Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей36Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 7
Показано с 21 по 30 из 63.
    Дивиться хто на форумі ^^

Re: Коаксил - героїн для бідних

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    і тебе не стригтимуть
    Лайт, я плачу податки. І за водугазтеплоелектроенергію теж віддаю, за все - практично третину місячного доходу. Хоч так, хоч так.
    Мала читати ту публікацію, де чоловік говорить, мовляв, я - ворог своєї держави.
    А після останнього гівна, у яке влізли дебіли з уряду регіоналів (стосовно направлення військового судна до Лівії, де збираються насадити дерьмократію), я таки теж - ворог держави, в якій живу.
    Але, блджад, податки таки плачу, хай їм чорт!

ри?

sharasha, у мене на очах товариш помирав, наркєтом був. Після його смерті мені не шкода нікого з наркоманів. Вза-га-лі. Це так, ремарка.
    Вони самі обирають собі шлях, то хай і торують його самостійно, як би важко не було. І їм срать на нашу жалість. Їм взагалі на все срать. Їм треба доза - і всьо.
    Нервова, курррва

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Після його смерті мені не шкода нікого з наркоманів. Вза-га-лі.
    І мені не шкода. Я про вибір кожного і про те, шо якби дійсно хтось переймався здоровою нацією чи шось іще таке пафосне, то проводили б якусь масово-роз"яснювальну роботу, знімали б ті самі фільми і теде. Але воно нікому не потрібно. Мєнти самі ж кришують наркоманію. Я знаю про одну бабу, яка на Браїлках варить чорнуху, щотижня вона платить "податки" нашим захисникам правопорядку! Про мєнтів вобше можна багато понаписувать. Он наш міа адмін постить про розкриття резонансніших злочинів: то мужик бабу по п"яні зарізав, то найшли наркоділлєра з 10-ма (!!!) грамами коноплі. А де ті, у кого десятки кілограмів, ті через кого герич і кокс проходять наші кордони???!!! Розкривають те, шо лежить на поверхні - битовуха і нарік з корабльом, якому по нирці раз дай, то він і теракти в Москві на себе візьме... Уж прастітє!
    2.0

Ответ Сообщение от bigmozes Посмотреть сообщение
    за все - практично третину місячного доходу
    даже в церкві десятину беруть, а ці тварі зажралися опрєдельонно ))) так хоч би толок був, а то ти їм платиш-платиш, а жить стабільно хреново.
    Нервова, курррва

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    жить стабільно хреново
    )) як кажуть дохтура: стабільно хреново, краще ніж нестабільно)))
    23q
    23-й участник

последствия....

не для слабонервных и т.п.
    http://www.ochevidets.ru/rolik/16395/
    Гуру

ребята там такие бабки крутятся этот маховик остановить просто нереально нарко бароны купят каждого жлобского мусора и чиновника
    Инвалид умственного труда

Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
    laithemmer, я пам"ятаю, нас колись зі школи повели на перегляд якогось документально фільму про наріків. В Котлярік.
    Знімали тупо життя наркоманів: від притонів і до моргу. Показували ломку, смерть, "приход". Я вийшла з кінотеатру і години три не говорила взагалі. Настільки він вразив мій підлітковий моск. Такого "кайфу" не хотілося ніколи... Це так ремарка.
    В свое время тоже водили. Меня сильно впечатлило.
    Однако в армии поддался на зов толпы...(Служил возле Чуйской долины) правда дошло что это зло. Пропросил родителей прислать учебники по физике и математике... Даж заполит на меня косился, не то что свой призыв... Но ничего, перетерпел. с тех пор ни разу.
    Мне кажется это естественный отбор. Природа она умная.
    Пророк

Ответ Сообщение от Alex_Tee_ Посмотреть сообщение
    Только этот стаж ни чем не надо подтверждать.Даже если ты принимал 1 год можешь сказать что 5 лет.
    по-перше, це дуже легко визначається в процесі консультування, по-друге, це видно зовні, по-третє, якшо ви так впевнені в тому, шо будь-який бажаючий з липовою справкою з ребцентра і роком вживання може отримати яку схоче дозу метадону то де підтвердження ваших слів? ролік з рутюба? я знаю точну кількість учасників полтавської зпт. хто попало на сайт не ходить. але куда там мені зі своїми даними, у вас же свої джерела інформації, куди більш достовірні.

висловлювання про ум, якого не мають наркомани мене завжди забавляло. наркотики відомі людству тисячі років, мабуть, з самого початку розвитку людства як такого. вони були завжди привілеєм еліти (в будь-які часи), атрибутом для обраних (шаманів, знахарів, вождів і теде). лише в останнє, скажімо, століття (чи навіть 50-ліття) наркотики стали саме масовою проблемою, від якої помирають сотні тисяч. тому що почалась доступність і неприродність наркотиків, синтетика, "аптека" і так далі. і всі вперто розказують про те, шо наркомани тупі і бездарні, і шо так їм і нада. не буду перечислювати відомих наркоманів, які померли від передозу або від інших супутніх наркоманії хвороб, багатьох з них всі і так тут знають. так їм і нада, да.
    наркотики - вибір кожного. да. я абсолютно з цим згодна і не збираюсь оспарювати це твердження. просто інколи це стає помилкою, яку хочеться виправити і жити далі. в такому випадку я готова допомогти такій людині. і це також мій вибір і усвідомлення того, що допомогати потрібно тим, хто цього потребує, хто сам хоче собі допомогти.
    ри?

Ялина, да, мені вчора розказували, яка я обмежена тварина, і взагалі нічо’ не розумію, і взагалі людей колють, і вони безхребетні, а я живу в стерильному світі, і всьо у мене зашибісь, а вони бідні-нещасні, і так далі і тому подібне.
    Від цього жаліти більше їх я не стану. Навіть відомих. Тим більше - відомих. Да, не секрет, шо богема полюбляє развлікацца всякими такими шнягами, але це ж теж їх вибір, чи не так? І помирають вони через свій вибір.
    Хто хоче лікуватися - вперед! Це класно! Хай лікуються. Те, що їм допомагають такі, як ти, теж класно. Да, їм потрібна допомога. Але коли їх лікуєш, спасаєш руки-ноги від ампутування, а воно бл виходе і перше шо робить, шукає дозу - хіба це не отсутствіє ума? Тобі кажуть, шо ти здохнеш, а воно своєї... Вивод для мене тільки один - він ХОЧЕ здохнуть. Як послідній шакал. В крові, гноєві і піні, в конвульсіях, у страшних болях...
    Не намагаюся когось переубіждать, ні в чому. Просто кажу, як думаю. Таке моє ставлення до цього щіпітільного вопроса.
+ Ответить в теме
Страница 3 из 7