    А оце ітог. Хто як може, так себе і гробить)))
    Инвалид умственного труда

чимало з них були геніальні в тому шо робили,
    Бред. человеческий мозг функционирует без допингов.
    Одним из популярных высказывпаний сейчас считается "что курил аффтар."
    Задавая такой вопрос или восхищаясть творениями под героином или прочим гавном вы позиционируете себя как потенциального наркомана и автора наркотического бреда стимулируете вниманием...

наприклад, з цікавості, деякі звикли до знеболювального, яке їм кололи в лікарні (як едіт піаф приміром), багато хто був впевнений в тимчасовості таких експериментів (спробую і зразу ж покину).
    Блин под наркотой они стали гениями, давайте в школе герыч раздавать с первого класса! Будем самой гениальной страной.... в пакетиках с трезуюцами....
    И мелким шрифтом написать, "Принимая наркотик ты становишься гениальным!
    Пророк

Ответ Сообщение от rust Посмотреть сообщение
    Блин под наркотой они стали гениями, давайте в школе герыч раздавать с первого класса! Будем самой гениальной страной.... в пкетиках с трезуюцами....
    шо, букви не ті? з тризубцями? мені цікаво, де я написала, шо іменно під наркотиками ці люди писали геніальні вєщі і іменно через це стали відомими? ви случайно не пишете нічого? фантазія багата. є потенціал.
    я намагаюсь пояснити Лайті, шо не всі наркомани - дурні, бездарі, потєряні для общества нічтожні кончіні люди, як принято це вважать (чи може мені здалось?). шо були, є і будуть люди, які приймають наркотики (орально, парентерально, чи будь-яким іншим способом) і такими не є. і таких прикладів маса. і якшо ви задумаєтесь над тими людьми, чия діяльність, творчість чи життя для вас є цікавим, надихаючим, таким шо заставляє восторгатись і все таке, то при детальном вивченні їхньої біографії може виясниись, шо людина була наркоманом. не потєряним диблоїдом в пошуках дози, запродавшим свою матір, а людиною, шо приймала наркотики в силу тих чи інших обставин життя.
    і всьо.
    про видавання героїну в школі це ви предложили. не змішуйте яйця з льогкими.
    Инвалид умственного труда

шо, букви не ті? з тризубцями? мені цікаво, де я написала, шо іменно під наркотиками ці люди писали геніальні вєщі і іменно через це стали відомими? ви случайно не пишете нічого? фантазія багата. є потенціал.
    я намагаюсь пояснити Лайті, шо не всі наркомани - дурні, бездарі, потєряні для общества нічтожні кончіні люди, як принято це вважать (чи може мені здалось?). шо були, є і будуть люди, які приймають наркотики (орально, парентерально, чи будь-яким іншим способом) і такими не є. і таких прикладів маса. і якшо ви задумаєтесь над тими людьми, чия діяльність, творчість чи життя для вас є цікавим, надихаючим, таким шо заставляє восторгатись і все таке, то при детальном вивченні їхньої біографії може виясниись, шо людина була наркоманом. не потєряним диблоїдом в пошуках дози, запродавшим свою матір, а людиною, шо приймала наркотики в силу тих чи інших обставин життя.
    і всьо.
    Блин, да влейте своему ребенку героин в молоко и успокойтесь. Потом ходите защищайте его права и кричите что он гениален.
    Тока чтоб мой не знал об их существовании и я имел право убить СЦУКУ которая ему это продала.

Здрасть а кто говорил что под наркотой творят гениальные люди?
    Пророк

не полінуйтесь викопірувать точну цитату де я таке кажу
    Зануда

А хто таке казав?
    Говорилося, що це трапляється і з розумними, талановитими та непересічними людьми. Як помилка - з важкими, часто трагічними наслідками, іноді фатальна.
    ри?

я намагаюсь пояснити Лайті, шо не всі наркомани - дурні, бездарі, потєряні для общества нічтожні кончіні люди, як принято це вважать (чи може мені здалось?)
    Якось здогадувалась, що не всі такі, але це не підносить їх для мене хоч тріха вище. Я можу восторгацца їх творчістю, та спосіб життя буде гидким. Як би це не парадоксально виглядало. Не мені їх судить, клеймить, чи шешо.
    Бо я думаю, шо свого часу у кожного був вибір: пробувать чи ні. Я його зробила, незважаючи на цікавість і всьотакоє. Хтось не зміг, хтось не захотів, у когось проблєми.... Тому до всіх них ставлюся рівно. Просто - рівно. Шо є, шо нема.
+ Ответить в теме
Страница 4 из 7